Symbian^3 Alacakları biraz Bilgilendirelim (:

Sponsorlu Bağlantılar

key43

key43

Üye
ben e7 almayı düşünüyordum ta ki bunu okuyana kadar...

''Bir de bataryanın sabit olması durumu var. Bunu bence hem artı hem eksi olarak yazabiliriz. Artısı, telefon daha sağlam bir yapıya kavuşmuş durumda. Düşünce parça parça olmuyor. Eksisi, yedek batarya taşıyamıyorsunuz, bataryanız ileride zayıflarsa içini açmanız gerekecek.''

Polymath

Polymath

Üye
Nokia 603
-Avantajları
3.5' clear black Ekran. Çok parlakkk :)
1ghz 512 ram 128 mb ekran kartı ( çok güçlü)
Fiyatı Da Avantaj
Carla güncellemesi alacak olması Belki işlemci hızı 1.3 ghz olabilir
Şarj süresi Gayet iyi ( Bana Göre)
-Dezavantajları
5 mp kamera Flash olmaması
Ön kamera olmaması
Kasa sağlamlığı Hissi vermemesi
Pil Kapağının çok Dandik olması ( Çıkartırken kırılacak diye korkuyorsunuz)
Gorilla Glass cam Olmaması (Bilmeyenler için Gorilla glass Daha sağlam Cam türüdür)

man20

man20

Üye
Nokia 603
-Avantajları
3.5' clear black Ekran. Çok parlakkk :)
1ghz 512 ram 128 mb ekran kartı ( çok güçlü)
Fiyatı Da Avantaj
Carla güncellemesi alacak olması Belki işlemci hızı 1.3 ghz olabilir
Şarj süresi Gayet iyi ( Bana Göre)
-Dezavantajları
5 mp kamera Flash olmaması
Ön kamera olmaması
Kasa sağlamlığı Hissi vermemesi
Pil Kapağının çok Dandik olması ( Çıkartırken kırılacak diye korkuyorsunuz)
Gorilla Glass Olmaması (Bilmeyenler için Gorilla glass Daha sağlam Cam türüdür)
bunu bize nie anlattın ki? çocuk c6-01 ile 700 arasında bizden yardım istio.
muhittin abi sen en iyisi 2'sinide alma 2'side kötü. ama eğer hız o kadar önemli değil benim için diyorsan c6-01 tam sana göre bi tel.

Polymath

Polymath

Üye
Konuya 700 701 ve 603 de dahil edilmiştir (:

KArdeşim Bütün telefonlar hakkında bilgi istemişler. Sadece senin dediklerin değil. Sanırım açtığı başlığı ve yazılarını tam okumadın ?

SilentOne

SilentOne

Üye
nokia 808 avantajları
1)41mp sensör kamera
2) 4 inch ekran
3) nokia belle fp1 ve carlayı alması
4) 1.3 ghz işlemci
5)hdmı dobly headphone
6)ıhf ses çipi
7) 128mb ekran kartı
8) 16gb dahili hafıza ve 32 gb ye kadr mikro sc kart desteği
9)fm verici dlna
10) 1080p hd kaydı
11)2.5d kavisli ekran
dez avantajları
1) 120mah batarya
2) ön taraftan güzel tasarım arkadan biraz kötü
3)html 4.1
5)fiyatının daha bilinmemesi :)))

farukbekl

farukbekl

Üye
Bakın E6-00 Telefonum Çok Şükür Pişman Olmadım. Çünkü Almadan Önce 1 Ay Araştırdım. Ki Gerçektende Değdi.. Benim Görüşümce Telefonun Herşeyden Önce Duruşu Önemlidir. Bir Ortama Gittiğiniz Zaman Masaya Koyun duruşuna Bakın. Bir E7 Telefonun duruşuna Bakın. Oyunla uygulamayla olmaz bu işler..

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
603 almayı düşünüyorum da kasasının sağlam olmaması korkutuyor beni. Telefonu düşüren, devamlı pilini çıkarıp takan biri değilim. Ancak iPhone'dan vazgeçtiğim temel sebeptir sağlamlık. iPhone'a elimiz bir sert değse, 30 cm yukardan aşağı düşse, çöplük oluyor. 603'ünde böyle olduğunu yorumlardan okuyorum. İlk fırsatta incelemek isterdim ancak Ağrı Teknosa'ya daha yeni Nokia 500 gelmiş. 2 sene sonra 603 gelir.

Polymath

Polymath

Üye
603 almayı düşünüyorum da kasasının sağlam olmaması korkutuyor beni. Telefonu düşüren, devamlı pilini çıkarıp takan biri değilim. Ancak iPhone'dan vazgeçtiğim temel sebeptir sağlamlık. iPhone'a elimiz bir sert değse, 30 cm yukardan aşağı düşse, çöplük oluyor. 603'ünde böyle olduğunu yorumlardan okuyorum. İlk fırsatta incelemek isterdim ancak Ağrı Teknosa'ya daha yeni Nokia 500 gelmiş. 2 sene sonra 603 gelir.

