T.İ.M çalışanı olarak sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışayım.

Sponsorlu Bağlantılar

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
Müşteri Hizmetlerini Ara

appiah200

Üye
mrb bnmki sorun deil ama evde laptopla nete giriyorum vın almayı dusunuyorum bana tavsiye edebilecegniz vın tarifesi varmı yada vınn kullanmak iyi mi ben surekli neteym radyo dinlerim film izleirm msn... vınn sınrsız olanı var mı bu konuda bana yardımcı olrsanız sevnirim tşkler şimdiden

MjKaaN

MjKaaN

Üye
sınırsız facebook paketim var ama hala her girdiğimde 50 kuruş 50 kuruş gidiyor bi yardımcı olurmusunuz :off::off: :ağlarım::ağlarım: ... face yazıp 2222 ye tekrar gönderdim ama paketiniz zaten var diyor :vur:vur :nono::nono:

asigsasi

asigsasi

Üye
sınırsız facebook paketim var ama hala her girdiğimde 50 kuruş 50 kuruş gidiyor bi yardımcı olurmusunuz :off::off: :ağlarım::ağlarım: ... face yazıp 2222 ye tekrar gönderdim ama paketiniz zaten var diyor :vur:vur :nono::nono:

Aboneliği iptal et sonra tekrar abone ol 3 tl bir daha almaz korkma

baharrrr

Üye
arkdşlar bnm nokia 6710 fold telefnm var ve telefnmda istemdgm sadece bir numarayı engellmek istyrm msj atmasn die nasıl yapablrm acill !!! cevapbekliyorum hemenn lutfennn...

[[ özLem ]]

Üye
Evet arkadaşlar. turkcell ile ılgılı sorunlarınız varsa elımden geldıgınce çözmeye çalışacagım. müşteri hizmetlerıne yada tım lere gıtmenıze gerek kalmadan :)

Benim de bir sorum olacaktı. :)
Turkcell hattım babamın üzerine,kendi üzerime almak istiyorum.İmzası kimliği vs bunlar herkes tarafından söylenen şeyler fakat ne kadar ödeneceği hakkında her tarafta farklı bir fiyat görüyorum.Bazı yerlerde 30-40 bazı yerlerde ücretsiz vs diye okudum.
Numarayı üzerine alma işleminin fiyatını soruyorum size kısacası.
Şimdiden teşekkürler. :)

markuschLz

markuschLz

Üye
arkdşlar bnm nokia 6710 fold telefnm var ve telefnmda istemdgm sadece bir numarayı engellmek istyrm msj atmasn die nasıl yapablrm acill !!! cevapbekliyorum hemenn lutfennn...

Bildiğim nokia telefonlarda böyle bir özellik yok varsa eğer bir bilen arkadaş açıklarsa sevinirim.

baharrrr

Üye
lütfenn yardm edin banaa !!! bilen varsa yazsn arkdaşlarr...

sonjakabo

Üye
ArkadaşLAr ben heryöne sms yapmak istiyorum heryone sms yazıp 2222 ye gönderiyorum cevap gelmiyor birde heryone yazıp 2430 a yolluyorum ondanda cevap gelmiyorum yeterince tlmde var 10000 sms im vardı onuda iptal ettim gnctrkcll e geçtimm ama yinede olmadı nasıl yapabilirmm yada neden böyle oluyorr lütfen cevapp yhaa ;(

nameste108

Üye
2222ye iptal eko yazıp yolluyorum cevap olarak bu geliyor
"Sayin Musterimiz, bekleyen bir iptal talebiniz bulunmaktadir. Iptaliniz gerceklestiginde kisa mesaj ile bilgilendirileceksiniz"

paketim iptal oldu mu şimdi ? Bir daha ki 14 tl düşer mi?

Aynı mesajı bir çok kez yollamama rağmen aynı cevap.. Bir değişiklik yok

zeyNepK.

