Symbian Telefonlarına Format Atmak

Sponsorlu Bağlantılar

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye

27cemilcelik1986

27cemilcelik1986

Üye
ben sürekli programlarla uğraştığım için telefon hep hata veriyor daha önce *#7370# ile yetiniyoerdum hard format sayesinde daha iyi oldu tşklr.:oke:

MacGregor

Üye
Sağol valla hayatımı kurtardın

27cemilcelik1986

27cemilcelik1986

Üye
soft formatı biliyordum diğerini yeni duydum walla
saol :oke:

sensiz_hayat_71

Üye
saol kardeş ellerine sağlık

umitpolat

Üye
6230i yaptım hiç cevap vermiyor

CaVaLLieR

CaVaLLieR

Üye
tesekkur edeırım arkadasım.yardımcı oldun.saol

ercan20

ercan20

Üye
teşekkürler..

cesedullah

Üye
Çok Saolasın:)

BuuLuuT

BuuLuuT

Üye
TEŞEKKÜRLER EMEĞİNE SAYGI :bigstar:

handsomeismail1982

handsomeismail1982

Üye
payLaşımın için saol..

omurkoc

Üye
cok güzelmis

selami yayla

selami yayla

Üye
saol bunu öğrendiğim iyi oldu teşekkürler

ozc_n

Üye
(*) (3) (yes) ve yukarıdaki kapama açma formatını nedese telefonum kabul etmiyor başka ne yapabilirim veya antivirüs öneriniz olabilirmi olursa eger driver varmı saolun arkadaşlar

aybata

aybata

Üye
saolasın güzel bilgi.
peki onun dışında bir soru versiyon yükseltince de bütün bilgiler gidiyor. format atmış gibi oluyormuyuz ?

ibrahimg

Üye
arkadaşlar çok teşekkürler,fakat baştan telefon numaralarınında silindigini söyleseydiniz telefon numaralarınında silindigini :( bende düşünemedim:) neyse böylece beni sevenler sadece ulaşır ve bende ona göre bilirim... Yinede eywallah güzel paylaşım.

karmay_trk

Üye
ya bende 6600 var içinde 256 mb lik hafıza kartı war yaklaşık 10 program 10 oyun 25 mp3 falan war sorun şu telefon acayip yavaş ben bu telefona format atsam düzelir mi eğer düzelirse hangi formatı atmalıyım ha birde içinde smart settings ve ses kalite arttırıcı var bunlar tel. hafızasında yüklü hafıza kartına yüklenmiyo hard format atsam bunlarda gider mi?

--------------- Ekleme ---------------

ya bende 6600 var içinde 256 mb lik hafıza kartı war yaklaşık 10 program 10 oyun 25 mp3 falan war sorun şu telefon acayip yavaş ben bu telefona format atsam düzelir mi eğer düzelirse hangi formatı atmalıyım ha birde içinde smart settings ve ses kalite arttırıcı var bunlar tel. hafızasında yüklü hafıza kartına yüklenmiyo hard format atsam bunlarda gider mi?

otoata

otoata

Üye
sağoll!!! bende arıyodum şimdi gözüm takıldı!!!

lordazrail

lordazrail

Üye
kanka çok saol telefon sapıtmıştı:D

gokcer

Üye
emeğine sağlık kardeş çok işime yaradı

Üst Alt