Symbian 60 v3 Sürümüne Sahip Telefonlar Hakkında Sorular Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
herkese elinden geldiğince yardım ediyorsun çok güzel bakalım banada yardım edebilecekmisin ? :)

E72 kullanıyorum mesaj geldiğinde ne ses çıkıyor nede titriyor ekran ışığı bile yanmıyor. sadece optik nav tuşu yanıp sönüyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim. Bütün profillerde aynı durum söz konusu. Format atsam düzelicek ama format atmadan düzeltmek istiyorum. ne yapmam gerek bu konuda ????

Hocam sen butun modları sesize almıssın sanırım cozum için:
Menü=Araçlar=Tercihler=Secenekler=Kişileştir de ve alta verdıklerımı uygula:
Zileri ve ilk 3secımı kendın ayarla "Zil sesi türü= zil" ses yukseklıgı yukselt, "titreşm uyar= evet" uyarı sesleri acık ve okeyle olmazsa format at duzelır
*Ayrıca Konu başındaki teşekkür butonuna basarsan beni sevndırırsın :ehe :D

--------------- Ekleme ---------------

merhaba hocam benim E71 telelefonum var son sürüm yüklü öncelerde ıvi contacts programını cok guzel kullanabılıyordum chat usülü ama suan ovi contacts a giremiyordum girmeye çalıştıgımda bi iki saniye donuyor hic bi sekilde acılmıyor ancak chat diye bi yardımcı programla gırıyorum kı ondanda hic memnun degilim ovi contacts ın yeni versiyonu cıkmış mobilden kontrol ettim e71 de yüklenebilir diyolar ama seceneklerde E71 yok e63, E66, E72 yi sectım kurumlumlarını ındırdım yıne nafıle yıne nafıle bu ovi contacts problemını nasıl cözebilirim

Hocam hıc yuuklemedım tam olarak ney o uygulama?

flatliner

flatliner

Üye
Hocam hıc yuuklemedım tam olarak ney o uygulama?

Hocam Ovi rehber ınternet uzernden rehberın var chat uygulamasını kullanabılıyorsun telefonun ana programlarından bırı

dEsCriptiOn

Üye
eski telefonlarda olurdu ya, guvenli tuş kilidi. yani tus kilidii acmak için şifre istesin.

saybatli2010

saybatli2010

Üye

Zileri ve ilk 3secımı kendın ayarla "Zil sesi türü= zil" ses yukseklıgı yukselt, "titreşm uyar= evet" uyarı sesleri acık ve okeyle olmazsa format at duzelır

Sessizde değil modlar herşey açık arama geldiğinde e-posta geldiğinde çalıyor telefon farklı mesaj sesleride denedim. Profilleri değiştirdim. sessizde olsa mesaj geldiğinde ekran ışığı felan yine yanar bunda oda olmuyor

ardava

Üye
hiç bişeyi ellemedim bütün vidalar duruyo. ilgin için teşekkürler

bordo68

bordo68

Üye
hocam internete baglanmadan e63 e harita yada buna benzer birseyler yukleyebilirmiyim?yuklenirse neyi tavsiye edersin?

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
eski telefonlarda olurdu ya, guvenli tuş kilidi. yani tus kilidii acmak için şifre istesin.

Hee basit usta o ya :D alta verdıklerımı takip et birde konu başında Teşekkür butonuna basarsan sevinirim hocam :D

Menü=Ayarlar=Araçlar=Genel=Güvenlik=Telefon Ve Sim=Tel. Oto kitlenme suresi= Açık secersen yukardanda suresını ayarlarsan olur hocam sonucu yazarsan sevinirim :)

Sessizde değil modlar herşey açık arama geldiğinde e-posta geldiğinde çalıyor telefon farklı mesaj sesleride denedim. Profilleri değiştirdim. sessizde olsa mesaj geldiğinde ekran ışığı felan yine yanar bunda oda olmuyor

Hocam dedıklerımı yaptıgında yıne olmuyorsa Hard degılde normal format at uygulamalar gıtmez zaten tercıhler resetlenir ordan tekrar bi bak hocam sonucu yazarsan sevinirim eger yaparsan bide tesekkur butonuna bastınızmı? :D :ehe

hiç bişeyi ellemedim bütün vidalar duruyo. ilgin için teşekkürler

Rica ederim sorun için ve tesekkur butonuna bastıysan ben sana tessekur ederim :) :ehe

hocam internete baglanmadan e63 e harita yada buna benzer birseyler yukleyebilirmiyim?yuklenirse neyi tavsiye edersin?

