Telefon Hızlandırma Yöntemleri(Multitasking-Hızlı Açılış-I/O Hızlandırma) [GÜNCELLENDİ]

Sponsorlu Bağlantılar

Heroata

Heroata

Üye
Hocam bende apk startup managerde disable@start yok

Root izni almamsm tmm yaptm tsk

Heroata

Heroata

Üye
Smart taskbar linki?

kilicaslan17

Üye
Nawy hocam S3 mini kullanıyorum.Fifa 12 de hafif bi kasma var.Bunu düzeltebilmek için cihazı rootladım.Ardından cwm kurdum, lazeroid i kurdum.Seeder.apk kurdum.Hiç ama hiç bi değişiklik olmadı.Ne yapmalıyım ?
Stock 3.0 kernel,stock 4.1.1 rom.

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Biraz oc yapmayı deneyebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: kilicaslan17
bashland

bashland

Üye

bununla ilgili bir ipucu vereyim.S3 ve One X'de 250 mb LMK var diye biliyorum.ki 1 gb'a yakın ramli telefonlar için bu rakam çok fazla.0 yaparsan daha yararına olur :)

Adam hakli beyler s3 siyah kernel yuklu 0 yaptim ram cok rahatladi bence gerekli.

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Bu işlemleri galaxy ace 2 Jb 4.1.2 romunda kullanabilir miyim? Özelliklede oyun için olan kısmını :D

Dj_SaRi

Dj_SaRi

Üye
Nerde nasıl yuklucezz

smsnmz

smsnmz

Üye
hiç bişey anlamadım :D

• Beğen
Tepkiler: Remember Me
PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
:ah:

Furkan AcePlus

Üye
Ace plus için bu scripti kullanabilirmiyim?

Lohengram

Lohengram

Üye
Multitasking işi işe yaramıyor program kendi zaten 60 mb ram yiyiyor :hmmm

- - - Eklendi - - -

I/O Hızlandırma ise telefonumun bir daha açılmamasına neden oldu :dry:

grkmalkin3598

Üye
Bende Samsung Galaxy S3 Var.Siyah Kernel Yükledim Orjinal Samsung Rom.Kernel Sürümü 3.0.31 Yüklersem Brick Olur Mu ? + 1.35 gibi bişeylerde yazıyor yardım ....

I/O Ayarlarını Yapıcam Sadece ...

LeaD3R

LeaD3R

Üye
sonuncu seyi yaptm ilk başta hayvan gibi kastı şimdi uçuyom :D

lyon_69

lyon_69

Üye
deniyelm :)

ismailkilgoz

ismailkilgoz

Üye
:tşk:

- - - Eklendi - - -

Linux kernel kurulu olmasına rağmen Lazerdroid i kurdum ve telefon açılmıyodu .. bence indirmeyin bi saat bununla uğrastım !

- - - Eklendi - - -

Hızlı açalım hızlı kullanalım derken telefon çöztü kardes romu tekrar tekrar silip kurmaktan bıktım valla ya ben beceremiyorum ya da siz

• Beğen
Tepkiler: tempdroid
4yhan

4yhan

Üye
Güzel anlatım ve paylaşım için çok teşekkür ederim. Bilgisayar teknik servisi olduğum için konuları geç takip ediyorum. Faydalı bir paylaşım :)

The Shadow

The Shadow

Üye
Digerlerini yaptim tam i/o hizlandirmayi da yapacaktim sonra ace 2 icin cikmis kernellerin hepsi dandik oldugu icin bi turlu yapamadim :(

• Beğen
Tepkiler: ismailkilgoz

gofrettin54 turkey

Üye
Zram ve ram managger pro kullaniyom bn custom rom yuklu bnde galaxy tab3 7ocnh smt210

Üst Alt