Symbian ANNA ve BELLE downgrade (PR1.0 a geri dönmek) (Çöken cihaz kurtarma) (N8 içindir)

Sponsorlu Bağlantılar

o.basar86

o.basar86

Üye
Hey milleeeeeet. Çalışıyor. Müjdemi isterim. denilen gibi 11.5e flashladım. Sonra pr 1.2 yi attım. Şimdi çatır çatır çalışıyor cihaz. Yahuuuuuuu :))

----------Eklendi @ 13:30:27 ---------- Yazıldı @ 13:29:47 ----------

Bir de 14.2'ye dene. Ondan sonra, kesinlikle downgrade edilemez parca degismesi gerek olayini bitirelim :)

Olay bitmiştir hocam. Gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz :))

• Beğen
Tepkiler: OzGuRKnowN

FlighTAiR

FlighTAiR

Üye
    Konu Sahibi
Evet Madurlara soyleyin, servislerden geri alsinlar cihazlarini. Oguz eline saglik :)

o.basar86

o.basar86

Üye
Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
kesinmi gencler gece gelince deneyeyim?

o.basar86

o.basar86

Üye
kesinmi gencler gece gelince deneyeyim?

Kesin hocam. Öncelikle bu dg sürümü at. 11.5 olan. telefon açılmayacaktır. Sıkıntı yapmadan pr 1.2 flash dosyalarıyla telefonu flashla sonrasında açıldığını göreceksin. Saygılarımla :)

mcnpl4

mcnpl4

Üye
anna dan sikildiniz mi yoksa?:D

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
Kesin hocam. Öncelikle bu dg sürümü at. 11.5 olan. telefon açılmayacaktır. Sıkıntı yapmadan pr 1.2 flash dosyalarıyla telefonu flashla sonrasında açıldığını göreceksin. Saygılarımla :)

telefon acilmayacak derken? O zaman nasil baglicaz pc ye

FlighTAiR

FlighTAiR

Üye
    Konu Sahibi
11.5 ile telefonun acilmadigi ve sonrasinda 1.2 ile calistigi onemli bir bilgi. 11.5 ile acilmadigini gorenler hayal kirikligi yasayabilir.
Bir kac kisiden daha teyit alirsak,
Üst Konu: Anna çin versiyonunu yükleyenler baksın önemli!!! konusunun pinini kaldirip bunu pinleyebiliriz :)

----------Eklendi @ 13:47:32 ---------- Yazıldı @ 13:47:04 ----------

dead phone olarak flash atabilirsin.

----------Eklendi @ 13:50:03 ---------- Yazıldı @ 13:47:32 ----------

anna dan sikildiniz mi yoksa?:D

wala ben cok memnum ama, servise verip parca bekleyen arkadaslar vardi. Onlarin isine yarar.

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
dead phone cihazi garanti disi birakiyor benim bildigim.biri dogri duzgun rehber hazirlasin bence...

o.basar86

o.basar86

Üye

Hocam telefon test moduna geçiyor flashı alıyor ama beyaz ekran kalıyor. Böyle olduğunda cihazın data kablosunu çekip 8 saniye boyunca power tuşuna basılı tutuyoruz. Burada cihaz 3 kez titreyecek ve kapanacak. Sonra 14.002 sürüm numaralı yazılımı telefona dead phone modunda atıyoruz ve tataaaa cihaz açılıyor :)

----------Eklendi @ 13:55:06 ---------- Yazıldı @ 13:54:37 ----------

dead phone cihazi garanti disi birakiyor benim bildigim.biri dogri duzgun rehber hazirlasin bence...

Hayır hocam garanti dışı falan bırakmıyor. bunu da nereden çıkardınız ?

FlighTAiR

FlighTAiR

Üye
    Konu Sahibi
O konuda bilgim yok. Garanti disinda birakacagini sanmiyorum. Ama yine de bilene sormak gerek garanti mevzunu. Ama cihazini servise verenler ya da vermeyi dusunenler bence parca degisimini goze almayi degil bunu denemeli.

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
tamam dostum sen bi rehber hazirlarsan sevinirim...

FlighTAiR

FlighTAiR

Üye
    Konu Sahibi
Rehber hazirlariz sıkınti olmaz da bir gonullu daha yok mu :P :ehe

mcnpl4

mcnpl4

Üye
anna v21 okarak cikarsa cekinmem yapari ama eski surume gecmeye niyetim yok hic:ehe boyle iyi:D

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
ben ise gidiyorum su an evde olsam denerdim...

OzGuRKnowN

Üye
Ben Size oLDuğunu söyLemiştim Şimdi Deniyorum Ayrıca Anna'dan Gerçekten Sıkıldım...

eRdaL.

eRdaL.

Üye
daha iyi performans veren yazılım dan neden sıkıldın ki?

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
gece denerim bende o zamana kadar bi kac kisi daha denemis olur...

OzGuRKnowN

Üye
  • Beğen
Tepkiler: delidolunet

Üst Alt