Telefon En Güvenli Nerden Alınır?

Sponsorlu Bağlantılar

Telefon En Güvenli Nerden Alınır

• TİM

Kullanılan: 4 25.0%
  • Teknoloji Mağazaları(MediaMarkt,Teknolojix vs.)

Kullanılan: 11 68.8%
  • Normal telefoncu

Kullanılan: 1 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    16
ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Tekno Marketleri tercih ederim. Hem fiyatları sabit bayiiden bayiiye değişmiyor hem de adamlar sadece aracı olduğu için telefonu servise vereceğin zaman alıp direk yolluyorlar. 5800'ımı TeknoSA'dan almıştım aldığım sıralar en ucuz ordaydı (Nasıl olduysa :ehe). Aldıktan bir kaç gün sonra inip servise versem nasıl işlem yapıcaz dedim aldığım cevap: Telefonu pek gerek olmasa da koy kutusuna getir; inceler, nokia servisine yollarız.

TIM noktaları çok tutarsız her bayiide telefon fiyatları farklı bazıları gereğinden pahalı satıyor.
Normal telefoncudan bakiye bile yüklemem bir kere öyle bir hataya düştüm öğlen ücretini ödediğim bakiye akşam 10'da geldi.

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
    Konu Sahibi
Sağol sende :bye2::bye2:

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Abartmanın lüzumu yok.50-60 tl farkı anca kırsal kesimdeki esnaf koyar.en fazla 10-20 tl fark koyuyorlar.oda verdikleri hizmete göre hiçbirşey
Teknosada 50-60 lira fark koymazlarsa içleri rahat etmez ama işlerini iyi yaparlar hizmet iyidir.
Normal telefoncuların çalıstıgı firmalar iyi ise onlardan da rahat rahat alışveriş yapılır.Ben Tekirdagdayım bu tarz işler için en uygun yerler Teknosa ve Gold'tur benim için.Önceden Tgar vardı ama çabuk kapandı...

61semih

61semih

Üye
aman ha sakın teknosadan alayım deme ben 6700 aldım 5 ay önce telefonu 2 ay kullandım 3 ayı garantide geçti bozuk telefonumu sattılar ne aldıgıma alacagıma pişman oldum sakın böyle bi hata yapma

3ayı nasıl garantıde yahu 30 iş gununde yapılması gerek en gec eger abartmadıysan 3 ay dıyerek sorun sendeymıs toplamda 3 ay dersen yıne sende sonucta 3 kere hata verırse telefonun yenısını yada parasını vermek zorundalar.tabıkı hakkını ararsan
:pro:

----------Eklendi @ 18:08:14 ---------- Yazıldı @ 18:01:29 ----------

Abartmanın lüzumu yok.50-60 tl farkı anca kırsal kesimdeki esnaf koyar.en fazla 10-20 tl fark koyuyorlar.oda verdikleri hizmete göre hiçbirşey

eminmisin ? ornegın canon sx 120 modelı teknosada 500 tl ıken
dışarda veya su lınktekı gibi 400 450 tl cıvarlarında
yada : samsung pl 100 modelı teknosada 270 tl ıken ben heppsıburadadan 200 tl ye aldım !
yada fujifilm finepix s1800 makınası teknosada 500 yada 550 tl iken bu makınanın 2 ust modelı olan s2500 dışarda 400 ile 450 arasında satılıyor.orneklerı coğaltmamı ısermısınız ?

Kingmortall

Kingmortall

Üye
3ayı nasıl garantıde yahu 30 iş gununde yapılması gerek en gec eger abartmadıysan 3 ay dıyerek sorun sendeymıs toplamda 3 ay dersen yıne sende sonucta 3 kere hata verırse telefonun yenısını yada parasını vermek zorundalar.tabıkı hakkını ararsan
:pro:
mahkemeyle uğraşıyoruz zaten gittim mahkemeye başvurdum bakalım ne olacak bekliyoruz
ya yenisi ya parası yada başka aynı özellikli cihaz alacam ayrıca iş günü 30 gün değil 20 gün arkadaşım

61semih

61semih

Üye
mahkemeyle uğraşıyoruz zaten gittim mahkemeye başvurdum bakalım ne olacak bekliyoruz
ya yenisi ya parası yada başka aynı özellikli cihaz alacam ayrıca iş günü 30 gün değil 20 gün arkadaşım

evet yenı kanunda 20 gune ındırılmıstı bu haberıde yıne bu forumdan okuyup yorumlamıstım fakat uyurluge gırdıgını veya geçmıde dınukmı degılmı dıye bılmedıgım ıcın bırsey soylemedım:pro:

Üst Alt