T.C.K Özel: İstek Havuzu

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
T.C.K Özel: İstek Havuzu
Henüz yeni CFW çalışmalarımıza başlamadık. Tüm T.C.K ekibinin toplanmasını bekliyoruz. Oluşan bu boş vakitte siz üyelerden istekler almaya karar verdim.

Yapacağınız istekleri uygun ölçüde yapın. Kullanacağımız C6v41 port tabanını göz önünde bulundurun. Aşağıdaki özelliklerin dışında isteklerde bulunun:

- Portun kendi hataları en aza indirgenecek.
- Porttaki dahil uygulamaların en son sürümleri yüklenecek.
- Porttaki sorunları gidermek için gerekirse 3. parti uygulamalar kullanılıcak.
- Pil yönetimi geliştirilecek.
- Listelerdeki kinetik kaydırma optimum düzeye çıkarılacak, kasmalar tamamen ortadan kaldırılacak.
- Bellek yönetimi optimum düzeye çıkarılacak.
- Türkçe ve İngilizce dilin yanına Rusça, Bulgarca ve Almanca dilleri eklenecek. Telefondaki tüm özelliklerin bu dillerle uyumlu olması sağlanacak.

Neler isteyebilirsiniz?

- Alfasayısal, klavye, gülücük, mesaj
- Ev ekranı
- Menü düzeni
- İkon seçimi
- Tuş kilidi çeşitleri ve aklıma gelmeyen diğer özellikler hakkında isteklerde bulunabilirsiniz. Ayrıca CFW'lerde karşılaştığınız genel hataları ve sorunlarıda yazabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Revengeful

omer_01_01

omer_01_01

Üye
Settingbar adlı bir program var s60v5 uyumlu onu geliştirip symbian belle deki gibi bir bar oluşturulabilir mi_?

yunus4366

Üye
öncelikle merhabalar,
uzun zamandır siteyi takip eden ve en çok omega sürümünü kullanan ve çok memnun kalan birisiyim.
ne zamandır bu omega nın yeni sürümü çıksada yüklesem diye düşünüyordum. bu çok iyi oldu.
omega da bulunan tüm özellikler bulunsun isterim. özellikle;
c5 tuş kilidi, 5x4 menü düzeni, aylin abla, 4 sıralı klavye (numarikli), anna ikon, accel, autoinstal, kesinlikle şeffaf menü, vb. olmazsa olmazlar tabiki,
yine de takdir sizin, sabırsızlıkla beklemekteyim,
kolay gelsin, saygılar...

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
4 sıra klavye
N8 tuş kilidi
3x4 menü
Global race raging thunder oyunu sonradan telefona yüklenmiyo :s

ali_63kal

Üye
Abi Allahınızı severseniz az program gömün.hızlı olsun
mediabarda sensör aç kapa olabilir.

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
c5 tuş kilidi, orjinal ikon (belle de olabilir ama mesajlar ve ayarlardaki ikonlar renksiz oluyo hoşuma gitmiyo) ışıga göre artan ekran parlaklığı.

• Beğen
Tepkiler: gkhn321
anılbaran

anılbaran

Üye
:hmmm

anık

Üye
1-ram degeri biraz yuksek olsun
2-oyunlar daha akici olsun
3-batarya isinma sorunu giderilse iyi olur
5- imkansiz ama flash lite 4 d osyalarini N8 ayiklanip fw'ye gomebilirseniz iyi olur aslinda

anılbaran

anılbaran

Üye
flah lite 4 ü unut. Ram miktarı yüksek olsun derken yani deger olarak nasıl bişi istiyon :)

anık

Üye
75 - 80 MB arasi olabilir ama flash lite4 niye unutuluyor

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Arkadaşlar önerilerinizi çok beğendim. Yazmaya devam edin.

anılbaran

anılbaran

Üye
75 - 80 MB arasi olabilir ama flash lite4 niye unutuluyor

flash lite 4 olmuyo çünki. Uzunn hikaye. Ram miktarında uçmuşsun 80 mb ram c6v41 de hemde . Ofw zor görürsün :ehe ram olayı için elimden geleni yapcam :)

anık

Üye
Her sey anna ikonlu olsun
N8 mesaj ifadeleri gelsin
swype input klavyesi orjinal klavye olarak gelse hicde kotu olmaz
sensorler daha hassas olsun
telefon hizli olsun cok fazla pro gommeyin

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
ofw değil miydi bu ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
C6v41.

esqalsiz

esqalsiz

Üye
symbianlatino.com/2011/12/cfw-symbian-anna-v75-para-nokia-5800.html?m=1 yaw kardes bu linkte cfw var cok hos ve performansı oğlan ispanyol anlasamadk bı turlu dil knusunda tlfnda grmesem google cewrmenı kullancmda bunu nasl edıtleyeblr ? :) yardmcı olursanz sevnrm bu arada fw bugun ckms

Symbian Modder

Üye
bugün çıkmadı.türkçesi forumda var

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
Oldukça sade olmasını, orjinale en yakın olmasını istiyorum. Sadece düzgün çalışması için gerekli olan hata düzeltme modları uygulanmış olsun.

* Etkin notlar, drawing gibi C6 ya özel uygulamalar dursun.
* BT Switch, Accel Switch gibi harici uygulamalar olmasın. İsteyen sonradan yükleyebilir.
* Widget arka planı şeffaf olmasın.
* Anna ikon olmasın, kendi ikonları olsun.

Genelde çoğu kişi teferruatlı isteyecektir. Ama en azından benim gibi sade isteyenler içinde müsait bir zamanda fazladan böyle bir cfw yapıp paylaşabilirsiniz. Kendime böyle birşey yaptım ama usta bir elin yapması farklı olacaktır. Kendi yaptığımı paylaşmıyorum çünkü sizler kadar usta değilim. Benim isteklerim bu kadar, teşekkürler.

@ anık kardeş; olay sadece flash lite 4 ile bitmiyor. avc1, wmv9 gibi codec ler eklenmesi lazım ama bu cihazların sistemine uymuyor. Ben denedim ve bir kısmını uydurdum ama sistem kararsız çalışıyor. Yani unutmalısın. Eğer olabilseydi Nokia, N8 ve N9 nasıl satacaktı? Şimdilik olanla idare etmelisin.

• Beğen
Tepkiler: fixana1
dagnomels

dagnomels

Üye
Belle navigation bar modu istiyoruz hani seçenekler yerinde simge falan oluyorya 1 de 5530 içinde sürümü yayınlansın 5530 kullanıcıları hep böyle iyi cfw lerden madur kalıyor...

Üst Alt