Hangisi Doğru Karar ? Neden ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

:ehe sen memnunsan problem yok :kıskıs: :)

imzanada Ouya Hakkında Her Şey Yazmışsın :ehe

Aslında sadece Ouya hakkında her şey değil.Bir konuya yönlendiriyor ve konuda PS3 - XBOX 360 - PSVita - Ouya hakkındaki bilgiler mevcut.Sabitte şuanda bakmadıysan fikir edinmek adına bakmanı öneririm.Beni tanıyan böyle tanıdı bu saatten sonra değiştirmem büyük ihtimalle.Zaten şu sıralar pek online olamıyorum ve mobil cihazlara olan ilgimi azda olsa kaybettim :( Artık yeni bir telefon almaya yakın yeniden aktifleşirim :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Aslında sadece Ouya hakkında her şey değil.Bir konuya yönlendiriyor ve konuda PS3 - XBOX 360 - PSVita - Ouya hakkındaki bilgiler mevcut.Sabitte şuanda bakmadıysan fikir edinmek adına bakmanı öneririm.Beni tanıyan böyle tanıdı bu saatten sonra değiştirmem büyük ihtimalle.Zaten şu sıralar pek online olamıyorum ve mobil cihazlara olan ilgimi azda olsa kaybettim :( Artık yeni bir telefon almaya yakın yeniden aktifleşirim :ehe

Oyunlar yazacaktın sanırım :) o yüzden söyledim

doğru söylüyorsun aynı şekilde benimde telefonlara ilgim azaldı bende artık arada giriyorum günde 1-2 kere :ehe,değiştirme bencede ismini doğru söylüyorsun herkes seni bu isimle tanıdı :evet:

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Oyunlar yazacaktın sanırım :) o yüzden söyledim

doğru söylüyorsun aynı şekilde benimde telefonlara ilgim azaldı bende artık arada giriyorum günde 1-2 kere :ehe,değiştirme bencede ismini doğru söylüyorsun herkes seni bu isimle tanıdı :evet:

Değiştirmeyeceğim zaten :ehe Ouya Adroid'li oyun konsolu daha çıkmadı ama şimdiden yapımcılarına çok büyük bağışlar yapıldı.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Değiştirmeyeceğim zaten :ehe Ouya Adroid'li oyun konsolu daha çıkmadı ama şimdiden yapımcılarına çok büyük bağışlar yapıldı.

bende yanlış yazdın sanmıştım

oyua = oyunlar sanmıştım :) bence android konsol pek tutmaz :evet: stabilasyon sıfır :(

PS3'ler Türkçe'mi peki ? :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

nokiae6

Üye
O dediğin laptop bana kalırsa o kadar iyi değil hem 200tl var az daha biriktireyim diyip dalga mı geciyorsun sen 2 3 sene biriktirmen gerekir

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
O dediğin laptop bana kalırsa o kadar iyi değil hem 200tl var az daha biriktireyim diyip dalga mı geciyorsun sen 2 3 sene biriktirmen gerekir

para biriktirmek sıkıntı değil :evet: ama oyun konusunda daha güçlü olan ve bir konsol olan ps3'ü tercih ettim hem daha ucuz hemde bana kalırsa daha çok keyif alacağım çünkü büyük LCD TV var evde 1080p HD ve klavye fare yerine tek bir kol var yatarak oyun oynayabileceğim daha sonra o kolun titreşim özelliği var darbeleri hissedince daha zevkli oluyor :) herşeyden önce 2015'e kadar ps3'ün desteği var çünkü bir playstation'un ömrü 10 yıl olarak belirleniyor benim o alacağım pc 2015'te çıkan oyunları açamayacağına göre ps3 almak daha mantıklı :evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt