Symbian 60 v3 Sürümüne Sahip Telefonlar Hakkında Sorular Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
soru onceden verılmişti eskı soruları ıncelersenız bulursunuz

goksel_14

Üye
bende e 72 kullanıcısıyım fakat sürekli tuş kilidi warken bile ağ arayıp duruyor şarjım azalıyor bunu iptal edemiyorum yardımmmm

bordo68

bordo68

Üye
Ustad ben e63 icin fransizca-turkce,turkce-fransizca sozluk ariyorum hicbiryerde bulamadim senin bildigin varmi?

shadow-kubi

Üye
yazdığını anlamadım ama yinede saol,

bebra

Üye
arkadaşlar benim sorunum e63 kullanıyorum wvdeki modemi giriyorum wlan agını buluyor şifre giryorum erişim noktası tanımlandı yazıyo sonra facebook girerken wlan agı bulunamıyor yazıyor lütfen yardım ????

samsungcuyuz

Üye
saol üstat teşekkürler

kaanbaba2

Üye
telefonum e 72 1.5 hafta önce turkcellden aldm
yazılım sürümüm:031.023
yazılım sürümü tarihi:31 mart 2010
özel sürüm:031.023.232.02
özel sürüm tarihi:12.jul.2010
dil paketi07.01
model:e72-1
tür:rm530 diyo
sorunum: mesaj yazarken tuşlar donuyo ve telefonu kapamak zorunda kalıyorm. güncelleme yazdıgım da bi ton sorunları olanları okudum şimdi korktum güncellemekten. bi bilen varsa yardım edebilirmi acaba ?

--------------- Ekleme ---------------

cevaaaaaaap ? bu donma çok canımı sıkıyo arkadaşlar lütfen yardım :(

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
bende e 72 kullanıcısıyım fakat sürekli tuş kilidi warken bile ağ arayıp duruyor şarjım azalıyor bunu iptal edemiyorum yardımmmm

Menü=Araçlar=Ayarlar=Baglantı= Kablosuz Lan=WLan Varlıgını Goster=Asla yaparsan otomatik tarıycı kapanır..
sonucu iletirseniz sevinirim..

arkadaşlar benim sorunum e63 kullanıyorum wvdeki modemi giriyorum wlan agını buluyor şifre giryorum erişim noktası tanımlandı yazıyo sonra facebook girerken wlan agı bulunamıyor yazıyor lütfen yardım ????

baska baglantıyı secilmiş erişim noktası yapmısın ve baglanmıyordur o erısım noktasını evdeki wlan olarak degıstırırsen duzelir
Sonucu yazarsan sevınırım..

saol üstat teşekkürler

Rica ederim :) Teşekkür butonuna basarsanız ayriyeten tesekkurlerimi sunarm :)

telefonum e 72 1.5 hafta önce turkcellden aldm
yazılım sürümüm:031.023
yazılım sürümü tarihi:31 mart 2010
özel sürüm:031.023.232.02
özel sürüm tarihi:12.jul.2010
dil paketi07.01
model:e72-1
tür:rm530 diyo
sorunum: mesaj yazarken tuşlar donuyo ve telefonu kapamak zorunda kalıyorm. güncelleme yazdıgım da bi ton sorunları olanları okudum şimdi korktum güncellemekten. bi bilen varsa yardım edebilirmi acaba ?

cevaaaaaaap ? bu donma çok canımı sıkıyo arkadaşlar lütfen yardım :(

Telefonunda kasan bır uygulama veya bellek vardır oda kasma yapar hocam telefonun belegı bos oldugundan emin ol tekrar dene olmadı hard format at bak olmadı surum guncelle merak etme o tonca sorular herkezde olmaz

ayhanfa

Üye
Telefonum e52 sürümü 34.0001 Cepten uygulamalar nasıl sertifikalandirilir.ve ayrıca telefonumu yurtdışından aldım Ve kendim phounex le türkçeye çevirdim. Nokia software update ile son sürümünü yükememi tavsiye ediyor musunuz. Update yapıldiltan sonra türkçe dil gider mi . Bu arada mesajı cepten yazıyorum. teşekkür butonunu görürsem tıklayacagim.

