Symbian^3 Hacked Windows7 by Sevimlibrad

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet bencede :oke:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
nokia abi bu herşeyde dankdiklik olcak firmrewe ile ilgilidir bence yoksa neden acmasınkı yanı mantıklıca düşüncek :hmmm

sevimlibrad

sevimlibrad

Üye
evet kardeş senin telefonda firmware var mı? ya olsun olmasın adı s60v5 haklısın nokia dandikleşti symbian yazılımlar gerçekten sorunlu programda hatalar oluyor ama bende olmuyor çoğu tema yapımcılarında var. windows nokia cıkacakmıs cıktımı birde onu batırsın bill gates :D alırsan telefon N97 al kardes N8 hatalı üretim benden demesi şansına iyi cıkar belki

CoDeYs

CoDeYs

Üye
hayır yok :)
dogru valla geçenlerde türkcell bayısınden n8 sordum adama ve dedimki bu şimdikler hatalı versiyon dedim hayır diyor telefonda hiç bir hata yok gelde adama anlat şimdi .bende dedim abi sen bırak bu işi hiç bişey bilmiyorsun dedim şakacı bır dille adam mırın kırın etti .n97 güzel ama kaba :D

m@cmilLan

m@cmilLan

Üye
bilmiyorsan atıp tumanın anlamı yok 5230 dendim ve telenun durumu şöyle anlatatım yanliş fw yada desteklemeyen attıgında ekran filim yanmiş gibi yanıp soner aynen oyle oldu hard format ile yaptım konuyu yorumlarla mahfetmek gibi kimsenın amacı olmaz.soylemıcektım ama mecbur kaldım

söyle kardeşim söylede gider yapmana gerek yok o kadar mükemmelini istiyosan bi tane 5800 alıverde bizde orjinallerdede deneyelim bilmeden atıp tutmuyorum bizzat denedik heralde mehmet abide bende kullanıyoruz şu an ondan attım yorumu.. :stres::yavrum:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
söyle kardeşim söylede gider yapmana gerek yok o kadar mükemmelini istiyosan bi tane 5800 alıverde bizde orjinallerdede deneyelim bilmeden atıp tutmuyorum bizzat denedik heralde mehmet abide bende kullanıyoruz şu an ondan attım yorumu.. :stres::yavrum:

ne gide ne gelir boş işler tamam sende çaliştı bende çalişmadı uzatmaya gerek yok :oke:

m@cmilLan

m@cmilLan

Üye
uzatıp uzatmıcağıma ben karar veririm merak etme kardeş..

CoDeYs

CoDeYs

Üye
ozman kendi kendine uzatırsın o kdar basıt
kardeş degiliz kullanma

m@cmilLan

m@cmilLan

Üye
kendi kendime yada değil ister uzatırım ister uzatmam o benim bilceğim iş fikirlerini kendine sakla zahmet olmazsa!

sevimlibrad

sevimlibrad

Üye
arkadaşlar alt tarafı tema lütfen kalp kırmayalım daha iyi temalar sizlere yapacağım

• Beğen
Tepkiler: m@cmilLan
m@cmilLan

m@cmilLan

Üye
eywalla abi bekliyoruz daha bi sorun görmedik bu güne kadar :oke: ;)

CoDeYs

CoDeYs

Üye
arkadaşlar alt tarafı tema lütfen kalp kırmayalım daha iyi temalar sizlere yapacağım

kırılamaz zaten :oke: bekliyoruz.şimdi çalışmasada fw atınca çalişir diye umuyorum özel istek yaptım mecbur

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
heyy saakin yahu.:D

sevimlibrad

sevimlibrad

Üye
işi bilenler 239 kere yüklemiş yoksa sorun var olsa 239 hatalı tema derdiler değil mi? :evet:

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'
mardok

mardok

Üye
eline sağlık güzel tema

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt