Telefonu yerden yere vurucam çok az kaldı :@ l920

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu yerden yere vurucam çok az kaldı :@ l920
Bu telefon artık beni delirtmek üzere hergun aldığım güne lanet ediyorum hay aklıma diyorum ya Youtube a girerim atar exp da gezinirim atar facebookta gezinirim atar oyun oynarım atar şarj zaten Allah lık ona bi yorum dahi yapmıyorum müzikler listeleyemiyorum ne bişi izleniyo ne de bakılabiliyo canıma yetmiş durumda şuan şu atma olayını nasıl çözümlerim Bi bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen yada pazartesi günü üç beş neyse satıp 6 + alıcam rahatıma bakıcam işkence gibi bi telefon bu ya

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bende 2 yıl l920 kullandım bahsettiğin sorunları yaşadığımı söyleyemem şarj olayı başka tabii,cihazı sıfırlamayı denediniz mi acaba.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bu telefon artık beni delirtmek üzere hergun aldığım güne lanet ediyorum hay aklıma diyorum ya Youtube a girerim atar exp da gezinirim atar facebookta gezinirim atar oyun oynarım atar şarj zaten Allah lık ona bi yorum dahi yapmıyorum müzikler listeleyemiyorum ne bişi izleniyo ne de bakılabiliyo canıma yetmiş durumda şuan şu atma olayını nasıl çözümlerim Bi bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen yada pazartesi günü üç beş neyse satıp 6 + alıcam rahatıma bakıcam işkence gibi bi telefon bu ya

Dediğiniz sorunların hiçbiri bende yok.
Telefonu sıfırlamayı denediniz mi?

• Beğen
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
format atıp yazılımı yeniden yüklesen geçer bence de.

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Bende bi youtube de atıyordu artık o da olmuyor. Ama şarjı berbat evet.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Düşündürdü..

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
kullanıcı hatası, genele vurunca hatanızı kabul edeceksiniz :ehe

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo, Esendağlı ve B.A.R.O.N

MaxipmaN

Üye
windowsu pek sevmem de bu sorunlar da senden kaynaklı, formatla

• Beğen
yasirtaha

yasirtaha

Üye
kırma arkadaşım bana gönder send bi tane yeni al:D

skynet

Üye
İe'de dolaşırken veya youtube da video izlerken atma olayı ara ara bende de oluyor

cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
    Konu Sahibi
Sağlam bir formatı nasıl atıcam acaba bir arkadaş anlatabilir mi vede numaralarım gider mi

ihsan.snmz

Üye
Bende memnun değilim ya keşke zamanında galaxy win alsaydım

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Sağlam bir formatı nasıl atıcam acaba bir arkadaş anlatabilir mi vede numaralarım gider mi

Menü > Ayarlar > Yedekleme yedekleme alacağınız içerikleri seçin ve yedek oluşturun.

Yedekleme bitince telefonu usb kablo ile PC'ye takın.
Telefondan Müzik, Resim, Video klasörünü pcye taşıyın ve uab kabloyu çekin.

Lumia software Recovery Tools yükleyin pcnize (win 7-8 için). Programı açın ve usb kabloyu takın. Yazılım kısmından olan yazılımı yeniden yüklemeyi seçin. 1.5 gb civarında dosya indirecek. Uygulamadaki yönergeleri takip ederek yazılımı yeniden kuracaksınız.

Telefonunuza yazılımı kurunca açılışta eposta adresinizi ve şifrenizi girip temiz kurulum (yedek seçmeyin) yapın ve açılınca güncellemeleri kontrol edin. Güncelleme varsa yükleyin.
Uygulama ve oyunları mağaza ... uygulamalarım kısmından gerekli olanları seçin yükleyin.
Usb kablo ile video , müzik, resimleri geri yükleyin.
Telefon numaralarınız gitmez. E posta adresinize senkronize edildiği için korkmayın.

Silinen Üye 1030288

Kapalı Hesap
l520 kullaniyordum. Senin dedigin gibi atma sorunu cok yasadim. En son androide gectim. Memnunun. Istersen forum uzerinde telefonu takas yap

osmanmert94

osmanmert94

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
l520 kullaniyordum. Senin dedigin gibi atma sorunu cok yasadim. En son androide gectim. Memnunun. Istersen forum uzerinde telefonu takas yap
Merak ettim de Lumia 520 den sonra hangi android cihazı aldınız da memnun kaldınız acaba?

osmanmert94

osmanmert94

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
300-400 tl ye Windows Phone 520 al 512 MB ramlı şikayet et , sonra git 3 katı paraya S5 mini al gel memnunum de. Çok güzel bir kıyaslama!

Birde bu sorunlar neden bana denk gelmiyor merak ediyorum.

70-80 oyun kurdum , 150-160 uygulama vardı bu 620 bile bir kez olsun ie den atmadı!! Youtube kapanması yaşamadım. Ya ben bu işi bilmiyorum yada bazıları çok biliyor.

• Beğen
Tepkiler: emz, suyunsesi, Aytaç-01 ve 3 diğerleri
Siycey

Siycey

Üye
Sorun yazılımda kardeşim telefonun ne suçu var,formatla ne biliyim wp kullanmadım hiç ama dediğin sorunların telefonla alakası yok tamamen yazılımsal zaten windows phone almadan önce beklentilerini filan tartıcaksın her babayiğitin harcı değil kullanmak.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Aybin.Kilic
serinaga

serinaga

Üye
İki ayrı Lumia kullanıyorum, bugüne kadar hiç böyle sorun yaşamadım, olsa bile demek ki bir sorun var, ayarlar/Windows Phone/Fabrika ayarlarına geri dönüşü seçin (yedeklemelerinizi yaptıktan sonra), en fazla 10 dk. sonra telefonunuz ilk günkü gibi olacak, boş yere çile çekiyorsunuz ...

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt