Tavsiye Telefon Değiştiricem (Android - İos)

Sponsorlu Bağlantılar

Tolga3521

Tolga3521

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Değiştiricem (Android - İos)
Merhaba arkadaşlar,

S4'ümü satıp İphone5 veya 5S almayı düşünüyorum. Sizinde tavsiyelerinize ihtiyacım var. S4'teki başlıca sorunlarım ;
-Batarya
-Ekran morarması
-Fazla ısınma
-Samsungun yazılım güncellemesini geç yapması

Birkaç tane daha var fakat konuyu uzatmak istemedim. Fakat androidden biraz sıkıldım. Tavsiyelerinizi bekliyorum, illa iphone tavsiye edeceksiniz diye kural yok istediğiniz telefonu ve nedenini yazarsanız sevinirim. İyi Günler.

Bide genel olarak ;
-Arada oyun oynarım
-İnternette gezerim
-Müzik dinlerim
-Sosyal medya falan takılırım. Tabi bunları bütün gün yapmam :)

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
tolga kardeşim malum hikayeni bliyorum ace 2 den s 4 e gectin gerci cevremde s4 ü olup androidden anlamynlar bile snnkine benzer seylerden sıkıntılılar bence tavsiyem bide 5s in keyfini tat derim ha olmadı z1 de olablir ama bence i5 s iyidir

Never Back Down

Never Back Down

Üye
Android dersen g2 hele ekran
süper
fiyatıda makul

Tolga3521

Tolga3521

Üye
    Konu Sahibi
tolga kardeşim malum hikayeni bliyorum ace 2 den s 4 e gectin gerci cevremde s4 ü olup androidden anlamynlar bile snnkine benzer seylerden sıkıntılılar bence tavsiyem bide 5s in keyfini tat derim ha olmadı z1 de olablir ama bence i5 s iyidir
Valla 5S bende düşünüyorumda üstüne koycak parayı bulursam alırım.

The Shadow

The Shadow

Üye
:ehe olum la ace 2 de bi sen kaldın çok yalnızım sende bi s3-s4 falan bişey al bari :D

neyse tolga :D arkadaşımda i5s vardı gerçekten güzel telefon akıcı baya bi sorunu falan da yok en azından ben farketmedim :D bana rahatlık lazım o yüzden ios kullanamam orasını boşver sen ama gerçekten çok iyi telefonlar zaten şu an için g2 bile düşünmüyosan android i salla yani zaten en iyilerinden birini kullanıyon ve daha iyisini bile istemiyosan sorun yok al 5s en azından kafan rahat olsun :)
biraz sabret brktir alırsın her türlü benmde gold olanlar hsuma gdio
:zzz:

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
:ehe olum la ace 2 de bi sen kaldın çok yalnızım sende bi s3-s4 falan bişey al bari :D

neyse tolga :D arkadaşımda i5s vardı gerçekten güzel telefon akıcı baya bi sorunu falan da yok en azından ben farketmedim :D bana rahatlık lazım o yüzden ios kullanamam orasını boşver sen ama gerçekten çok iyi telefonlar zaten şu an için g2 bile düşünmüyosan android i salla yani zaten en iyilerinden birini kullanıyon ve daha iyisini bile istemiyosan sorun yok al 5s en azından kafan rahat olsun :)
:zzz:

ne bahıon gercekler acıdır :kirbac::kirbac::kirbac:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Muzik dersen hertürlü nokia lumia derim nokia müzikte 4 milyon civarı şarkı var.

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
tamam dur geliorum sofrayı kur :) tolga kardeşime bişe dicem kafan rahat olsun diosan i5 s bunu blir bunu derim kardeşim apple 3gs ye bile güncelllme vermişti

Invoke

Invoke

Üye
Al madem iphone 5 veya 5S.
S4ten herhangi bir androide geçince çok büyük fark olmayacak. Bence iphoneda da büyük fark olmayacak da... Neyse...

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 737108
kemsaf

kemsaf

Üye
Ben olsam lumia 1520alirdim cunku uygulama acisindan iyiye gitmeye basladi hem şarji rahat 1.5gun gider gecer bile rahatlikla

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap

Üst Alt