En Güzel Arayüz Yarışması (Katılım)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

najanaja

najanaja

Üye
Arkadaşlar şurda kendi aramızda eğlence amaçlı yarışmalar yapıyoruz uzatmanın anlamı yok. Baysal kardeşim olur hatalar yanlış anlaşılmalar bunu inat etmenin anlamı yok yarışmadasın işte katılıver kapansın bu konu.

• Beğen
Tepkiler: mürteza16 ve Serhan
Serhan

Serhan

Üye
Çok uzattınız :nono:

Bu Mesaj L925 Aracılığıyla Maxicep Windows Phone Uygulamasından Gonderildi

• Beğen
Tepkiler: mürteza16 ve najanaja
asigsasi

asigsasi

Üye
Arkadaşlar mürteza arkadaşımız tüm iyi niyeti ile eğlence amaçlı yarışma düzenlemiş ortamı ufak tefek şeyler yüzünden bozmayın :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, mürteza16 ve Serhan
Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Ellerine sağlık abla güzel bir yarışma :good:

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Neyse konu kapandı. Arkadaş çıktı yarışmadan. 19. sıra boş durumda.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Ben katılırım ama mobildeyim resim atamam..

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
:ahÖzür dilerim hocam :D

bayon

Üye
Arkadaşlar mürteza arkadaşımız tüm iyi niyeti ile eğlence amaçlı yarışma düzenlemiş ortamı ufak tefek şeyler yüzünden bozmayın :)
Ufak tefek ? Yani konuşmayım diyorum ama konu açan arkadaşa da iyice yüklenmiş gibi olacak şuan yazdıklarımı onu tenzih ederek söylüyorum. Sonuçta bu bir yarışma ve bi şekilde buraya katılarak bi hak sahibi oluyorsun ama adil olmayan ve başkaların hakkına geçilecek şeyler oluyor haksızlığa uğrayan kişide doğal olarak hakkını savunuyor. Bırakında içimde kalmasın söyleyeyim bunuda. Yapım gereği gelemiyorum böyle şeylere. Umarım ufakta olsa anlamışsınızdır beni.

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Ufak tefek ? Yani konuşmayım diyorum ama konu açan arkadaşa da iyice yüklenmiş gibi olacak şuan yazdıklarımı onu tenzih ederek söylüyorum. Sonuçta bu bir yarışma ve bi şekilde buraya katılarak bi hak sahibi oluyorsun ama adil olmayan ve başkaların hakkına geçilecek şeyler oluyor haksızlığa uğrayan kişide doğal olarak hakkını savunuyor. Bırakında içimde kalmasın söyleyeyim bunuda. Yapım gereği gelemiyorum böyle şeylere. Umarım ufakta olsa anlamışsınızdır beni.
Kardeşim yanlış birşeyler seziyorsan konuya hiç bulaşmazsın zaten.

asigsasi

asigsasi

Üye
tamam derdini anlattın fakat yanlışlık bende demiş kabul etmiş sende bu kadar büyütme sonuçta yarışmayı düzenleyen de üye bu durumu bile bile yapmış olacağını sanmıyorum neyse konuyu daha fazla dağıtmayalım keyifli forumlar :)

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Tamam, sen hakkını savundun. Bende yanlışımı kabullenip yarışmaya ekledim seni. Yapmışım bir hata affola.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi, Rock Ve Roll ve Hermaphroditos
smh60

smh60

Üye
Adam hatasını telafi etmiş uzatmaya gerek yok yarışmacılara başarılar :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Sabah kac gibi baslayacak oylama

SHS

SHS

Üye
Katılabiliyoz mu hala :hmmm

SHS

SHS

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Katılıyorum :oke:

Ekli dosyalar

byAndroid

byAndroid

Üye
Ve oylama baslasin [emoji1] basarilar herkese

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt