Symbian 60 v3 Sürümüne Sahip Telefonlar Hakkında Sorular Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

mybrd

mybrd

Üye
merhaba,
konuyu bastan sona okudum fakat sorunumla ilgili bir çözüme ne yazık ki rastlayamadım :/
e72 kullanıcısıyım 051.018'e yazılım güncellediğimden beri doğru düzgün bişi yapamaz oldum.
hard format'ta attım ama java sorunu hallolmuyor
şöyle ki ; telefonu ilk aldıgımda ovi'den indirdiğim nokia'nın chat programını kullanabiliyordum şimdi kullanamıyorum,programı silip yeniden yükledim ama uygulamalarda program mevcut üzerine tıklayınca hiçbişii açılmıyor,aynı şekilde turkcell'in uygulama programı,bir kaç oyun falan da yükledim kesinlikle açılmıyor üstüne basınca hiç tepki yok,hata bile vermiyor.hepsini de ovi'den indirdim bunların ortak sorunu java sanırım lakin java eğer yükleyebiliyorsak nerden indirebilirim?
eğer yükleyemiyorsak da java tabanlı oyun ya da program kullanamayacak mıyım?
bu konu hakkında hayli arastırdım kimisi telefonun dili ingilizce olunca düzeliyo demiş ama nerdeyse 3-4 gündür ingilizce kullanıyorum ama yine sorun çözülmüş değil.
bir de live messenger'ı kurdum yükledim hatta telefonu aldıgımdan beri bir kez olsun açılmadı :/
defalarca sildim ovi'den yükledim yine de açılmıyor sürekli saçma hatalar alıyorum.
Yardımcı olursanız çok sevinirim,çünkü ne yüklersem öylece yüklediğimle kalıyorum :/
şimdiden teşekkürler,

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar merhaba,
yeni telefon almayı düşünüyorum c3 ve e63 arasında karasız kaldım tavsiyeleriniz nelerdir,
birde benim için önemli kriter office doc exl vb dosyaları açmak, e63 te bunu sağlayan bir uygulama var mı ?
son olarak facebook sorunuz şekılde kullanılıyor mu, videoları açma konusunda özellıkle yani facebook videolarını izleyebilir miyim?
teşekkürler

Telefonlarda kusursuz video izliyemezsin hocam malesf..
QuickOffice onerırım..

nazar bugubay

Üye
selamun Aleykum ben nokia E72 mi turkçeleştirmek için butun resimli açıklamadan gidiordum sonra işlemi yaparken telefonum bir kapandı şimdi hiç açılmıyor ...
AyRICa HARD FORMAT ATIYORUM OLMUYOR. SHIFT+SPACE+DELETE+SWITCH ON TUSHLARINA BASILI TUTARAK YAPIORUM EKRAN KAPKARA SADCE ARADA BİR TİTRİYOR AMA AÇILMIYOR.

LUTFEN YARDIM EDİN.TELEFONUM GÖÇTÜ GALİBA.

lutfen yardımcı olun..
ne yapmam gerek..
saygılar

s3Fo

Üye
Hocam sertifikayla hack farklı bıseydır sertıfıkalı dosyaları yukleyebılırsın bu " singed " die gecer sertifkasızlar "unsinged" dıe gecer sertıfıkasız program yukleyemezsın ama sertıfıkalı yuklıyceksen hacke gerek yok hocam..

--------------- Ekleme ---------------

Hocam o tercıhlerden kaynaklanıyor olması lazım
Menu=Ayarla=tercihler=secenek=kişileştir(kulandıgın tercıhı sec)=zil sesi türü ordan artarak secersen 3kez olur tıtresıme alırsan tek olur dene usta sonucu yazarsan sevınırım..
Teşekkürler tercihlerden düzeldi :D

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
selamun Aleykum ben nokia E72 mi turkçeleştirmek için butun resimli açıklamadan gidiordum sonra işlemi yaparken telefonum bir kapandı şimdi hiç açılmıyor ...
AyRICa HARD FORMAT ATIYORUM OLMUYOR. SHIFT+SPACE+DELETE+SWITCH ON TUSHLARINA BASILI TUTARAK YAPIORUM EKRAN KAPKARA SADCE ARADA BİR TİTRİYOR AMA AÇILMIYOR.

LUTFEN YARDIM EDİN.TELEFONUM GÖÇTÜ GALİBA.

lutfen yardımcı olun..
ne yapmam gerek..
saygılar

size özelden cevap verdim..

eaglepaw

Üye
merhaba verdiğini bilgiler için tşkler öncelikle

bende E72 var alalı bir hafta falan oldu

bu hack yöntemini yaparsam telefon garanti dışı kalırmı?

vede benm telefonun özllikleri (*#0000# yapınca)

yazılım sürümü: 031.023
yazılım sürümü tarihi : 31 Mar 2010
Özel sürüm: 031.023.232.02

diye devam ediyor eğer garanti dışı kalmıyor ise bu telefonuma hack yapabilirmiyiz bu yazılım versiyonu ile

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
merhaba verdiğini bilgiler için tşkler öncelikle

bende E72 var alalı bir hafta falan oldu

bu hack yöntemini yaparsam telefon garanti dışı kalırmı?

