Telefon Tavsiyesi WP8 Telefon Tavsiye Eder Misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Casdee

Üye
    Konu Sahibi
WP8 Telefon Tavsiye Eder Misiniz?
önceliklere herkeze merhaba
size ilk sorum neden w8 diye sorcam ikinci sorum ise yazdıklarıma göre telefon önerisi
1.1gb ram olcak
2.ağır oyunlar oynıcam(asphalt8,fıfa14,modern combat4,real racıng3 vb.
3.müzik kalitesi benim için çok önemli
4.sarjı uzun gitsin,interneti hızlı olsun,oyunlarda donma yapmasın yeter
5.ıkınci el alcam bütçem 300-475 tl civarı
6.kamera5mp olsun yeter çok kaliteli birşey beklemiyorum şimdiden teşekkür ederim önerilerini bekliyorum...

Edit: Lütfen bir daha konu açarken ve mesaj yazarken Caps Lock tuşunun kapalı olmasına özen gösterin! (Özet: Büyük harf kullanmak yasaktır) -Yönetim-

Yönetici tarafından düzenlendi:

Heimdalll

Heimdalll

Üye
bu bütçeyle 2. el en iyi 525 alabilirsin, ondada istediğin özelliklerin sadece yarısı var

Casdee

Üye
    Konu Sahibi
Büyük ihtimal 525 alcam sağolun konu kapanabilir...

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Büyük ihtimal 525 alcam sağolun konu kapanabilir...

Hepsiburada da kampanya vardı htc windowsphone 8x var hala inditimdeyse alabilirsin. Yoksa 525 al.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
lost68

lost68

Üye
525 al en iyisi o senin ihtiyaçlarının yarısını karsılar

Lumia 525 ile mesaj gönderildi.

Kratof Man

Üye
525 sana ağır oyun oynatmaz o kadar iyi bekleme bu cihazdada her ne kadar 1 GB ram olsa giriş seviyesi ayrıca şarj uzun gitsin fln diyemezsin kullanıma göre değişir gunumuz için 1430 mah ortanın altında ve int hızı bulunduğun bolgeden coğrafi konuma değişir normalde 21 mbps ust sınır ama 15 bile geçemezsin oyunlarda dediğim gibi 1 ghz işlemci çok bişey bekleme

wp hayranı

fk555897

fk555897

Üye
Bu bütçeyle istediklerin tam olmaz. İstediklerinin olması için Lumia 925 öneririm. En ucuz aklıma gelen bu.

lost68

lost68

Üye
525 sana ağır oyun oynatmaz o kadar iyi bekleme bu cihazdada her ne kadar 1 GB ram olsa giriş seviyesi ayrıca şarj uzun gitsin fln diyemezsin kullanıma göre değişir gunumuz için 1430 mah ortanın altında ve int hızı bulunduğun bolgeden coğrafi konuma değişir normalde 21 mbps ust sınır ama 15 bile geçemezsin oyunlarda dediğim gibi 1 ghz işlemci çok bişey bekleme

wp hayranı

ben asphalt 8 FIFA 2014 rahatça oynuyorum hiç sorunsuz kasmadan ve de şarj konusunu çözdüm sıkıntı yok 1.5 gün rahat gidiyor

Kratof Man

Üye
lost68

lost68

Üye
Her ikisini de denedim ama gta yı satın almadım,gta gibi bir oyunu zaten telefonda oynamak abes kaçar benim için

Casdee

Üye
    Konu Sahibi
W8de apk işi yok demi? Mecbur satın mı alcaz?

burhancetriz

Üye
önceliklere herkeze merhaba
size ilk sorum neden w8 diye sorcam ikinci sorum ise yazdıklarıma göre telefon önerisi
1.1gb ram olcak
2.ağır oyunlar oynıcam(asphalt8,fıfa14,modern combat4,real racıng3 vb.
3.müzik kalitesi benim için çok önemli
4.sarjı uzun gitsin,interneti hızlı olsun,oyunlarda donma yapmasın yeter
5.ıkınci el alcam bütçem 300-475 tl civarı
6.kamera5mp olsun yeter çok kaliteli birşey beklemiyorum şimdiden teşekkür ederim önerilerini bekliyorum...

Edit: Lütfen bir daha konu açarken ve mesaj yazarken Caps Lock tuşunun kapalı olmasına özen gösterin! (Özet: Büyük harf kullanmak yasaktır) -Yönetim-
Htc ex sensation kurulu faturali istersen arastir numaram 05542279771

Casdee

Üye
    Konu Sahibi
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
İkinci el lumia 820 satıyorlar hocam.1 gb ram var.pazarlıkk yap 450ye bırakırlar :) kırmızı renk al bide ateş etsin masaya koyunca :)

Casdee

Üye
    Konu Sahibi
İkinci el lumia 820 satıyorlar hocam.1 gb ram var.pazarlıkk yap 450ye bırakırlar :) kırmızı renk al bide ateş etsin masaya koyunca :)
:):):):)
Peki sen kullanıyor musun?
Arkadaşlar ikinci el alcam yani ona göre öneri yazarsanız:)

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Arkadaşlar ikinci el alcam yani ona göre öneri yazarsanız:)

1520 kullanıyorum.daha önceden 920 ,925,820,525,1320 kullandım.1520 bu saydıklarımdan ayrılıyor performans olarak.Ama 920,820,925 falan birbirine çok benzer.820 güzel cihaz.Oyunu oynarsın,Müzik kalitesi gayet iyi,Takılma donma yapmaz.Ama her akıllı telefon gibi şarj süresi çok iyi değil.Şarj iyi olsun dersen bütçeni arttırman lazım.Şimdiden hayırlı olsun :)