Telefon Önerir misiniz?

• 12 Ağustos 2014
  • 711 Okunma
  • 24 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar. Bütçem yaklaşık 1000tl civarı olacak. Bana bu fiyata kadar alabileceğim telefon önerilerinde bulunur musunuz? Ve telefonu hepsiburada gibi siteden alsam olur mu sizce? Bugün s4 activate telefonuna bakıyordum teknosada 1.400 iken hepsiburada da 999TL ye inmiş. Ve unutmadan kurban bayramından sonra alacağım yüksek ihtimalle. O zamana kadar çıkacak iyi bir telefon vb. durum varsa onlara da göz atabilirim. Şimdiden herkese teşekkürler.

Yazan: Otroligt
  2. discovery 2

Otroligt bunu beğendi.
  3. Şu GM ye ısınamadım bir türlü. Sağol ama öneri için

4. Discovery 2 , zenfone 5 , discovery elite lite , xperia m2

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. S4 Activate önerdiklerinizden iyi değil mi? Tabii kurban bayramı sonrası boyle bir indirim yakalayabilir miyim bilmiyorum ama özelliklerine baktığımda önerdiğiniz telefonlardan biraz daha iyi gibi geldi. Anlamam pek ama :hmmm

6. Bence s4 activite alma ozellikleri pek iyi deil hem guncelleme de almaz o telefon normal s4 gibi deil

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. :hmmm tamam teşekkürler. Diğer modellere bakmaya devam o halde

8. dediğim gibi discovery 2 al sn hem 800 civarı tam fiyatını bilmiyorum hem de s4 ten iyi

Otroligt bunu beğendi.
  9. Öyle yapacağım sanırım. Şuan piyasadaki hafıza genişletilemeyen çift sim kartlı modelmiş. Eylülde ise tek sim kartlı ve hafıza genişletilebilir modeli çıkacakmış. O çıkmış olur bayramda alırım artık. Teşekkür ederim arkadaşlar yardımlarınız için :)

10. Rica edriz kardesim super telefon disco 2

Mobil cihaz ile gönderdi
    Otroligt bunu beğendi.
  11. Öhm Öhm. Arkadaşlar GM Discovery 2 düşünüyordum ama Zenfone 6-5 Kafamı karıştırdı. Zengone 19600 civarı bi antutu sonucu almış. GM D2 ise 30000 civarında ama 8 çekirdek sayesinde bu kadar yüksek çıktığı söyleniyor. Bu 3 telefon arasında çok kararsız kaldım. Zenfone 6-Zenfone 5-GM Discovery2.

12. Ben disco 2 alirdim

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Aga napcan o kadar buyuk telefonu tablet gibi birde 196 gram cok agir benden soylemesi

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. 196 sorun değil ama GM daha önce hiç kullanmadığım için markaya güvenim pek yok. Ayrıca gece çekimleri yaptığım için nadir de olsa Asus un pixelmaster teknolojisi işime yarar diye düşünüyorum. Bir yandan da cepte 6 inç öküz kadar telefon taşımak ta olur mu diye düşünüyorum. Kararsız kaldım tam olarak ne yapsam bilemedim

15. Note 2 al indirim yakalayabilirsen

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. O fiyata bulabilirsen LG G2 al. Öte yandan Motorola Moto G. Hem cebinde para kalır hem de o fiyata alınabilecek en iyi telefon Motorola Moto G.

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Ben tasimam sahsen o kadar buyuk telefonu. Gm ye guvenebilirsin sikinti olmaz . bende suan discovery 1 var

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Bence 6 inc buyuk bi telefon note 2 ideal bence ekran olarak ona benzer bisey al

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. İndirim belki yakalayabilirim. Kurban bayramı öncesine kadar almayı planlıyorum.
    Moto G nin 5mp kamerası varmış ya pek ısınamadım telefona. Kamerayı bol bol kullanıyorum çunki.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
10/12/2018 - 14:24