Telefon Öneriniz

Sponsorlu Bağlantılar

ca_sus

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Öneriniz
Arkadaslar Huawei p9 lite 2017 mi galaxy j7 prime mi yoksa nokia 6 mi 1100 1200 bandında telefon önerileriniz yada bunlardan hangisi

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Arkadaslar Huawei p9 lite 2017 mi galaxy j7 prime mi yoksa nokia 6 mi 1100 1200 bandında telefon önerileriniz yada bunlardan hangisi
Ben senin yerinde olsam hangi telefonu almak istiyorsam önce internette detaylı bir araştırmasını yaparım sonra da gider teknoloji marketlerinden elime alır denerim. Hangisi aklıma yatarsa onu gider alırım. Çünkü burada bir sürü telefon söyleyecekler sana ve telefon kullanımı kişiye özel olan bir şeydir. Yani benim beğendiğim telefonu sen beğenmeyebilirsin. O yüzden en doğru olanı senin gidip bir teknoloji marketinde veya telefoncuda o istediğin telefonları eline alarak denemek. İnan bana böyle yaparsan senin için daha iyi olur. Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur. ;)

• Beğen
Tepkiler: ca_sus
By_Casparov

By_Casparov

Üye
Xiaomi Mi Max 32 GB. İthalatcı garantili alabilirsin. yada ekran normal olsun dersen mi5 prime

aosman61

aosman61

Üye
ilk ilgimi çeken nokia 6 oldu, öyle bir telefonun varlığından haberim yoktu, hemen bi girip özelliklerine bakayım dedim snapdragon 430 gördüm içim burkuldu

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
mi5 prime