Telefon Hızlandırma Yöntemleri(Multitasking-Hızlı Açılış-I/O Hızlandırma) [GÜNCELLENDİ]

Sponsorlu Bağlantılar

cukuleaks

Üye
Lay lay loooy lalalalalaylaylooy.

Roy roy kazım :disko:

Swapit expander ile 1gb swap +390 mb ram in tadını çıkarıyorum :yuru

Ulan 7 tane uygulama + shadow gun deadzone açık bıraktım kaymak gibi dolaşıyorum :d:

Aliiii sana sesleniyiim... dead trigger grafik %5-10 kasma :disko:

yunusmaxicepp

yunusmaxicepp

Üye
system/etc/int.d dosyasının ıcınde 00banner ve 90userinit dosyaları var ben bu dosyaları ne silebiliyorum nede bu dosya uzantısına sizin vermıs oldugunuz dosyayı atabılıyorum izin vermıyor .. nasıl yapmam gerekıyor. ?

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
system/etc/int.d dosyasının ıcınde 00banner ve 90userinit dosyaları var ben bu dosyaları ne silebiliyorum nede bu dosya uzantısına sizin vermıs oldugunuz dosyayı atabılıyorum izin vermıyor .. nasıl yapmam gerekıyor. ?

Telefon rootlumu?

yunusmaxicepp

yunusmaxicepp

Üye
telefonda cm9 yuklu bunu yaparken zaten root yapmıstım ama ben ?
tekrar mı yapmam lazım

yunusmaxicepp

yunusmaxicepp

Üye

Hangi dosya yöneticisi ile int.d klasörünü değiştirmeye çalışıyordun?

ES FİLE EXPLORER ile denedım olmadı X-plore ile denedım gine olmadı OI DOSYA YONETICI ile denedım gine olmadı

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: CanKartaL

cukuleaks

Üye
Es file managerden ayarlara gir en alta in root ayarlarina gir...

Sonra root yerini boyle ayarla ..

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Up :D

• Beğen
Tepkiler: anıl9595
CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Alican VlagTuner in 1,7 versiyonunu ilk konuya eklemeyi düşünmüyor musun? Mesajın arada kaynayıp gitti.

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Alican VlagTuner in 1,7 versiyonunu ilk konuya eklemeyi düşünmüyor musun? Mesajın arada kaynayıp gitti.
Yarın koyacağım :D eklenti ekleme gelsin hele :D

- - - Eklendi - - -

Konum taşınmış :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

cukuleaks

Üye
Hahahyt :D Burada kimse bakmaz artık :D

antares63

Üye
tesekkurler fakat telefonun sistem dosyalarini hangi programla acacagim

seyamkk

seyamkk

Üye
Merhaba Arkadaşlar Ben Şimdi Olayı Tam Anlamadım Değeri 0 Yapıncada Aynı Ram var 250 Yapıncada Telefonum Root lu Ama pek faydasını Göremedim Açıkcası

Bu Arada Konuyla Pek Alakası Yok Ama hiç bir yerde bulamadım LG Optimus L5 Custom Rom Nerden Bulabilirim Acaba ?

Cihaz Aşırı Yavaş

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba Arkadaşlar Ben Şimdi Olayı Tam Anlamadım Değeri 0 Yapıncada Aynı Ram var 250 Yapıncada Telefonum Root lu Ama pek faydasını Göremedim Açıkcası

Bu Arada Konuyla Pek Alakası Yok Ama hiç bir yerde bulamadım LG Optimus L5 Custom Rom Nerden Bulabilirim Acaba ?

Cihaz Aşırı Yavaş

Ram aynı olduguna eminmisin? Terminal emulator'den ayar yapmadan önce free yaz ramin ne kadar bos olduguna bak ve lmk 250 yaptıktan sonra tekrar bak :)

seyamkk

seyamkk

Üye

Ram aynı olduguna eminmisin? Terminal editorden ayar yapmadan önce free yaz ramin ne kadar bos olduguna bak ve lmk 250 yaptıktan sonra tekrar bak :)

Tamam Çok Teşekkürler bi 50-60 mb ram serbest bırakıyor ama benim şöle bir sorunum var ve siz bu işlerden biraz anlıyor gibisiniz konunun biraz dışında ama hiç bir yerden yardım alamadım. Benim Telefonum Lg Optimus L5 2012 Serisi ve Ben bu Cihaza Uygun Rom Hiç Bir yerden Bulmadım.

Bakın ; Benim Telefonun Şöle Bir Sorunu Var Telefonun Hiç Bir Eksiği Yok ALA. Yannız Tefonun Aşırı Derecede Bir Pil Tüketimi Var Ve bunun sorunu orijinal rom'umu ile alakalı heralde 2-3 dk bir %1 pil gidiyo aşşağı yukarı 6-7 saat te bir Pil Bitiyor yani bunun sebebi araştırmalarım sonucu android 4.0 olması çünkü çok fazla ram harçıyo bu sürüm telefonda 400 mb ram var (512 diye almıştım) ve okadar çok yer harçıyokki ramda ee haliyle buseferde pil'e biniyor.

Şuan Telefonumdaki Rakamları Size Söyliyim :

183 Mb. Kullanımda 211 Mb. Boş

Yani Anlamıyorum 183 Mb Ram i Neresine Harçıyor. Hani 60-70 olsa ALA.

Bana Bu Konuda Yardım Edermisiniz Android Romlarla Aram Hiç Yok yani android 2.3 bulsam bile nasıl yükleyiceğimi Bilmiyorum.

Lütfen Bana Bu Konuda Yardımçı Olun Çok Makbül Geçerdiniz.

Şimdiden Sağlun.

Üst Alt