Telefon Tavsiyesi 1000 Tl altı telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Carizmatik_

Carizmatik_

Üye
    Konu Sahibi
Buyrun Hocam bu şekilde

hikmet366

hikmet366

Üye
Hayırlı olsun bende konuya girdim öneri yapacaktım söyleyeceğim cihazı tercih etmişsiniz güle güle kullanın iyi bir terci yapmışsınız

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Carizmatik_
Carizmatik_

Carizmatik_

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun bende konuya girdim öneri yapacaktım söyleyeceğim cihazı tercih etmişsiniz güle güle kullanın iyi bir terci yapmışsınız

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok teşekkürler şuana kadar büyüklüğü dışında çok memnunum ama onada alışrız inş.

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
Carizmatik_

Carizmatik_

Üye
    Konu Sahibi
Android one yazısının altında var mı

Hocam Android One yazısının altındaki kısımda şu yazı var

"GM5plus Designed bu General Mobile" bunun alt kısmında ise "CE0560" ibaresi yer alıyor.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Hocam Android One yazısının altındaki kısımda şu yazı var

"GM5plus Designed bu General Mobile" bunun alt kısmında ise "CE0560" ibaresi yer alıyor.
Şanslısın ki 2. Parti cihaz denk gelmiş sadakasini ver :D peki günlük kullanımda batarya performasi nasıl

Carizmatik_

Carizmatik_

Üye
    Konu Sahibi
Şanslısın ki 2. Parti cihaz denk gelmiş sadakasini ver :D peki günlük kullanımda batarya performasi nasıl

Hocam telefon sürekli elimde internet uygulamaları kullanıyorum video izliyorum bunun yanında telefon görüşmelerimde oldu rahat 1 gün yetti bana

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Hocam telefon sürekli elimde internet uygulamaları kullanıyorum video izliyorum bunun yanında telefon görüşmelerimde oldu rahat 1 gün yetti bana
Ekran süresinde ne yazıyor peki yani kaç saat kullanılmış gösteriyor

Carizmatik_

Carizmatik_

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
man20

man20

Üye
Hocam ben aldığım gunden beri teli neredeyse hiç kapatmadım vereceğim bilgi yanıltıcı olabilir
Canım, ekran süresini öğrenmek için telefonu kapatmıyorsun. Telefonu %100'den kullanmaya başla, %3-%4'e geldiği zaman ayarlardan pil kullanımı kısmına gir sonra "ekran"a tıkla orda yazan saati söylemen yeterli. %100'den %3'e gelene kadar aralarda filan sakın şarja takma yoksa doğru ekran sonucu vermez.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sony E5 çıkartacakmış onu bekle derim. 500-700 tl arası fiyatı var. HD ekran 4.6 inç ekran 16mp arka 5 mp ön kameraya sahip .

man20

man20

Üye
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
general mobile 5 plus
hayırlı olsun telefonu almışsınız güle güle eskitin

• Beğen
Tepkiler: Carizmatik_
___kaptan___

___kaptan___

Üye
General Mobile 5Plus öneririm :oke:

GM 5 Plus d ile uygulamasından gönderildi.

Üst Alt