T.İ.M çalışanı olarak sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışayım.

Sponsorlu Bağlantılar

ozgur666

Üye
mrblar benım bır sorum olucak ben Turkcell ın lg optımus black kampanyası ıle ayda 51 tl ıle telefonu almak ıstıyorum ancak telefonun hattını anneme verıp kendı hattımla (avea) telefonu kullanmak ıstıyorum böyle bısey mumkunmu yoksa Turkcell telefonlarda sımlock uygulamasınımı kullanmakta

ozgur666

Üye
mrblar benım bır sorum olucak ben Turkcell ın lg optımus black kampanyası ıle ayda 51 tl ıle telefonu almak ıstıyorum ancak telefonun hattını anneme verıp kendı hattımla (avea) telefonu kullanmak ıstıyorum böyle bısey mumkunmu yoksa Turkcell telefonlarda sımlock uygulamasınımı kullanmakta​

007mert1987

Üye
Merhabalar,
Faturasız hattan faturalı hatta geçiş yaptım.Faturasız hatta internete bağlanabiliyordum örn: 0.facebook.com, faturalı hatta geçtiğimde internete girmeye çalıştığımda bağlantı hatası veriyor,google sitesine filanda bağlanmaya çalıştım ama aynı hatayı verdi.Fakat online işlem merkezinden baktığımda data hattım açık görünüyor.Sorunun telefonda olabileceğini düşünerekten;başka faturasız türkcell hat taktım ,ama sorun yoktu internete giriyordu.
Yardımınız için teşekkür ederim.

x-war

Üye
Selamunaleyküm.
Şuan kosovada bulunmakdayım okul gereği.
msnden falan görüşme yapıyorum fakat çoğu arkadaşım turkcell...
neyse fenim sözün özüyle turkcell yurt dışını arama paketleri var...
fakat bu paketlerde anlamadığım birşey var...
bu paketleri satın aldıkdan sonra konuşunca gene para gidecekmi ...
mesela kosova doğu avrupa kuzey amerika paketleri içinde yer alıyo fakat 4 saati aylık 19 tl olan bir
kampanya var bu kampanyaya üye olunduğu zaman
arama yapıldığında gene kontur gidecekmi yoksa paketi aldıkdan sonra paket dakikası kadarmı arama yapacağız
yani yani lafın gene özüyle paketi aldıkdan ve paket ücretini ödedikden sonra aramak için artı bikontur lira gidecekmi ?
Paketler hakkında bakınız :)

bide ek olarak kosova hangi ülke diliminde bulunuyor tam olarak bilen varmı
Bilen varsa paylaşırsa çok sevinir çok dua ederim iyi forumlar :)

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Eğer aramanız paketiniz kapsamında ise farklı bir ücret ödemezsiniz. Paketinizin kapsamadığı bir ülke ye arama yaparsanız ücretini ödersiniz.
Birde arama gibi aranma olayıda var. Arandığınız da da sizden bir miktar ücret alınır, pakete bununda dahil olması gerekiyor, dahil değilse + bir ücret de yansıtılır.

emr353

emr353

Üye
Merhaba, Bende Turkcell kullanıcısıyım. Hattımda şöyle bir sorunum var telefonumun sinyal cubuğu de göstermesine rağmen hiç kimseyi arayamıyorum. arama yaparken bağlantı hatası veriyor. Biraz bekledikten sonra arama yapabiliyorum ama bu seferde arama yarıda kesiliyor şebeke meşgul hatasını alıyorum. ve bana gelen msj lar telefonuma geçikmeli geliyor yani atılan msj 12:00 da gelecekse bu msj bana 18:00 veya daha farklı bi saatlerde ulaşıyor. Hattımı başka telefonlarda denediğimde de aynı sorunla karşılaşıyorum. Lütfen yardım edermisiniz.

mastt34

Üye
s.a turkcell faturalı hattı yeni aldım bu ayın 20.01 hesap kesılecek bu hattımı avea faturasız tasıyabilirmiyim tahutname imzalamadım ayrıca.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Arkadaşlar bu başlık çok önce açılmış ve halen konuyu açan arkadaş aktif olarak takip etmekte midir bilmiyorum fakat buraya yazdığınız sorular hem birikerek kafa karışıklığına yol açmakta hem de ileride sizin sorununuzu yaşayan arkadaşların arama yaptıklarında siz konu başlığı girmeden direk mesaj olarak sorununuzu yazdığınız için aynı sorunu yaşayan arkadaşlar konuyu bulamayacaklardır.

Eğer siz yeni konu açarak sorununuzu yazarsanız yardımcı olacak arkadaşlar hemen konu başlığından sorununuzu anlar bildiği konuysa hemen yardım eder sizde cevabınıza çabuk ulaştığınız gibi başta da dediğim gibi ileride aynı sorunu yaşayanların sizin konunuzu bulmasına da fayda sağlamış olursunuz.

arslansem

arslansem

Üye
Konu kapatılsa iyi olacak :oke:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Arkadaşlar bu başlık çok önce açılmış ve halen konuyu açan arkadaş aktif olarak takip etmekte midir bilmiyorum fakat buraya yazdığınız sorular hem birikerek kafa karışıklığına yol açmakta hem de ileride sizin sorununuzu yaşayan arkadaşların arama yaptıklarında siz konu başlığı girmeden direk mesaj olarak sorununuzu yazdığınız için aynı sorunu yaşayan arkadaşlar konuyu bulamayacaklardır.

Eğer siz yeni konu açarak sorununuzu yazarsanız yardımcı olacak arkadaşlar hemen konu başlığından sorununuzu anlar bildiği konuysa hemen yardım eder sizde cevabınıza çabuk ulaştığınız gibi başta da dediğim gibi ileride aynı sorunu yaşayanların sizin konunuzu bulmasına da fayda sağlamış olursunuz.
Arkadaşımız bir gün geri gelirse ve benimle(yönetimle) iletişime geçerse konuyu açarım.

:locked:

Üst Alt