Telefonmu-Ps3mü-Ps vitamı-Laptopmu

Sponsorlu Bağlantılar

fk555897

fk555897

Üye
Ama benim söylediğimde ısınma olmaz fanlar iyi.

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi

ben xbox istanbul'da kırdırdım ama alırken kırılabilen modellerden olup olmadığını kontrol etmen gerekiyor ayrıca boşver playstation 3'ü bir süre sonra gerçekten bayıyor konsollar zaten fps oyunlarını bir bilgisayardaki kadar iyi oynayamıyorsunuz böyle bir sorun da var :evet:

ama bir leptop alırsan(i5 ve en az Nvidia 630M GPU'lu) mesela Lenovo Z580 isteğin oyunu rahat rahat oynarsın hemde bilgisayarı yenilemiş olursun :evet:

neden leptop dersen hem her yere götürürsün hemde kaliteli oyunlar oynarsın boşver telefonu da vitayı da 5800'la idare et oyun oynayacağın zaman pc ye geç telefonu telefon olarak kullan yani :)

Z585 mi Z580 mi demişsin sanırım okuduğum yorumlara göre şöyle bir durum var ;

z585 oyunlarda daha iyimiş işlemcisi(AMD A10) i7 işlemcilere rakip olarak çıkartılmış bir işlemciymiş fakat gel gör ki i3'ü az bir farkla geçiyormuş GPU olarak Ati Radeon 7670M Nvidia 630M'den daha iyi diye biliyorum ancak Nvidia 635M ile hemen hemen aynı değerlere sahipmiş

z580 oyunlarda z585 kadar iyi değilmiş(Nvidia GT630M) ancak(Nvidia GT635M) li z580 alırsan 7670 GPU'suyla üstte yazdığım gibi hemen hemen aynıymış işlemci(işlem gücü) bakımından i5 daha iyimiş

bazı sitelerde Z580 de Nvidia 630M bazı sitelerde de Nvidia 635M kullanıldığı yazıyor hangisi doğru bilemiyeceğim ancak bence Z580 daha iyi...

- - - Eklendi - - -

sen i7'li Z580'den bahsetmişsin bunu bilseydim direkt Z580 derdim sana :oke: ama bence i5 işlemcide yeterli çünkü i7'li z580 ler ile aralarında baya bir fiyat farkı var bunu pcdepo gibi sitelerde karşılaştırarak anlayabilirsin...:)

- - - Eklendi - - -

sana şöyle birşey söylemek istiyorum bak bu sana gerçekten yardımcı olabilir :

-SIII'ümü yarın satıyorum
-PS3'ümü sattım

ve biraz para biriktirdim ve 1 hafta falan daha da biriktireceğim sanırım hepsi ne için biliyor musun ?

işte bunun için :

Allah'ın izniyle alacağım :)

- - - Eklendi - - -

nokia bence şu anda hata yapıyormuş gibi görünüyor ancak bence hata yapmıyor tamam android cihaz çıkartıp biraz para kazanabilirdi ancak adamlar ileriyi düşünüyorlar android yavaş yavaş ölmeye başlayacak çünkü windows phone bomba gibi geliyor eski symbian gibi en iyisi o olmak için hazırlanıyor bence nokia 4-5 yıla tekrar en iyi cep telefonu üreticilerinden birisi olacak :evet:

bence Windows Phone'lara pc'lerdeki gibi her exe dosyasını kurup kullanabilme yeteneği verilse ve hepsi bilgisayardaki gibi telefonlarla da uyumlu olsap wp'nin tadından yenmez yavaş yavaş geliyorlar bekleyin :ehe :))

Yorumun için çok teşekkür ederim abi zaten laptop alsam telefonun yüzüne bakmam birde senin alacağın laptopdan allahın izniyle bende alacağım ve indirimle vatanda aynı fiyata geliyor istersen ordanda alabilirsin
birde bence wp gelişirse yani en azından bilgisayardaki gibi arkaya duvar kağıdı falan koyulursa tabiki androidi geçer ama baya bir zamanı var wp nin

- - - Eklendi - - -

Birde her laptop ısınır saatlerde oyun oynamayacağım 1 saat anca gta 4 yarım saatte internette gezerim bana yeter benim için önemli olan şu laptoplardaki soğutucu sesi hani vııın gibi bir ses gelir ya o beni çok rahatsız ediyor sizce kısa süre bir kullanımda bu ses pek duyulurmu

avcitalip

avcitalip

Üye

Yorumun için çok teşekkür ederim abi zaten laptop alsam telefonun yüzüne bakmam birde senin alacağın laptopdan allahın izniyle bende alacağım ve indirimle vatanda aynı fiyata geliyor istersen ordanda alabilirsin
birde bence wp gelişirse yani en azından bilgisayardaki gibi arkaya duvar kağıdı falan koyulursa tabiki androidi geçer ama baya bir zamanı var wp nin

