Telefon önerisi (araştırdım ama fikir sorucam)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
wave 2 nın hıcbır eksık yanını bulamadım ya sabahtan berı ızlıyorum hıcbır eksık yanı olmazmı bu telefonun anlamadım mukemmel olması ıste ınsanda bı suphe bırakıyor alısmısız nokıanın takılmalarına ama gercekten telefonun hıcbır eksı yanı yok nasıl ıs hemen bundan alıcagım sanırım :evet::evet:

silver021

silver021

Üye
wave 2 nın hıcbır eksık yanını bulamadım ya sabahtan berı ızlıyorum hıcbır eksık yanı olmazmı bu telefonun anlamadım mukemmel olması ıste ınsanda bı suphe bırakıyor alısmısız nokıanın takılmalarına ama gercekten telefonun hıcbır eksı yanı yok nasıl ıs hemen bundan alıcagım sanırım :evet::evet:

Telefonun kusuru sayilabilicek tek bir tarafi daha onceki msjlardada belirttigim gibi tarayicida eski flash playerin kullanilior olmasi. oda yeni cikacak firmware ile duzelecek. almaya karar verdiysen hayirli olsun diorum. umarim en yakin zamanda alirsin. :)

nescafe656

Üye
Wave 2 al kardeşim kesinlikle pişman olmazsın öneririm bu var ya bir canavar :)

eaagent

eaagent

Üye
galaxy s 2 nin o seçenekler arasında ne işi var |-) ???

redwhite

redwhite

Üye
Merhaba...Her ne kadar,güzellik göreceli bir kavramsada..Xperia X8 'e bakabilirsin
kingmor önerin için tesekkurler ama sekil olarakta içime sinmesi lazım biraz fazla kalın geldı ve klavyelı olması kötüymüs

umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
en kısa zamanda gıdıp wave 2 alıyorum arkadaslar son teleofn degıstırırsım olucak artık oyle ıstıyorum yanı (-) yönü yok telefonun benı caydırıcak bı sozu olan arkadas varsa sımdı soylesın cok heveslıyım :aha:
bu arada tesekkurler arkadaslar hepınıze

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
sen bırak nokia falan geride kaldı artık kaptan samsung ve sony ericsson ben sony ericsson xperia x10 mini pro öneririm kapastif dokunmatik ekran 5 mp kamera 600 mhz hız android işletim sistemi bence 600 milyona alınabilecek en kaliteli telefon 600 milyona bunu al paran cebinde kalsın telefon harika pişman olmassın
Aynen katılıyorum.Nokia alırsan şu zamanda pişman olursun

alixkandemir

Üye
n8 c7 c6-01 pda değilmi ?

hayır değil
bir cihazın pda olabilmesi için windows işletim sistemi gibi desktop işletim sistemlerinin küçük cihazlara uyarlanmış hali yüklü olması gereklidir.
Pda kişisel dijital yardımcı demektir.
Günümüzde kullandığımız pda ların atalarında sim takılamıyor telefon işlevini görmüyorlardı. Ama iş adamlarının vazgeçilmez yardımcılarıydılar. Uçakta seyahat ederken excel hesap tablosu düzenleyip toplantıdaki bilgisayarda rahatlıkla hiçbir işlem gerektirmeden açabiliyorlardı .
Günümüzdeki birtakım telefonların evrimleşerek adeta mutantlara dönüşmesi neticesinde pda pazarı kan kaybetmeye başlamıştır.
Pda şirketleri bunca yıldan sonra bana göre çok az bir gelişme gösterip (sim kart takılma özelliği, ram ve rom miktarının büyümesi, ekstra hafıza yuvası,gps,internet vs.)
şimdiki telefonların göstermiş olduğu gelişmeleri pda larda görebilseydik bilmiyordum ne özellikler olurdu hayalini bile kuramıyorum.

pRime.

pRime.

Üye
hayır değil
bir cihazın pda olabilmesi için windows işletim sistemi gibi desktop işletim sistemlerinin küçük cihazlara uyarlanmış hali yüklü olması gereklidir.
Pda kişisel dijital yardımcı demektir.
Günümüzde kullandığımız pda ların atalarında sim takılamıyor telefon işlevini görmüyorlardı. Ama iş adamlarının vazgeçilmez yardımcılarıydılar. Uçakta seyahat ederken excel hesap tablosu düzenleyip toplantıdaki bilgisayarda rahatlıkla hiçbir işlem gerektirmeden açabiliyorlardı .
Günümüzdeki birtakım telefonların evrimleşerek adeta mutantlara dönüşmesi neticesinde pda pazarı kan kaybetmeye başlamıştır.
Pda şirketleri bunca yıldan sonra bana göre çok az bir gelişme gösterip (sim kart takılma özelliği, ram ve rom miktarının büyümesi, ekstra hafıza yuvası,gps,internet vs.)
şimdiki telefonların göstermiş olduğu gelişmeleri pda larda görebilseydik bilmiyordum ne özellikler olurdu hayalini bile kuramıyorum.

Windowsmobile kullanan her alete pda denmez.

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
wave 2 ye karar vermişsin hayırlı olsun.bende yaklaşık bir aydır wave2kullanıyorum 0aldım i8910hd tlf ile takaslama yaptım. pisman değilim .ekranını wave 1 ile karşılaştırıyorlar ancak bana göre aralarında fark yok wave2nin daha büyük ekranında film seyretmek büyük zevk. abartmadan söylüyorum dün sony bravia 82ekran lcd de avatar filmine baktım yeminle benim tlf.da daha net pırıl pırıl bir görüntü mükemmel otesi mükemmel. hd kalitesinde film seyrediyorum .kesinlikle öneriyorum . tabi tercih senin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...