Telefon Tavsiyesi Android'ten İos'a geçiş (android ve ioscılar gelsin)

Sponsorlu Bağlantılar

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Android'ten İos'a geçiş (android ve ioscılar gelsin)
Samsung ve Sony serilerini kullandım bugune kadar ama hep değer kaybetti.En son Samsung galaxy S5'im vardı 1.5 yıl sonra bozuldu bende para iadesi istedim Allahın izni ile perşembe günü parami geri iade edecekler hesabıma.
Android telefonun 1 yıl içinde değer kaybetmesi beni İphoneye yönlendirmeye başladı ama android'teki özgürlükleri bulabilirmiyim onu bilmiyorum. Android'te şu özellikleri çok kullanıyorum bunlar İphonede varmı?

-Hobi olarak Fotoğrafcılık yapıyorum ; Fotoğraf makinemi anında android telefonu bağlıyorum ve fotoğrafları anında telefone aktarıyorum İphonede bu özellik mevcutmu acaba?

-Usb otg
; Usb yolu ile telefonuma mouse ve klavye bağlıyabiliyorum kolay bir şekilde İphonede bu özellik mevcutmu ?

-Bluetooth :
Bildiğim kadarıyla bluetooth'tan resim gönderilmiyor ama bluetooth üzerinden mouse ve klavye bağlantısı varmıdır İphonede?

-Screen mirroring :
Samsung telefonu doğrudan televizyona canlı görüntü aktarabiliyor telefondaki işlemleri oradan yapabilirsin oyun oynayabilirsin vsvs... İphnede bu özellik varmıdır?

-Ekran bölünmesi :
Samsung telefonumda ekran ikiye bölünüyor bir taraftan youtube müzik dinlerken diğer taraftan facebookta dolaşabiliyorum İphonede bu özellik varmıdır?

-Ekran Çözünürlüğü :
Samsung etkileyeci ekranıyla her zaman beni tatmin etmiştir acaba İphonede Galaxy S5 kadar çözünürlüğü yüksek keskinmidir?

-
Street view : Bildiginiz üzere google güncelleme ile harita üzerinden tüm şehiri dolaşabiliyoruz Apple Mapsten bu özellik varmı?

-
Özgürlük : Android telefonlarda her hangi bilgisayara bağlayınca fotografları müzikleri kolayca telefondan Alıp/Aktarma kolayca yapabiliyoruz İtunes bu kadar kolay yapılabilirmi acaba?

-Gizlilik modu : Samsung telefonda gizlilik önemli plandaydı telefonumda başkasının görmek istemedigi fotografları gizliyordum istedigim zaman parmak izi okucusuyla görünür yapıyordum İphonede bu özellik varmı?

Buğüne kadar hiç İphone kullanmadım acaba alışabilirmiyim?
Appl'in 2.el piyasası ve teknik servisi her zaman ilgimi çekmiştir

Bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Bir Çoğunu Yapamazsın Gibi Geliyor Bana. Ama Bir Kısmını Jailbreak Yaparak Belki Yapabilirsin. Araştırman Gerekiyor.
Ayrıca Google Maps Şimdi iOS'ta da Çalışır Durumda

• Beğen
Tepkiler: MoonLife01
MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Bir Çoğunu Yapamazsın Gibi Geliyor Bana. Ama Bir Kısmını Jailbreak Yaparak Belki Yapabilirsin. Araştırman Gerekiyor.
Ayrıca Google Maps Şimdi iOS'ta da Çalışır Durumda
Araştirma işlemim ilk bu forumda başladı, mesajiniz için teşekkür ederim.
Pek iphone kullanan yok galiba

phasan

phasan

Üye
Dediğiniz cogu özellik yapamazsınız ios almayın

Seglopsi

Seglopsi

Üye
samsung bu yazdıklarını reklamda kullansa kesin daha çok satardı :kop:

• Beğen
Tepkiler: Polymath, ilyascivi ve revolt25
reflex

reflex

Üye
Önermiyorum usb otg var ve pc olmadan ne fotoğraf nede müzik düzenleyemezsin. Amoled ekranlar inanılmaz görüntü veriyor 6 ile 6s i bilmem ama ondan öncekiler s5 in ekranını geçemez.

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
samsung bu yazdıklarını reklamda kullansa kesin daha çok satardı :kop:
mail mi atsam acaba samsung'a :)
Önermiyorum usb otg var ve pc olmadan ne fotoğraf nede müzik düzenleyemezsin. Amoled ekranlar inanılmaz görüntü veriyor 6 ile 6s i bilmem ama ondan öncekiler s5 in ekranını geçemez.
Evet S5 in ekranı inanılmazdı her açıdanda görülebiliyordu ama 1 senede değer kaybetmesi beni cok üzdü :(
Dediğiniz cogu özellik yapamazsınız ios almayın
Yorumunuz için teşekkür ederim

ilyascivi

Üye
İphone 'un varsa başka şeye ihtiyacın olmaz... :)

Üst Alt