vede benm telefonun özllikleri (*#0000# yapınca)

yazılım sürümü: 031.023
yazılım sürümü tarihi : 31 Mar 2010
Özel sürüm: 031.023.232.02

diye devam ediyor eğer garanti dışı kalmıyor ise bu telefonuma hack yapabilirmiyiz bu yazılım versiyonu ile

Hack yontemi olarak HelloOX öneririm ama bu garanti dışı bir durum Garantin yanabilir

murat3702

murat3702

Üye
İyide E72 hackleniyormu ki?

knight rider

knight rider

Üye
Nokia E71 için öncelikle Digitalfootmark Lock Screen v0.13(85) ve Handy Pragon Shell gibi ekranda gelen çağrı, posta, vs yi farklı kullanışlı bir şekilde gösteren bi uygulama arıyorum.

kskliguven

Üye
e 63de adope flas player 10,1 hatası yardımcı olurmusun ?

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
e 63de adope flas player 10,1 hatası yardımcı olurmusun ?

Zaten o surumde flash yokki telefonda hocam o yuklenmıyor :)

Nokia E71 için öncelikle Digitalfootmark Lock Screen v0.13(85) ve Handy Pragon Shell gibi ekranda gelen çağrı, posta, vs yi farklı kullanışlı bir şekilde gösteren bi uygulama arıyorum.

Handy shell TR versıyonunu ve bir kaç ekle ben yapıyorum yakında download linki vericem suan yapıyorum

knight rider

knight rider

Üye
Sizin yaptığınız Handy shell TR versiyonu aşağı yukarı ne zaman hazır olur ?

knight rider

knight rider

Üye
Teşekkürler, merakla bekliyorum, umarım bittiğinde buradan da duyurursunuz.

difserkan

Üye
telefonumu geçtiğimiz hafta aldım. Sensör ile çalışan, el hareketi ile müzik değiştiren programları yüklemek istiyorum Ama hepside sertifika problemi yaratıyor. Forumları aradım ama Nokia E72 için sesrtifika problemi çözmeyi başaramadım.

Yardımcı olabilecek biri var mı?

Birde Psiloc World Traveler programı yüklü bende kendine göre zaman zaman internete bağlanmak için soru soruyor. Ayarlarına karıştırdım. Update vb seçenekleri kapadım. Ama yinede sromaya devam ediyor.
Mümkünse programı tamamen kaldırmak istiyorum. Ancak diğer uygulamalar gibi kaldırılamıyor.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

setroz

Üye
E72-1 RM-530 telefonumda güncelleme işini bi türlü beceremedim şuanki versiyon 031.023 buldugum product code değiştirdim yinede v.50 yi bulamadı daha güncel bi code veya önerebileceğiniz bişeyler varsa çok sevinirim...

nazar bugubay

Üye
Merhaba ben phoenix ile işem yaparkan telim kapandı nokia e72 şimdi de açılmıyor.
hard format atmayayıo denedim ama yinede titriyor bir defa ama açılmıyor lütfen yardımcı olun.

teşekkürler
nazar

Merhaba ben phoenix ile işem yaparkan telim kapandı nokia e72 şimdi de açılmıyor.
hard format atmayayıo denedim ama yinede titriyor bir defa ama açılmıyor lütfen yardımcı olun.

teşekkürler
nazar

The flashing failed. Do you like to retry the flashing?

HRESULT 0x84210027 (-2078212057)

Firmware: Firmware updating failed. Error 0x8401F153 - Flash: Unable to communicate with the device after flashing. Check USB connections!

boyle birşeyt çıkyor
The flashing failed. Do you like to retry the flashing?

HRESULT 0x84210027 (-2078212057)

Firmware: Firmware updating failed. Error 0x8401F153 - Flash: Unable to communicate with the device after flashing. Check USB connections!
ve flashing burda kapanıyor.

lyonidas

Üye
merhaba.benim bir problemim var ve nasıl çözeceğimi bilmiyorum.sorunum şu :
benim telefonum e71 ve nerden yada nezaman yüklediğimi bilmediğim ve kaldır dediğim halde telefondan önce kaldırılan ama telefon kapatılıp açıldıktan sonra tekrar yüklenen virüs gibi birşey var.bunu tamamen nasıl kaldırıcam telefondan.yardımcı olursanız çoookkkk minnettar olucam.çünkü sinirlerimi bozuyor o şey.

o yüklenen şeyin ismi şu :

IBM Lotus Notes Traveler
sürüm:
8.51(203)

sağlayıcı:
IBM

kullanılan hafıza:
telefon hafızası

uygulama boyutu:
1 MB

Biçim:
symbian os

tür:
uygulama

bu dediğim şey telefon hafızasına kaydolmuş.fabrika ayarlarına dönüyorum yinede silinmiyor.

bordo68

bordo68

Üye
Ustad e63 icin ses programi ariyorum sesleri degistirmek icin ornek robot sesi gibi.

hussainn

Üye
wireless le nete baglanamıyorum kablosuz modemimi goruyor fakat internete giremiyorum yardım lütfen:ağlarım:

Üst Alt