Faturasız / Faturalı Teknosacell’den Sahura Özel Hediye İnternet!


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Sahur2019 yazıp 5555’e gönderin 10 GB internet cebinize gelsin.Kampanya Teknosacell faturalı ve faturasız tüm müşterilerde geçerlidir.Kampanyaya katılım için SAHUR2019 yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilir.Kampanya katılan müşterilerimize 10 Mayıs- 03 Haziran 2019 tarihleri ve 02:00-06:00 saatleri arasında yurt içi 10GB cepten internet hakkı verilecektir.Kampanyadan yararlanmak isteyen faturasız abonelerin kampanya kaydından 48 saat önce ya da kampanya kaydından sonra tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir.Kampanyadan veri işleme izni veren aboneler yararlanabilir. Kampanyaya 1 kez kayıt olma şartı vardır.
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra

Benzer Konular

yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
124
yeumyang
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
167
yeumyang
yeumyang
Cevap
2
Görüntüleme
249
yeumyang


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt