Symbian^3 Hacked Windows7 by Sevimlibrad

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Symbian^3 Hacked Windows7 by Sevimlibrad
s^3 hacked Windows7 s6v5 by Sevimlibrad

''sadece widget destekli telefonlar için''

örnek : c6 fw'si yüklü 5800 - 5230 vs telefonlar (c6 fw'si yüklü bu iki telefonda denendi %100 sorunsuzdur)
ve n97 - c6 00 - n97 mini gibi telefonlarda kullanılabilir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: s@hr@, mr.cLown ve sevimlibrad

sevimlibrad

sevimlibrad

Üye
valla kendim yaptım diye demiyorum tema on numara oldu arkadaşlar sömürün :D

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet bencede süper oldu siyah temalardan hoşlandığım halde ben bile beğendim..:D

ellerine sağlık dostum..:)

• Beğen
Tepkiler: sevimlibrad
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Bu Nası Bi Temaydı. Temayı Kurdum Telefonu Açamadım, Garantiye Gönderecektim Düzeltemeseydim... :allalla:

sevimlibrad

sevimlibrad

Üye
skywalker kardeş her telefona uymuyor mu? bir açıklama yazalım

CoDeYs

CoDeYs

Üye
iş birilige bak sen bizde yardımcı olalım konu acmada :islik

teşekkürler :oke:

sevimlibrad

sevimlibrad

Üye
rus sitesinde adamın biri bu temayı yayınlamış telefonlar N97 ve N8 şaşırmayın S3 bile benim temalar uyumlu siz şaşırmışsınız arkadaş senin telefon dandik bence bir tamirciye götür :D

CoDeYs

CoDeYs

Üye
bazı tmelar desteklenmiyor arkadaş dogru soyluyor daha kurduktan sonra secmek için birincisinde basıyorum onlem alarak ekran bemneyaz oldu sonra digier temaya bastım .ve birkeresindede çift tııkladım tlefonum gitti ne yaptım olmadı iyiki hafıza kartına kurmuşum şans :)

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
bazı tmelar desteklenmiyor arkadaş dogru soyluyor daha kurduktan sonra secmek için birincisinde basıyorum onlem alarak ekran bemneyaz oldu sonra digier temaya bastım .ve birkeresindede çift tııkladım tlefonum gitti ne yaptım olmadı iyiki hafıza kartına kurmuşum şans :)

Aynen bende de öyle oldu bende telefon hafızasına kurmuştum sonra bi daha açılmamıştı. Aldığım yere götürüyordum garanti göndermek için yolda düzelttim...

CoDeYs

CoDeYs

Üye
iyi yapmişsın ben artık tek birkere tıklıyorum olmadımı zaten allttan birtane temaya tıklıyorum düzeliyor en iyi çozüm

m@cmilLan

m@cmilLan

Üye
Abiler ablalar yok telefonum açılmıyodu yok kilitlenmişti diyenlre inanmayın ben kurdum telefonu kapatıp açtım hiçbi sorun yok sorun var diyenler emin olun ya işi bilmiyo ya telefon dandik yada sabotajdır mehmet abimden gördüm kendisi kullanıyo sonra bende kurdum hiçbi sorun yok bende kullanıyorum sömürün benim gibi :D :D :ehe

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'
CoDeYs

CoDeYs

Üye
Abiler ablalar yok telefonum açılmıyodu yok kilitlenmişti diyenlre inanmayın ben kurdum telefonu kapatıp açtım hiçbi sorun yok sorun var diyenler emin olun ya işi bilmiyo ya telefon dandik yada sabotajdır mehmet abimden gördüm kendisi kullanıyo sonra bende kurdum hiçbi sorun yok bende kullanıyorum sömürün benim gibi :D :D :ehe

bilmiyorsan atıp tumanın anlamı yok 5230 dendim ve telenun durumu şöyle anlatatım yanliş fw yada desteklemeyen attıgında ekran filim yanmiş gibi yanıp soner aynen oyle oldu hard format ile yaptım konuyu yorumlarla mahfetmek gibi kimsenın amacı olmaz.soylemıcektım ama mecbur kaldım

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
valla sorun yaşamış olmanıza çok şaşırdım ve üstteki arkadaşımdan rica ettim macmillan kendi telefonunda denesin diye (5230) hiçbir sorun yaşamamış :bilmm
eğer bi sorun olursa daha önceki temalardada olurdu sonuçta yapan aynı kalıp aynı kendi telefonumdada sorun yaşamadım ..
ayrıca bahsettiğiniz sorunu daha önce hiç görmedim sanki tele symbian3 teması yüklemiş gibi bişey sanırım ..

ama bu tema kesinlikle s60v5 tir ve 5800 / 5230 da denenmiştir sorunsuzdur .. :oke:

----------Eklendi @ 00:07:08 ---------- Yazıldı @ 00:02:51 ----------

bilmiyorsan atıp tumanın anlamı yok 5230 dendim ve telenun durumu şöyle anlatatım yanliş fw yada desteklemeyen attıgında ekran filim yanmiş gibi yanıp soner aynen oyle oldu hard format ile yaptım konuyu yorumlarla mahfetmek gibi kimsenın amacı olmaz.soylemıcektım ama mecbur kaldım

dostum sen konudaki temayı yüklediğine eminmisin yahu :ehe ben bile şaşırdım yorumları okuyunca :hmmm

CoDeYs

CoDeYs

Üye
valla sorun yaşamış olmanıza çok şaşırdım ve üstteki arkadaşımdan rica ettim macmillan kendi telefonunda denesin diye (5230) hiçbir sorun yaşamamış :bilmm
eğer bi sorun olursa daha önceki temalardada olurdu sonuçta yapan aynı kalıp aynı kendi telefonumdada sorun yaşamadım ..
ayrıca bahsettiğiniz sorunu daha önce hiç görmedim sanki tele symbian3 teması yüklemiş gibi bişey sanırım ..

ama bu tema kesinlikle s60v5 tir ve 5800 / 5230 da denenmiştir sorunsuzdur .. :oke:

----------Eklendi @ 00:07:08 ---------- Yazıldı @ 00:02:51 ----------

dostum sen konudaki temayı yüklediğine eminmisin yahu :ehe ben bile şaşırdım yorumları okuyunca :hmmm

yalanım mı olcak tovbe tovbe benımkı orjınal halde fw siz ondan kabul etmedigini düşünüyorum 5230 da çalişmadı bende :)

mrt1399

mrt1399

Üye
bende 5800 denedim telefon beyaz ekranda kitlendi bataryayi cikartmama ragmen telefon duzelmedi hard format atmak zorunda kaldim

sevimlibrad

sevimlibrad

Üye
bu sorunları sizin tellerde görüyoprum zaten bu 5th ed temalar 5800 ve N97 uyumlu ve N8 telefonlarda bile temalarım calısıyor nasıl iş anlamadım harbiden bu symbian bir yazılım
ama ben rahatım temam saglam olmasaydı skywalker görüntüleri alıyor onda sorun cıkardı firmware avantajıda olabilir

----------Eklendi @ 01:45:20 ---------- Yazıldı @ 01:42:29 ----------

aklıma geldi bazı telefonlar transparan desteklemiyor yada ne bileyim ya sky dedigi gibi telefonlar farklımı kafam karıştı :)

----------Eklendi @ 01:48:01 ---------- Yazıldı @ 01:45:20 ----------

bende aklıma geldi 5th ed temayı N73 yükledim ve telefon kitlendi hiç bir şey yapmadan pili cıkardım düzeldi :D ve inanmayacaksınız 5th ed. bir temayı telefonumda kullandım acaip bir şey bu symbian :D

----------Eklendi @ 01:49:46 ---------- Yazıldı @ 01:48:01 ----------

harbiden telefonları hackladık ismine uydu mehmet :P:

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu tema işinin firmware ile alakalı olduğunu düşünmüyorum... yani uyumsuz olabilir ama böyle sorun çıkarmaması lazım :allalla: sen bu temayı her zamanki tema programı ile yaptın dimi.:hmmm

sevimlibrad

sevimlibrad

Üye

buyrun bakın rus sitesinden temam yazıları inandırıcı sdanırım baska program varmı tabiki

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet adamlarda yüklemiş :oke: bu tema sadece widged destekli telefonlar için sanırım:hmmm

----------Eklendi @ 02:17:35 ---------- Yazıldı @ 02:16:48 ----------

normal versiyonda sorun olucağını sanmam.:oke:

sevimlibrad

sevimlibrad

Üye
N97 telefon mu bu görüntüler mehmet ? bence öyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt