Öneri Telefon para iadesi

Sponsorlu Bağlantılar

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Telefon para iadesi
Arkadaşlar iyi akşam lar Galaxy S5 im vardı, teknik servis telefon un sorununu yapamayinca telefon para iadesi istedim. Yaklaşık 10 gün için de benden iban numarasi istediler bende verdi m ama halen ödeme yapmadilar. Daha önce böyle birşey ile karşılaşan varmı ? Çağrı merkezindeki çalışan lar kendi hesabını yazmasindan korkuyorum açıkçasi

kralberk13

kralberk13

Üye
kullanıcı hakları mahkemesine başvur devam ederse

Sarangni

Sarangni

Üye
Ben 30 gün sonra almıştım. Ödeme onayı/muhasebe işler felan uzuyor o işlemler. Siz doğru IBAN verdiyseniz gerisi gerisini merak etmeyin o para illa ki yatar.

kralberk13

kralberk13

Üye
1 ay içerisinde yatar yatmadı sayalım tüketici hakları mahkemesine başvur

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Kimse öyle bir numaraya cesaret edemez merak etmeyin. 30-45 gün beklersiniz muhtemelen.

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
İcimi rahatlattı niz teşekkürler @kralberk13 & @Sarangni @İbrahimakinci
kullanıcı hakları mahkemesine başvur devam ederse
Elimde belge filan yok zaten tüketici haklar mahkemesi 8 ay sürüyor ozamana kim öle kim kala

kralberk13

kralberk13

Üye
belgelerini sakla kardeşim bak lazım oluyo :) de ben zaten olumsuz son ihtimal olarak dedim
:rica:

Sarangni

Sarangni

Üye
Size para iadesi çıkması demek firmanın ürünün arkasında durduğunu gösterir. Süreci sürekli takip edin ve para iadesinin en kısa sürede yapılmasını ve telefonsuz kaldığınızı firmaya bildirin süreç belki hızla bilir.

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Size para iadesi çıkması demek firmanın ürünün arkasında durduğunu gösterir. Süreci sürekli takip edin ve para iadesinin en kısa sürede yapılmasını ve telefonsuz kaldığınızı firmaya bildirin süreç belki hızla bilir.

Çağrı merkezini aradim her perşembe oluyormuş ödemeler , bu perşembe yoğun luktan dolayi bana gelmemiş diger perşembe kesin alicakmisim parayi