Symbian Genel Durum

Sponsorlu Bağlantılar

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
herkes symbiana uygulama yok diyor da ben şuan telefonumda kullanmakta olduğum 90 tane uygulama ve oyunu ( ki çoğu seçmecedir uygulama olsun diye yüklemedim yani) nerden buldum da yükledim merak ediyorum
ayrıca kaç tane android telefon bu kadar uygulama yüklüyken çalışabiliyor? birçok kişiden duydum çoğu uygulamayı telefon hafızasına kuruyormuş android
sanırım android hafıza kartının çıkartılıp takılmasıyla sapıtabilen bir sistem olduğundan bunu önlemek için hafıza kartına pek program kurulmasına izin vermiyor :D olsun onun aklı da o kadar eriyor ne yapsın :D
zeka...

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
2016'ya kadar symbian kalırsa...

IVI-Elia

Üye
    Konu Sahibi
Symbian devam etsin de adı önemli değil biz Nokia Carla Donna olarak da kullanırız

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Symbian devam etsin de adı önemli değil biz Nokia Carla Donna olarak da kullanırız

inşallah,ya da daha iyi ama aynı kullanışlılıkta hatta daha fonksiyonel bişey...

hkü

Üye
benim için nokia=symbian. Symbianın üstüne tanımam. Andıroidler, wpler yokken iyiydide şimdimi kötü oldu. symbian bi şekilde yine lider olur

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Lenneth arkadaşım senin kendi forumun yok mu ? Bizim eksiklerimizle dalga geçmeyi bırakta Android'in eksiklerine bak bence . Hepimiz için daha iyi olur. İyi forumlar... ;)

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Lenneth arkadaşım senin kendi forumun yok mu ? Bizim eksiklerimizle dalga geçmeyi bırakta Android'in eksiklerine bak bence . Hepimiz için daha iyi olur. İyi forumlar... ;)

işsiz:ehe

SilentOne

SilentOne

Üye
aslına nokia 2016 da symbianı bitirecek artık symbian s^3 için bitti nokia belle ve devamı gelir 2016 da da s60 v1 v2 v3 v5 i bittirir s^3 e devam eder bakın gorun

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
aslına nokia 2016 da symbianı bitirecek artık symbian s^3 için bitti nokia belle ve devamı gelir 2016 da da s60 v1 v2 v3 v5 i bittirir s^3 e devam eder bakın gorun

en büyük isteğimiz bu zaten

Lenneth

Üye

N8 im Symbian^3 kullaniyor diye biliyorum, yanlis biliyorsam beni dogru foruma yonlendirirseniz sevinirim :)

SilentOne

SilentOne

Üye
işte artık symbian die bişiyok nokia belle carla donna die gidicek

IVI-Elia

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Belle güzelde şimdi işletim sisteminin adı Nokia OS mu olcak

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
N8 ' ini madem bu kadar aşağılamayı seviyorsun devam et o zaman .

• Beğen
Tepkiler: MertcaN9
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Uyanın nokıacılar.720 p ekran 1.5 ghz çift çekirdekli telefonlar çıktı.siz hala 701e 1100 tl odemeyi dusunuyorsunuz.

qsaw

qsaw

Üye
ForeverAlone";4166128][COLOR="Red' Alıntı:
Uyanın nokıacılar.720 p ekran 1.5 ghz çift çekirdekli telefonlar çıktı.siz hala 701e 1100 tl odemeyi dusunuyorsunuz.[/COLOR]
701 in en yüksek fiyatını vermişsin acaba bu galaxy s in fiyatı ne kadar?

cyber

cyber

Üye
ForeverAlone";4166128][COLOR="Red' Alıntı:
Uyanın nokıacılar.720 p ekran 1.5 ghz çift çekirdekli telefonlar çıktı.siz hala 701e 1100 tl odemeyi dusunuyorsunuz.[/COLOR]

işletim sistemini kaldıramadıkları için
1.5 hız var Nokia Belle de her türlü iyi

• Beğen
Tepkiler: n000k