Telefona su girmesi herkes Buraya!!

Sponsorlu Bağlantılar

aRmaqeDon

aRmaqeDon

Üye
    Konu Sahibi
Telefona su girmesi herkes Buraya!!
arkadaşlar ben Telefona su kaçmasında yapılan bir kaç pratik şeyi soylemek istiyorum başka fikiri olanlar veya benim yazdığımı yanlıs bulanlar lütfen fikrini belirtsin bu arada

Bence;

arkadaşlar diyelim ki telefonunuza su kaçtı hemen bataryasını simini ve hafıza kartını(varsa)çıkartın ve evin sıcak bir yerine koyun ama direk 40 derecenın içine koymayın güneş alacak bir yer yeterlidir.Ben denedim oldu

eyer tatildeyseniz mayozuzun cebinde telefon kaldı denize girdiniz unutup hemen bir miktar kabın içine su alın(tuzsuz su)hemen bataryayı çıkarsın ve suyun içine bi iki kere batıp çıkartın sonra aynı şekilde kurumaya bırakın

(çok hassas telefonda işe yaramaya bilir onun için yapabileceğimiz tek şey güle güle demek :D)

yalnıs yazdığım konuda beni direk uyarrısanız çok sevinirim yalnıs yapmak önemli değildir yalnısı düzeltmek onemlidir.Yorumlarınızı bekliyorum:oke:

--------------- Ekleme ---------------

yalnız telefonunuza su ciddi şekilde girmişsee onada güle güle deseniz iyi olur ama bence yukarıdaki yontemler kesinlikle oluyor birisini kendim denedim birisinide duydum...

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
Bilgi için teşekkürler.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
doğru bilgiler..

aRmaqeDon

aRmaqeDon

Üye
    Konu Sahibi