Tabletinizde Bulunmasını Önerdiğim Oyunlar [premiumsuz Indirin Oyunlar Denendi] 31 Mart Güncel

Sponsorlu Bağlantılar

NedenLan

Üye
telefon için indiriğimz apk dossyalarını direk tablete kurabilir miyiz ?

jojo_va

jojo_va

Üye
teşekkürler

ayke444

Üye
Bende samsung tab 4 var playstation oyunu olan crash bandicoot nasıl yükleyebilir hiç bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim

palpolisi

palpolisi

Üye
PSP DE VARMI O OYUN

ayke444

Üye
Evet var 2006 yılında playstation oyunu olarak çıktı

palpolisi

palpolisi

Üye
PSP EMÜLATÖR YÜKLE ARDINDA PSP OYUNU BUL EMÜLATÖRLE ÇALIŞTIR MESAJ OLARAK LİNK ATIYORUM BURDAN ATARSAM BELKİ BAN ATARLAR.
SANA DA MESAJ ATILMIYORKİ UZAYDAN FALANMI GELDİN SEN.
burdan emülatörü indir siteye gir aşağıdaki son sürümü indir şuanda 1137 de hersaat güncelleniyor android olanı indir

burdan oyunu indir oyunun mb büyük 500 MB küsür

hiçbişey anlamadınsa bu yazdıklarımdan youtube ye gir ppsspp yaz izle ögren

ADMİN VERDİĞİM SİTELER YÜZÜNDEN İNŞALLAH BAN FALAN ATMAZSIN

• Beğen
Tepkiler: ayke444

ayke444

Üye
Teşekkür ederim yapmaya çalışırım inşallah olur.
Yardımın için teşekkürler ama oyun açılmıyor neyse daha fazla ugraşmıcam bu oyunla.

palpolisi

palpolisi

Üye
Açılması lazım emulator le yapabilirsin epsxe emulator le dene olmazsa sitede mevcut çalışması için bios dosyası bulman lazım bu emulator için

ayke444

Üye
Ben yapamıyorum bir sürü farklı siteden indirdim oyunu hiçbirini açmadi belki başka programlarda yuklemek lazım cok karışık geldi bana sen bi denesene bu oyunu indirebilecekmisin cevap yazarsin

palpolisi

palpolisi

Üye
Benim internet hızım kaplumbağa gibi denemek için indire mem YouTube den araştır
Yapmadıysan hala daha Skype den beni ara sesli olarak anlatırım palpolisi olarak ekle
sen oyunu zip içinden çıkardın mı? çıkarmadın sa oyun açılmaz uzantısı zip olmayacak oyunun iso olacak örnek: crash bandicoot.iso gibi

03-ŞAHİN

03-ŞAHİN

Üye
Güzel oyunlar

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Tesekkurler

fatih793

fatih793

Üye
linkler ölü zippshare link varmı