Üye
:vur

cihatyılmaz

Üye
kardeş ben bugün N8 e Symbian Anna yı kurdum.bir önce ki sürümde yani pr 1.2 de turkcell in ibb trafik uygulamasını kullanıyodum ve bence harika bi uygulama tekrar yüklemek istedim ama kurulum hatası verdi Symbian Anna için uygun sürümü yokmu acaba yada başka bi şekilde nası tekrar kurabiliriz.şimdiden teşekkürler

cihatyılmaz

Üye
kardeş ben bugün N8 e Symbian Anna yı kurdum.bir önce ki sürümde yani pr 1.2 de turkcell in ibb trafik uygulamasını kullanıyodum ve bence harika bi uygulama tekrar yüklemek istedim ama kurulum hatası verdi Symbian Anna için uygun sürümü yokmu acaba yada başka bi şekilde nası tekrar kurabiliriz.şimdiden teşekkürler

MrvMhmt14

Üye
Merhaba. Benim uzun zamandır karşılaştığım bir sorun var. Ben mesaj atınca karşı tarafa gidiyor, banada mesaj gelio fakat gelen mesaj bomboş. Sorun kesinlikle hattımdan kaynaklıyor çünkü bu sorun yüzünden 5-6 tane telefon değiştirdim ancak hepsinde de aynı sorunu yaşadım. Ve hala da yaşıyorum. Tek bir kişiden değil, bütün arkadaşlarımdan gelen mesajlar bomboş geliyor. Nolur yardımcı olun. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Çünkü artık çok sinirlenmeye başladım.

asigsasi

asigsasi

Üye
Merhaba. Benim uzun zamandır karşılaştığım bir sorun var. Ben mesaj atınca karşı tarafa gidiyor, banada mesaj gelio fakat gelen mesaj bomboş. Sorun kesinlikle hattımdan kaynaklıyor çünkü bu sorun yüzünden 5-6 tane telefon değiştirdim ancak hepsinde de aynı sorunu yaşadım. Ve hala da yaşıyorum. Tek bir kişiden değil, bütün arkadaşlarımdan gelen mesajlar bomboş geliyor. Nolur yardımcı olun. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Çünkü artık çok sinirlenmeye başladım.

Mesaj ayarlarında karakter desteğini indirgenmiş yap bi dene

little_devil

Üye
ovi suite ile telefonu bilgisayara bağlayıp proxy adreslerinden film indiriyordum:D dün telefonu bilgisayara bağladıktan sonra internete bağlanmayı denerken paket veri bağlantısı geçersiz diye bir hata geldi telefonu biraz kurcaladıktan sonra bu hata gitti ama sadece m.akbank.com a giriyor bir proxy adresine giremiyorum ama bu bilgisayarda böyle telefondan girebiliyorum bilgisayara bağlayınca bilgisayar girmiyor neden olabilir?

regreg1950

Üye
Benim ki sorundan çok bilgi eksikliği. Bende X10 mini pro var. Ağ modu olarak wcdma ya da gsm seçmenin ne farkı var? Ağ operatörü olarak 2g yerine 3g seçersem, aldığım facebook paketi/internet paketi geçerli olur mu? 3g seçtiğim için ekstra bir ücrete tabi tutulur muyum? Ağı belirten işarette bazen E bazen H yazıyor anlamı ne? (Bir defa da 3g yazmıştı) Android için Facebook'ta sohbete bağlandığım zaman lira kaybım olur mu? Ayrıca telefonuma Opera kurdum ama Opera'dan facebook'a bağlanınca facebook paketim işe yaramıyor. Bilgilendirirseniz sevinirim.

ozan342

Üye
Arkadaşlar yeni bi samsung star 2 s5263 aldım sabahtan beri uğraşıyorum ama Turkcell wap ayarını yapamadım lütfen yardımcı olur musunuz kafayı yicem !!

Üst Alt