Öneri Telefon para iadesi

Konu Sahibi
Telefon para iadesi
Arkadaşlar iyi akşam lar Galaxy S5 im vardı, teknik servis telefon un sorununu yapamayinca telefon para iadesi istedim. Yaklaşık 10 gün için de benden iban numarasi istediler bende verdi m ama halen ödeme yapmadilar. Daha önce böyle birşey ile karşılaşan varmı ? Çağrı merkezindeki çalışan lar kendi hesabını yazmasindan korkuyorum açıkçasi

kullanıcı hakları mahkemesine başvur devam ederse

Sarangni

Üye
Ben 30 gün sonra almıştım. Ödeme onayı/muhasebe işler felan uzuyor o işlemler. Siz doğru IBAN verdiyseniz gerisi gerisini merak etmeyin o para illa ki yatar.

1 ay içerisinde yatar yatmadı sayalım tüketici hakları mahkemesine başvur

Kimse öyle bir numaraya cesaret edemez merak etmeyin. 30-45 gün beklersiniz muhtemelen.

belgelerini sakla kardeşim bak lazım oluyo de ben zaten olumsuz son ihtimal olarak dedim

Sarangni

Üye
Size para iadesi çıkması demek firmanın ürünün arkasında durduğunu gösterir. Süreci sürekli takip edin ve para iadesinin en kısa sürede yapılmasını ve telefonsuz kaldığınızı firmaya bildirin süreç belki hızla bilir.

Konu Sahibi

Çağrı merkezini aradim her perşembe oluyormuş ödemeler , bu perşembe yoğun luktan dolayi bana gelmemiş diger perşembe kesin alicakmisim parayi