Telefon Tavsiyesi Telefon önerisi olanlar bakabilir mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Invoke
bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Fazla oyun oynamiycakmis bosuna kasmasin 2. El bulcam diye alsin bi moto g

mem034

Üye
    Konu Sahibi
Moto g yi ilk defa duyduğum için biraz çekincem var aslında. Arkadaş çevreme sorduğumda napcaksın motorolayı dizaynı falan güzel değil git samsung al diyorlar genelde. Ama bütçemize uyan neyse onu alıcam. Iphone 4s le moto g arasında gidip geliyorum aslında. Discoveryden soğudum biraz.

thenorth

thenorth

Üye
moto g al bende aldim yakinda gelcek siparis.verdim tasarima takma kafayi discovery i unut ve diger secenek olarak t50 dusunebilirsin tasarimi oldukca iyi

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Moto g yi ilk defa duyduğum için biraz çekincem var aslında. Arkadaş çevreme sorduğumda napcaksın motorolayı dizaynı falan güzel değil git samsung al diyorlar genelde. Ama bütçemize uyan neyse onu alıcam. Iphone 4s le moto g arasında gidip geliyorum aslında. Discoveryden soğudum biraz.
Bu parayla sakin samsung dusunme samsungun sadece yuksek seviye telefonlari alinir moto g al

escape72

escape72

Üye
Beyler galaxy wonder kullanıyorum ama artık sıkıldım telefondan. Telefoncuya satıcam büyük ihtimal, en fazla 200-250 verirler diye düşünüyorum. Yeni alacağım telefon sıfır veya ikinci el olabilir ve fiyatı max 750-800 olur. Önerileriniz bekliyorum arkadaşlar, teşekkürler şimdiden.
Kardeş iphone 4s al ios işletim sistemi her zaman iyidir. Bir de aldıktan sonra jailbreak yükle telefondan zevk alırsın iostan vazgeçmek istemezsin.

KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
Bence biraz daha bekleyin discovery 2 cikacak cikana kadar biriktirip onu alin bence