Bluetooth kulaklık önerisi(skullcandy nasıl bir marka?)

Sponsorlu Bağlantılar

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth kulaklık önerisi(skullcandy nasıl bir marka?)
Merhaba arkadaşlar. Bu aralar yeni kulaklık almayı düşünüyorum. Bu güne kadar 3 tane beğendiğim kulaklığım oldu.
1- Dr. Dre Beats Monster Kulakiçi Kulaklık (htc nin yanında gelmişti. efsanenin efsanesiydi. ki o zamanlar kulaklıkların ne kadar kaliteli olabileceğini anlamıştım)
2-Bluedio T2s (kırıldı..)
3-Bluedio A2
Bu son kulaklığım olan Bluedio A2 kulaklığı yakşalık 1 yıldır kullanıyorum. Aslında memnunum.İndirimlerle 145 TL'ye almıştım.
Ancak iphone 7 telefonuma bluetooth ile bağladığımda, bağlantı sorunları yaşıyorum. Mesela özellikle ne hikmetse evdeyken çoğu zaman kesik kesik geliyor. Bağlantı kopmuyor. Ancak dediğim gibi, ses kesik kesik atlayarak geliyor. Bir süre sonra düzeliyor. Sonra yine aynı. Bu sorunu araştırdım. Bir kişi iphone'larda çin menşeli kulaklıkların hepsinde bağlantı sorunları yaşadığını söyledi. Evimde logitech ses sistemi var. Ona bağlanınca sorun yaşamıyorum. Hatta eve girmeden çoktan bağlanmış oluyor. Uzun lafın kısası sorun kulaklıktaymış. Yani umarım öyledir...
Bende müzik seven biri olduğum için, yeni bir kulaklık almaya karar verdim.

KULAKLIKTA ARADIĞIM ÖZELLİKLER:

1-Hem Bluetooth bağlantısı olmalı hemde kablo. Yani hem pc de, hem de telefonda kullanmak istiyorum.
2-iPhone ile bağlantı sorunu kesinlikle olmamalı. (kafayı yedirtti)
3-Basları güçlü olmalı, tizleri ve diğer sesleri de güzel olmalı.
4-Yurt içi ve garantili olmalı.
5-Bluetooth ile veya pc de müzik dinlerken sesin yüksek olması.
6-Kulak üstü olmalı ve kulağı tam kaplamalı, içine almalı.
6-500 TL'yi aşmamalı ve en az 6 ay taksitle alabilmeliyim.
7-En az 3-4 yıl kullanabilmeliyim.

Evet, 500 TL. benim için az bir para değil. Ancak müzik dinlemeyi çok seviyorum. O yüzden bu kadar yükselttim bütçeyi.

500 TL civarında istediğim özelliklere sahip bluetooth kulaklıklara bakayım dedim. O bile azmış. Fiyatlar uçmuş. Gerçekten param olsa, bu konuyu açmadan çoktan gidip Bose kulaklık almıştım. Jbl'e baktım çoğunda jack girişi yok. olanlarda, giriş seviyesi beni tatmin etmeyecek kulaklıklar ve fiyatları 600 TL ve üstü.

Araştırma yaptığımda, Skullcandy diye bir marka gördüm. Hesh 3.0 modeli. Youtube'da bir tane Türkçe incelemesini buldum. O da firmanın reklamını yapmış. Çok iyi olduğunu söylüyor. Ancak bu kulaklıkla ilgili internette çok yorum yok. Olanların yarısı kötü, yarısı çok iyi olduğu yönünde. O yüzden tereddüt ediyorum. Ses kalitesi nasıldır, Bluetooth sorunları yaşar mıyım?
Bu markayı biliyorsanız, yorumlarınızı bekliyorum.
Öneri olarakta saydığım özelliklerde, fiyatı 500 TL'yi aşmayacak şekilde önerilerinizi bekliyorum. Hata yapıp paramı çöpe atmak istemiyorum. İyi bir kulaklıksa illa 500 olmasına gerek yok 300 de olabilir. Şimdiden teşekkürler.
 

Benzer KonularÜst Alt