Telefonu fare ile kullanmak bir başka oluyor :) [ nokia n8 ]

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu fare ile kullanmak bir başka oluyor :) [ nokia n8 ]
OTG kablo ile deneyeym acaba çalışır mi Dedim. Ve sorunsuz çalıştı :)

[ Tek sorun bu Durum Şarj i çok götürüyor. Zaten siz fare Yi taktğınız da telefon size Şarj la ilgili uyarı veriyor. Benim fare de de 3 ayrı aydınlatma var. Buda Şarj olayını etkiliyor. ]

ellimin kori

ellimin kori

Üye
o kablodan nerde bulabiliriz

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
hemen hemen her telefoncu da var. 3 - 5 lira civarın da

asigsasi

asigsasi

Üye
aynı konudan 2 tane açmış sın

NokiaAltıYüzÜç

NokiaAltıYüzÜç

Üye
çok teşekkürler paylaştığın için , kafama yattı alıcam galiba :)

fatih54102

fatih54102

Üye
O cursor gerçekten geliyor mu ? (Normal arayüzde)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi

MaxipmaN

Üye
kablo bozuk değilse niye çalışmasın ben de alıcam lan telefoncuya selam demenin zamanı geldi

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
kablo bozuk değilse niye çalışmasın ben de alıcam lan telefoncuya selam demenin zamanı geldi

çalışır mi dan kasıt hani telefonu acaba kasar mi veya kullanışlı mi .. Kullanışlı çıktı Ve telefonu kasmadı.

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
deneyelim bizde :)

catdog136

catdog136

Üye
bluetooth mouse ile de oluyor, kablosuz isteyenlere..

technicker

technicker

Üye
Av konnektörüyle Tv ye bağlanıp kablosuz fareyle yönetmek iyi oluyor . imkanı olan denesin.

esqalsiz

esqalsiz

Üye
ben flas takip film bile izledim .d c6-01 de tel garanti de ozledm tlfnumu ya :/

fingerback5

fingerback5

Üye
Yazıcı dışında taktığım her şeyi algılıyor OTG olması yeterli arkadaşlar :D . Birde mümkünse üzerinde ışık bulunmayan mouseler kullanın şarjı içmesin.

-Hokage-

-Hokage-

Üye
usta abartısız söylüyorum 1 seneden fazladır kullanıyorum :) Telefonu standa koy flash oyun oyna nette gez çeşitli uygulamalarla resim çiz not yaz flan flan daha çok işe yarıyor. Şarjda çok yiyor ama zaten telfonum şarja bağlı sürekli öyle kullanıyorum :)

- - - Eklendi - - -

haa bu arada slink midir nedir usb çoklayıcı var oda çalışıyorrr :

yoyofurkan

Üye
ben flash bellek bağladım c7 ye usb aygıtı aşırı güç tüketiyor diye hata verdi açmadı fare olayı çalıştı ama imleç titreyerek gidiyor 5 dk da hevesim kaçtı

Üst Alt