Yardım telefona bellek takma

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
beyler telefonun usb girişine kabloları ayarlayıp bağlarsam ne olur kaç aydır aklıma geliyor bu gidişle yapacağım gibi görünüyor önerilerimizi bekliyorum
 
Hasand.

Hasand.

Üye
Flash bellek takmak ıstıyorsan otg kablosu almasın
 
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler
 
Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
androidte var.s4te fln
 
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Usta symbian bölümüne android karıştırmanın nedenini öğrenebilir miyim?
 
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim tamam teşekkür ederim ama ben o bilgiyi zaten aldım onu geç bağladım bile yorumları okumadan mesaj atmayın lütfen
:locked:
 
Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
bende symbian cıyım ama s4te gordum.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt