Telefon önerisi (araştırdım ama fikir sorucam)

• 11 Mayıs 2011
  • 3282 Okunma
  • 49 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. öncelikle merhaba arkadaslar

suan x6 16 gb var elımde satıp veya telefonu verıp yenı bı telefon almak ıstıyorum .

c6-01 , n8 , c7 , galaxy s2 , bu tarz telefonlardan hangısını secmek uygun olur ogrencı oldugum ıcın okuldada kullanıcam genelde o yuzden galaxy s2 ye pek sıcak bakmıyorum , nokiadan sasma falan dıyorlar suana kadar aldıgım butun teleofnlarda hata yaptım artık adam akıllı bı tercıh yapmak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkurler arkadaslar :)

Yazan: umursavass
  2. sen bırak nokia falan geride kaldı artık kaptan samsung ve sony ericsson ben sony ericsson xperia x10 mini pro öneririm kapastif dokunmatik ekran 5 mp kamera 600 mhz hız android işletim sistemi bence 600 milyona alınabilecek en kaliteli telefon 600 milyona bunu al paran cebinde kalsın telefon harika pişman olmassın

LuckyDALT0N bunu beğendi.
  3. kingmor önerin için tesekkurler ama sekil olarakta içime sinmesi lazım biraz fazla kalın geldı ve klavyelı olması kötüymüs

4. Samsung Wave s8500 bulursan al.İnce,zarif ve özellikleriyle 10 numara bi telefon.

5. N8 i kullanıyorum tavsiye ederim

6. Sen ne arıyorsun. Eğer özellik ise n8, onun kameradan ve hdmı kısıtlanmış olan ama 10.5mm inceliğiyle, tasarımıyla, şıklığıyla ön planda olan C7 olmadı. c601... Ben 3 aydır. C7 kullanıyorum. Tavsiye ederim..

7. peki c6-01 mı c7 mı n8 mi ?

8. Paran varsa n8 ama az eksik olsun şık olsun diyorsan kesinlikle C7 ufak bir şey arıyosan c601

9. bırak artık telefon devri bitti
    Bence pda ya yönel htc nin birçok modeli var ben htc touch diamond 2 yi öneririm veya htc mozart

10. nokia artık eskidi bea hep sis saçmalikları hep aynı .galaksı al bende degişik alcam nokıa dişi

11. telefon devri bitti
    Pda ya yönel artık
    htc mozart win7 pda

12. pda da güzel bence degişik terlefon nokıa bıktım artık

13. pda derken hangı cıhazı kastedıyorsunuz anlıyamadım galaxy falan pda türünemi griyor?

14. c6-01 al hem bütçeni zorlamamış olursun hemde kaliteli bir tel almış olursun

15. yok tabikide çok var ki teleofn hangısını soyleyelim majsat kafada belirlmek yanı

16. pda derken belli bi sınırmı var yanı telefonun pda turune gırmesı ıcın x6 var sımdı satıp c6-01 almak 1-2 özellik için gerekmez idare ederim n8 düşünüyorum aslında fakat cok kararsız kaldım sonucta para kolay kazanılmıyo teknoloji de telefon harıc her alette tam 12 den vurarak aldım fakat telefon cok garip bir şey bi türlü secemıyorum hep yanlıs tercihler

17. yok yok yaz goooglede pda modeller' d'ye yada samsung simens fakan d;ye .ikar karisik .aslinda direk htc telefonlarina bak bence suan bence eniyiis onlar isletim sistemi acisindanda

18. sımdı galaxy 2 yı dusunuyorumda okulda falan abes kacar gıbı gelıyor

19. c6-01 al c7 alacağına 150 tl paran cebinde kalır 15 tl kılıf + 25-30 tl 8 gb sd card alırsın :aha:

----------Eklendi @ 21:39:22 ---------- Yazıldı @ 21:38:54 ----------

+1:oke:

20. c6 almayi dusundum ben gecen ay vazgectim biraz daha bekleyip htc almayi dusundum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 22:54