Telefon Tavsiyesi Telefon önerisi olanlar bakabilir mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

mem034

Üye
    Konu Sahibi
Telefon önerisi olanlar bakabilir mi ?
Beyler galaxy wonder kullanıyorum ama artık sıkıldım telefondan. Telefoncuya satıcam büyük ihtimal, en fazla 200-250 verirler diye düşünüyorum. Yeni alacağım telefon sıfır veya ikinci el olabilir ve fiyatı max 750-800 olur. Önerileriniz bekliyorum arkadaşlar, teşekkürler şimdiden.

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Telefondan ne istiyosun ?

mem034

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 4s'e bakabildim sadece. Discovery, g2 vs bunlarda uygun gibi fakat tam karar veremedim. Burdan yardım bekliyorum o yüzden :)

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
İkinci el nexus 5 bulursan al bence yok ben saf android istemiyorum dersen g2 iyi onada yok ben apple urunu istiyorum dersen İphone 5 var bunlarin temiz ikinci elini bulabiliyosan al derim
Ayrıca çok oyun oynayan biriysen discovery seni fazla tasimaz

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Karar vermen gerekli ios veya android arasında. ios düşünüyorsan zaten yazmışsın 4s, Android düşünüyorsan yelpaze daha geniş. Sıfır modeller içinde en iyisi moto g olacaktır.

mem034

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim çok fazla oyun oynamam sadece clash of clans oynuyorum o kadar. Arada face twitter falan takılıyorum. Şarj sorunum çok olmuyor haliyle. Fakat dediğim gibi ikinci elleri bile 750-800ü geçmemesi lazım.

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Moto g al hem ustune para da kalir

mem034

Üye
    Konu Sahibi
Bayadır android kullandığım için arkadaşların ıphonesini aldığımda bi yabancılık oluyor ister istemez. Alışması zor olucak galiba. Başka önerileriniz var mı ?Moto g ' yi ilk defa duyuyorum şuan, kullanan var mı acaba ?

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
İphone kolay telefon 1 hafta da her seyini ogrenirsin kafana takma

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Moto g, nexus projesine dahil bir cihaz, yazılımı google tarafından veriliyor. Kullanan kişiler var forumda. Onlara aklindakileri sormanı tavsiye ederim.

mem034

Üye
    Konu Sahibi
Iphone alıcak gibiyim arkadaşlarımında önerisi öyle fakat hani ben 750tl ye şu telefonu aldım 2.el veya 0 kullanıyorum gayet güzel diyen birileri var mı acaba ?

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Ben 720 liraya 16lik gmd aldim fazla buyuk oyun oynamiyorum telden memnunum ama pili istedigim seviyede deil sana tavsiye ederim ama moto g yi tercih etsen daha iyi olur pili daha iyi

mem034

Üye
    Konu Sahibi
İnceledim telefonu, bataryanın çıkmaması ve sdcard takılmaması çok sorun olur mu sizce ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
İnceledim telefonu, bataryanın çıkmaması ve sdcard takılmaması çok sorun olur mu sizce ?

Valla telefondan ne istediğine bağlı. Ben galaxy s5 kullanmaktayım, internetten anime izlerim haftada bir, bunun dışında sürekli Whatsapp açık, sosyal olarak güncel programlar kurulu. Oyun olarak sadece subway surfers var. Hafıza bomboş hâlen. O kadar da müzik, resim felan var. Bence problem olmaz. Siz oyunlar konusunda karar verin derim. Çok oyun oynayan bir kişi iseniz hafıza kartı ihtiyacı çekebilirsiniz.

Bataryanın çıkmaması konusunda nokia n9 kullandım ki en sorunlu telefon odur bu konuda, onda bile problem yaşamadım. Problem olacağını düşünmüyorum.

mem034

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim yardımların için bu telefon hiç yokken şimdi aklıma yattı. Oyun dediğim gibi sadece clash of clans oynarım. Whatsapp sabah aksam acık. Arada face twitter tarayıcı o kadar. Heralde 16gb yeter bana. Telefondan müzik dinleyen biri değilim zaten. Fotoğraf çeken biride değilim fazla. Sizce de bu telefon tam benlik mi ? :) Tabi motorola hiç kullanmadım, marka olarakta pek bilmem o konuda fikriniz nedir ?

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Motorola ta ne zamanlarin markasi hic korkmana gerek yok gmd den saglamdır o telefon

fk555897

fk555897

Üye
Teşekkür ederim yardımların için bu telefon hiç yokken şimdi aklıma yattı. Oyun dediğim gibi sadece clash of clans oynarım. Whatsapp sabah aksam acık. Arada face twitter tarayıcı o kadar. Heralde 16gb yeter bana. Telefondan müzik dinleyen biri değilim zaten. Fotoğraf çeken biride değilim fazla. Sizce de bu telefon tam benlik mi ? :) Tabi motorola hiç kullanmadım, marka olarakta pek bilmem o konuda fikriniz nedir ?
Motorola'yı Google satın aldı. Marka konusunda bir sorun çıkacağını sanmam. Ayrıca cihaz güncellemeleri de Google tarafından sağlandığından güncelleme konusunda da sorun çıkmaz.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Motorola Moto G gayet iyi cihaz.

0MG90

0MG90

Üye
Fiyatı biraz yükseltebilirsen ikinci el Nexus 5 alabilirsin 900 lira civarı