Telefon Hızlandırma Yöntemleri(Multitasking-Hızlı Açılış-I/O Hızlandırma) [GÜNCELLENDİ]

Sponsorlu Bağlantılar

ugur1000

ugur1000

Üye
eline sağlık en çok "Daha Hızlı Açılış Ve Daha Yüksek Hız" işime yarayacak gibi düşünüyorum daha almadım tel ama alınca hemen denicem malum "Smart Phone" lar çok geç açılıyor :D

The East

The East

Üye
Super manager ile root a tikliyorum olmuyor neden hem tabletle hem telefonla drnedim olmadi:/

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Super manager ile root a tikliyorum olmuyor neden hem tabletle hem telefonla drnedim olmadi:/

biraz absürk bir soru olacak ama..

telefonun rootlumu? :D

ayrıca şunuda deneyebilirsin.Superuser programını aç,izini kendin manuel olarak ver :)

The East

The East

Üye
superuseri indirdim nerden yapcam o dedigini bu arada absürk güzelmiş kullanimmi :)

ugur1000

ugur1000

Üye
one click progrmaıyla root yapın ama garanti dışı kalabilir

metropolajans

Üye
Tsk

- - - Eklendi - - -

Tsk

Ali58_58

Ali58_58

Üye
Abi bişey sorucam gerekenlere swapta eklemişsin bende swap oluşturuyorum swapit ram expanderle ama ext 2 alana felan yok oluşturmammı lazım oluşturmasam performansta bi değişiklik olurmu benim telefon swapla kasma bi yana bazen kitlenip kalıyo class 4 hafıza kartı

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Abi bişey sorucam gerekenlere swapta eklemişsin bende swap oluşturuyorum swapit ram expanderle ama ext 2 alana felan yok oluşturmammı lazım oluşturmasam performansta bi değişiklik olurmu benim telefon swapla kasma bi yana bazen kitlenip kalıyo class 4 hafıza kartı

Swap alanı olmadan swap yapamaz ki. Rami rahatlatmak isterken kilitleniyordur cihazın.

Ali58_58

Ali58_58

Üye

Swap alanı olmadan swap yapamaz ki. Rami rahatlatmak isterken kilitleniyordur cihazın.
ya hocam bende ext 2 alana yok ama sd karta swap dosyası oluşturuyo artı swap alani ext 2 oluyor değilmi

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Ext2 denilen hafızanın formatıdır. Swap alanı ise hafızada ram görevi için ayrılan alandır.

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Up :D

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Eklenti ekleme yetkim geri geldi.Konu güncel :)

- - - Eklendi - - -

1.Sayfada belirttim ama tekrar yazayım.

I/O Mod için 3.0.57 ve üzeri kernel şarttır!

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
Ali58_58

Ali58_58

Üye
hımmm aynen hocam ben hele yaptım hiç bir değişiklik göremedim bu yüzden mi acaba kernelde gingerbread kerneli 2.6.5 3.057 kernelde gelecek ama biraz zaman lazım onu yaptığım zaman oyunlarda düzelmeler olurmu? birde bu işlem telefona zararlımı malum galaxy s taş gibi bir telefon ama galaxy w öyle değil ?

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
hımmm aynen hocam ben hele yaptım hiç bir değişiklik göremedim bu yüzden mi acaba kernelde gingerbread kerneli 2.6.5 3.057 kernelde gelecek ama biraz zaman lazım onu yaptığım zaman oyunlarda düzelmeler olurmu? birde bu işlem telefona zararlımı malum galaxy s taş gibi bir telefon ama galaxy w öyle değil ?

JB 4.1.2 ile Gingerbread kerneli mi kullanıyorsun :S

fevzia

fevzia

Üye
tsk işe yaradı

Üst Alt