Takıntılımısınız ?

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi


 
Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
Takıntısızım
 
İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Değiliz .
 
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:zzz:
 
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
takıntı mı ne takıntısı, takıntı ne arar maxicepte ben öyle bişey görmedim ben 3 yıldır üyeyim biz bilgi alışverişi için giriyoruz takıntı olarak olmaz öyle şey
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Benzer Konular

wegas23
Cevap
65
Görüntüleme
4K
wegas23
Uchiha İchigo
Cevap
2
Görüntüleme
909
Uchiha İchigo
Cevap
21
Görüntüleme
1K
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt