Telefon önerisi (araştırdım ama fikir sorucam)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
Telefon önerisi (araştırdım ama fikir sorucam)
öncelikle merhaba arkadaslar

suan x6 16 gb var elımde satıp veya telefonu verıp yenı bı telefon almak ıstıyorum .

c6-01 , n8 , c7 , galaxy s2 , bu tarz telefonlardan hangısını secmek uygun olur ogrencı oldugum ıcın okuldada kullanıcam genelde o yuzden galaxy s2 ye pek sıcak bakmıyorum , nokiadan sasma falan dıyorlar suana kadar aldıgım butun teleofnlarda hata yaptım artık adam akıllı bı tercıh yapmak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkurler arkadaslar :)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
sen bırak nokia falan geride kaldı artık kaptan samsung ve sony ericsson ben sony ericsson xperia x10 mini pro öneririm kapastif dokunmatik ekran 5 mp kamera 600 mhz hız android işletim sistemi bence 600 milyona alınabilecek en kaliteli telefon 600 milyona bunu al paran cebinde kalsın telefon harika pişman olmassın

• Beğen
Tepkiler: LuckyDALT0N
umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
kingmor önerin için tesekkurler ama sekil olarakta içime sinmesi lazım biraz fazla kalın geldı ve klavyelı olması kötüymüs

cehili

cehili

Üye
Samsung Wave s8500 bulursan al.İnce,zarif ve özellikleriyle 10 numara bi telefon.

Emre-45

Emre-45

Üye
N8 i kullanıyorum tavsiye ederim

Starsley

Sen ne arıyorsun. Eğer özellik ise n8, onun kameradan ve hdmı kısıtlanmış olan ama 10.5mm inceliğiyle, tasarımıyla, şıklığıyla ön planda olan C7 olmadı. c601... Ben 3 aydır. C7 kullanıyorum. Tavsiye ederim..

umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
peki c6-01 mı c7 mı n8 mi ?

Starsley

Paran varsa n8 ama az eksik olsun şık olsun diyorsan kesinlikle C7 ufak bir şey arıyosan c601

alixkandemir

Üye
bırak artık telefon devri bitti
Bence pda ya yönel htc nin birçok modeli var ben htc touch diamond 2 yi öneririm veya htc mozart

CoDeYs

CoDeYs

Üye
nokia artık eskidi bea hep sis saçmalikları hep aynı .galaksı al bende degişik alcam nokıa dişi

alixkandemir

Üye
telefon devri bitti
Pda ya yönel artık
htc mozart win7 pda

CoDeYs

CoDeYs

Üye
pda da güzel bence degişik terlefon nokıa bıktım artık

umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
pda derken hangı cıhazı kastedıyorsunuz anlıyamadım galaxy falan pda türünemi griyor?

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
c6-01 al hem bütçeni zorlamamış olursun hemde kaliteli bir tel almış olursun

umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
pda derken belli bi sınırmı var yanı telefonun pda turune gırmesı ıcın x6 var sımdı satıp c6-01 almak 1-2 özellik için gerekmez idare ederim n8 düşünüyorum aslında fakat cok kararsız kaldım sonucta para kolay kazanılmıyo teknoloji de telefon harıc her alette tam 12 den vurarak aldım fakat telefon cok garip bir şey bi türlü secemıyorum hep yanlıs tercihler

CoDeYs

CoDeYs

Üye
yok yok yaz goooglede pda modeller' d'ye yada samsung simens fakan d;ye .ikar karisik .aslinda direk htc telefonlarina bak bence suan bence eniyiis onlar isletim sistemi acisindanda

umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
sımdı galaxy 2 yı dusunuyorumda okulda falan abes kacar gıbı gelıyor

Utku

Utku

Üye
c6-01 al c7 alacağına 150 tl paran cebinde kalır 15 tl kılıf + 25-30 tl 8 gb sd card alırsın :aha:

----------Eklendi @ 21:39:22 ---------- Yazıldı @ 21:38:54 ----------

c6-01 al hem bütçeni zorlamamış olursun hemde kaliteli bir tel almış olursun
+1:oke:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
c6 almayi dusundum ben gecen ay vazgectim biraz daha bekleyip htc almayi dusundum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...