- - - Eklendi - - -

Birde her laptop ısınır saatlerde oyun oynamayacağım 1 saat anca gta 4 yarım saatte internette gezerim bana yeter benim için önemli olan şu laptoplardaki soğutucu sesi hani vııın gibi bir ses gelir ya o beni çok rahatsız ediyor sizce kısa süre bir kullanımda bu ses pek duyulurmu

eğer fan sesinden rahatsız oluyorsan alırsın bir tane kaliteli vakumlu kulaklık dış dünyayla irtibatını kesersin :)

ben saatlerce bilgisayarın başından kalkmayan biriyim ama sanırım z580 bana dayanabilir :)

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
pek rahatsız etmez heralde şu anda kullandığım masa üstünde bayağı bir kasadan ses geliyor 7-8 senelik olduğu için :D ama müzik açınca pek duyulmuyor yani pek rahatsız etmez sanırım

serihan

serihan

Üye
:apple: 4s ten daha iyi bence S3 mini ben de senin gibiydim yani onu tavsiye ederim. bana da ps3 mü psp mi tablet mi telefon mu? dediler Ben ps3 dedim sonra yanında taşıyamıyorsun kırdırtmak lazım zor iş. PSP bana kötü geldi onun yerine tablet düşündüm uzun süre fakat S3 mini şık tasarımı ile hem rahat hem de ram iyi Benim de 5800'ım var ve ben s3 mini diyorum. Yani ortak yönlerimiz var. Ben de aynı durumu yaşadım. Sana tavsiyem S3 mini. Ama Gran Duos ta olabilir konu var şöyle bir tane 1100 tl http://www.maxicep.com/cep-telefonlari-genel/gran-duos-ozelikleri-3-793194.html
5800'a bin basar! Benim sana tavsiyem bu.

• Beğen
Jomolocco

Jomolocco

Üye
:apple: 4s ten daha iyi bence S3 mini ben de senin gibiydim yani onu tavsiye ederim. bana da ps3 mü psp mi tablet mi telefon mu? dediler Ben ps3 dedim sonra yanında taşıyamıyorsun kırdırtmak lazım zor iş. PSP bana kötü geldi onun yerine tablet düşündüm uzun süre fakat S3 mini şık tasarımı ile hem rahat hem de ram iyi Benim de 5800'ım var ve ben s3 mini diyorum. Yani ortak yönlerimiz var. Ben de aynı durumu yaşadım. Sana tavsiyem S3 mini. Ama Gran Duos ta olabilir konu var şöyle bir tane 1100 tl http://www.maxicep.com/cep-telefonlari-genel/gran-duos-ozelikleri-3-793194.html
5800'a bin basar! Benim sana tavsiyem bu.

4s ten daha iyi adam hakli :halay2:

• Beğen

deepmano

Üye
Baban katkı yapcaksa eylüle kadar bekle ps4 al

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
şu yaz allahın izniyle bi laptop alırsam ondan sonraki yazda güzel bir telefon alacağım s4 mini de çıkacakmış 1.6 ghz çift çekirdekli işlemci 1 gb ram ile seneyede onu alırım

- - - Eklendi - - -

Baban katkı yapcaksa eylüle kadar bekle ps4 al

Babam sadece laptopa katkı yapacak

• Beğen
Tepkiler: serihan
serihan

serihan

Üye
şu yaz allahın izniyle bi laptop alırsam ondan sonraki yazda güzel bir telefon alacağım s4 mini de çıkacakmış 1.6 ghz çift çekirdekli işlemci 1 gb ram ile seneyede onu alırım
EN GÜZELİ! Ama ben ya bu sene aldım aldım. Yoksa Babam hayatta almaz!

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Bana sponsor çıktığına göre bana inanabilirsin.

Valla kardeşim yorum yaptığın ve ilgilendiğin için çok sağol laptop alıp seneyede telefon almayı düşünüyorum özellikle şu real racing3 oynunu çok oynamayı istiyorum sırf o oyun için bile telefon alacağım ama seneye

• Beğen
Tepkiler: serihan
serihan

serihan

Üye

Valla kardeşim yorum yaptığın ve ilgilendiğin için çok sağol laptop alıp seneyede telefon almayı düşünüyorum özellikle şu real racing3 oynunu çok oynamayı istiyorum sırf o oyun için bile telefon alacağım ama seneye
En doğru karar.

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ps3

Üst Alt