Telefonum e52 sürümü 34.0001 Cepten uygulamalar nasıl sertifikalandirilir.ve ayrıca telefonumu yurtdışından aldım Ve kendim phounex le türkçeye çevirdim. Nokia software update ile son sürümünü yükememi tavsiye ediyor musunuz. Update yapıldiltan sonra türkçe dil gider mi . Bu arada mesajı cepten yazıyorum. teşekkür butonunu görürsem tıklayacagim.

bymlh

Üye
sa hocam nokia e63 kullanıyorum
Bu telefonu webcam olarak kullanabılırmıyım

goksel_14

Üye
hocam olmadı zaten asla olarak seçili idi.

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi

Pc Nokia Suite yukledgnde ordan TR dillini secersen o TR guncelleme yapar.
Cepte Sertifikalandırma hakında konu acılcaktır resımlı anlatım bıraz bekle cumaya gelıyor..
1.sayfanın en yukardaki mesajın altnda sag kosede

sa hocam nokia e63 kullanıyorum
Bu telefonu webcam olarak kullanabılırmıyım

Malesef oyle bir işlem duymadım gormedım olacagını zanetmem dıyemem vardır derin arastırman gerek..

jobetevrag

Üye
Yasir Bey merhaba;
2.el bir e71 aldım.Sistem olarak 0'lanması için hard format mı atmalıyım yoksa version güncellemem yeter mi?
Bir de turcell logolarını vb nasıl silebilirim?

Tşk. ederim.

**mutlaka yanıtlamışsınızdır bunları ama işyerinde 14 sayfayı okuyamadım affola.

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
Yasir Bey merhaba;
2.el bir e71 aldım.Sistem olarak 0'lanması için hard format mı atmalıyım yoksa version güncellemem yeter mi?
Bir de turcell logolarını vb nasıl silebilirim?

Tşk. ederim.

**mutlaka yanıtlamışsınızdır bunları ama işyerinde 14 sayfayı okuyamadım affola.

Güncelleme işini en son durumda yapmanızı onerırım.
Ama o logoyu kaldırmak için mecbur hackli system yada gunceleme gerekli..
Sorunuz için tesekkur eder tesekur butonuna basarsanızda sevinirim :)

jobetevrag

Üye
Güncelleme işini en son durumda yapmanızı onerırım.
Ama o logoyu kaldırmak için mecbur hackli system yada gunceleme gerekli..
Sorunuz için tesekkur eder tesekur butonuna basarsanızda sevinirim :)

Çok tesekkurler hocam. Önce hard format sonra pc suite ile güncelleme yaparsam isteğim olur mu:)

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
direk guncelleme yapsan bıle olur hocam :)

nazar bugubay

Üye
selamun Aleykum arkadaşlar ben nokia E72 mi turkçeleştirmek için butun resimli açıklamadan gidiordum sonra işlemi yaparken telefonum bir kapandı şimdi hiç açılmıyor ...
lutfen yardımcı olun..
ne yapmam gerek..
saygılar

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
hard format atmayı deneyin duzelmezse sistemi guncelleyin

hs-yn41

hs-yn41

Üye
arkadaşlar merhaba,
yeni telefon almayı düşünüyorum c3 ve e63 arasında karasız kaldım tavsiyeleriniz nelerdir,
birde benim için önemli kriter office doc exl vb dosyaları açmak, e63 te bunu sağlayan bir uygulama var mı ?
son olarak facebook sorunuz şekılde kullanılıyor mu, videoları açma konusunda özellıkle yani facebook videolarını izleyebilir miyim?
teşekkürler

nazar bugubay

Üye
Abim hard format nasıl yapılır *3 yes ve açma kapama tuşuna basıyorum ama olmuyor.sistemi nasıl güncelleyeceğim?
biraz bu konularda cahilimde.

saygılar..

selamun Aleykum arkadaşlar ben nokia E72 mi turkçeleştirmek için butun resimli açıklamadan gidiordum sonra işlemi yaparken telefonum bir kapandı şimdi hiç açılmıyor ...
AyRICa HARD FORMAT ATIYORUM OLMUYOR. SHIFT+SPACE+DELETE+SWITCH ON TUSHLARINA BASILI TUTARAK YAPIORUM EKRAN KAPKARA SADCE ARADA BİR TİTRİYOR AMA AÇILMIYOR.

LUTFEN YARDIM EDİN.TELEFONUM GÖÇTÜ GALİBA.

lutfen yardımcı olun..
ne yapmam gerek..
saygılar

Üst Alt