Nokia Pc Suite ile yukleyebılırsın.
Onericeğim Programlar :
Wi-fi'n varsa msn olarak Nimbuzz internet tarıycısı OperaOS10
Video sürücüsü olarak CorePlayer
Yazı stili degıstırme FlipFont
Kamera FaceWarp ve PanoMan
Dosya Yoneticisi X-plorer
Onerırım telefonuna tam ne tarz ıstedıgını solersende baska onerebılcegım seylerde olur

saybatli2010

saybatli2010

Üye
Hocam dedıklerımı yaptıgında yıne olmuyorsa Hard degılde normal format at uygulamalar gıtmez zaten tercıhler resetlenir ordan tekrar bi bak hocam sonucu yazarsan sevinirim eger yaparsan bide tesekkur butonuna bastınızmı? :D :ehe

Malesef oda olmadı bende hard format atmak zorunda kaldım.şimdi düzeldi ama neden böyle birşey oldu anlamadım neyse teşşekkür butonunu göremedim :d:

bordo68

bordo68

Üye
Hocam bir suru harita tarzi seyler var kafam cok karisti,internete baglanmadan hangi haritayi bana tavsiye edersin ben fransada yasiyorum ona gore bir link verde indirip keyfimize bakalim ;)

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
Malesef oda olmadı bende hard format atmak zorunda kaldım.şimdi düzeldi ama neden böyle birşey oldu anlamadım neyse teşşekkür butonunu göremedim :d:

Konunun ilk sayfasının ordaki ilk yazımın alında :D

Hocam bir suru harita tarzi seyler var kafam cok karisti,internete baglanmadan hangi haritayi bana tavsiye edersin ben fransada yasiyorum ona gore bir link verde indirip keyfimize bakalim ;)

Google Maps onerırım

darkcry

Üye
Cihazımı güncelleştirmeye çalışıyorum ama v.20 de kaldı. e63. v50. görmüyor. PC den software updater ile yaptım ama olmuyor. yardım eder misiniz?

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
pc'n teli , tel pc'ni tanıyormu?

Allahım cumleye bak :D pcnle tel eşleştimi yani :D

. :D

darkcry

Üye
evet eşleşti. fakat görmüyor yeni sürümü. v10 dan v20 ye çıkardı sonra yok.

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
ben bi bırısıne sorayım bakayım konu hakında bılgısı varmı bnmde yok kardes bu konu hakında ama en kısa surede donerım ozelden sana

darkcry

Üye
peki sağol :)

knight rider

knight rider

Üye
Nokia E71 için önereceğiniz uygulamalar nelerdir? Bilinenlerin dışında lütfen...

cercix

cercix

Üye
e71 hack nasıl yapılır bi bilen var mı??

Rique8

Üye
selam. Arkadasım öncelikle böyle bir konuda yardımcı olduğun için tesekkür ederim.
benim sorunum şöyle;
e71 mesajlarımı hafıza kartında saklayamıyorum. hafıza kartım düzgün olarak calısıyor. ama mesajlarda ayarlardan hafıza kartını secince telefon kitleniyor ve bataryayı cıkartmadan düzelmiyor. sorun ne olabilir acaba. nasıl düzeltebilirim.

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
selam. Arkadasım öncelikle böyle bir konuda yardımcı olduğun için tesekkür ederim.
benim sorunum şöyle;m
e71 mesajlarımı hafıza kartında saklayamıyorum. hafıza kartım düzgün olarak calısıyor. ama mesajlarda ayarlardan hafıza kartını secince telefon kitleniyor ve bataryayı cıkartmadan düzelmiyor. sorun ne olabilir acaba. nasıl düzeltebilirim.

Sectıgınde bulunan mesajları sectıgın yere aktarıyor ve uzun suruyor yada donuyor hoca
konuya tesekkur butonunu gorursen ayrıyeten sevınırım :ehe

e71 hack nasıl yapılır bi bilen var mı??

Hellox ile forumda arasanız bulursunuz konu hakında bilgi

Nokia E71 için önereceğiniz uygulamalar nelerdir? Bilinenlerin dışında lütfen...

Sorcere = java oyun degıstırıcı
Rotateme = ekran cevırıcı
Python = python formatındaki uygulamaları oyunları calıstıran emilator
Memoryup = RAM gostericisi
JBak Taskman = Sistem Aracı
ScreenShot = ekran yakalama

Bunları onerırım tam ne oldugunu soyle aklındakının onerıyım :D
Bu arada:

Byztl

Üye
bende s60v3 isletm sistmli nokia E-5 (320x240) war facebook videolarini izlemiyorum video ekrani geldiginde flash player yukleyin dio bi kac siteden indrdim flash player kuradım hata verdi ama youtube videolarını sounsuz izletiyor kardesimde 5800 war o telefonda her turlu siteden videoları acabiliyorum acaba sorun neden kaynaklaıyorolabilir
facebook a operadan bağlnıyorum telefnun kendi facebookdan deil

Üst Alt