. Kasa sağlamlığında biraz sıkıntı var ama düşürmeyeceksin. Bence Teleofnun kasası ne akdar sağlam olursa olsun yere nasıl düştüğünün önemi var :D 603 ü yere düşürüpte hiç sorun olmadı çizik bile yok diyenlerin sayısıda az değil

man20

man20

Üye
KArdeşim Bütün telefonlar hakkında bilgi istemişler. Sadece senin dediklerin değil. Sanırım açtığı başlığı ve yazılarını tam okumadın ?
merhaba arkadaslar. telefonlar ile ilgili yorumlarınızı okudum.. yorumlar guzel :) bu arada bugunlerde bi telefon alacağım ama nokia c6-01 mı yoksa nokia 700 mü hala karar veremedim.. nokia 700 de görüntülü konuşmanın olmaması kafamda soru işareti bırakıyor.. sizlerinde görüşünü almak istedim.
teşekkürler :)

tatlım sanırım sen tam okumamışsın. bak yukarda verdim o arkadaşın yazdığını. şuan o arkadaş için konuşuluodu ama sen ve SilentOne ile bu durum değişti :)

Violonist

Üye
Bakın E6-00 Telefonum Çok Şükür Pişman Olmadım. Çünkü Almadan Önce 1 Ay Araştırdım. Ki Gerçektende Değdi.. Benim Görüşümce Telefonun Herşeyden Önce Duruşu Önemlidir. Bir Ortama Gittiğiniz Zaman Masaya Koyun duruşuna Bakın. Bir E7 Telefonun duruşuna Bakın. Oyunla uygulamayla olmaz bu işler..

aynı fikirdeyim. Gerçi bende c6-01 var ama o da güzel.

mcalisir

Üye
. Kasa sağlamlığında biraz sıkıntı var ama düşürmeyeceksin. Bence Teleofnun kasası ne akdar sağlam olursa olsun yere nasıl düştüğünün önemi var :D 603 ü yere düşürüpte hiç sorun olmadı çizik bile yok diyenlerin sayısıda az değil

603 değil de birinci nesil telefonlar çok sağlam bakınız c6-01m ... Yüksekten asfalt zemine dusurdm hiçbir aksama yok ekranda çizik yok sadece arka taraf çizildi evde yerden yere gezdiği oldu okulda sıranın altından yere düştü ama sorun yok c7 de aynı şekilde ... Demir gövde ve gorillas glass = taş gibi telefon :)

Polymath

Polymath

Üye

tatlım sanırım sen tam okumamışsın. bak yukarda verdim o arkadaşın yazdığını. şuan o arkadaş için konuşuluodu ama sen ve SilentOne ile bu durum değişti :)

Dostum Sen içtin mi ? Konuyu açan adam Alıntıyı yaptığın kişi değil ki ? Ya yok ben mi içtim bende içmedim ? Sen hangi Konuda oldugunun farkındamısın? İlk sayfaya bakarmısın ?

man20

man20

Üye
Dostum Sen içtin mi ? Konuyu açan adam Alıntıyı yaptığın kişi değil ki ? Ya yok ben mi içtim bende içmedim ? Sen hangi Konuda oldugunun farkındamısın? İlk sayfaya bakarmısın ?
nese tatlım uzatmayalım. çünkü uzayıp gider bu.

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
estetik olarak en güzel c7 dir bence arkadaşlar gerisi benim için pek önemli değil.

KxTR79

KxTR79

Üye
701 kullanıyorum ohh missss :)

denen

Üye
Evet arkadaşlar konuyu açmamdaki asıl amaç n8 e7 c7 ve c6-01 modellerı arasında kalan,seçim yapmayan arkadaşlara yardımcı olmaktır
Bildiklerimden başlıyayım :

nokia 700
+ clearblack amoled ekran
+en küçük akıllı telefon
+nfc (bikere bile kullanmak nasip olmadı)
+1ghz işlemci
+512 mb ram
+hd video kaydı
+gorilla glass

-5 mp kamera
-2 gb hafıza
-ses azlığı
-küçük olduğu için heran düşecekmiş hissi

ama kullanım++++++

Nokia c7-00 severek kullanıyorum o kadarki, cok sorunla karsilastigim halde, once on kamerasi bozuk cikti, 3G alış hassasiyeti az di (hala az servise gitmekden sıkıldım..) mobile data bazan uyuyor, resetlemek gerekiyor.
Artıları bir suru program (benim ilgimi ceken ,mesela decibel meter..) bulmak mumkun, ekran parlaklığı, cam olması, çerçeve metal..

Nokia c7 ile 700 arasında ne fark var bilemiyorum ,ama pek farklı gorunmuyorlar ilk bakışda bana.. ses azlığı sıkıntısı bendede var, tamda servise yeniden gitmek amacındaydım bunu okuyunca vaz geçtim daha fazla sinirimi artık bozmayayım diye..

Başka arkadaş varmı c7 nin kendi kulaklığından sesi az diyen ? bu arada harici kulaklıkda hiç sorun yok.

Yukardaki 700 yorumlarına tamamen katılıyorum.

Üst Alt