Sygic Navi v16.0.10 Apk+tomtom(ta) 2015.12+HERE(nt)2015.12 Maps

Sponsorlu Bağlantılar

BUGATTI

Üye
arkadasim play storeye vede google+ bunlara giris yapmazsan o problemi cikartir ben Vestel tlf,larini hic tanimiyorum ama android olduguna
göre belli yerlere giris yapamadan indiremezsin yada benim ekledigim crk,li olmayan Sygic v16.0.10 Apk yükle indirsin normal acildiktan
sonrada benim ekledigim content info,yu degisir yükledigini kaldirip crk,li Apk yüklersin
öncelikle yazdigim gibi ayarlar bir bak ondan sonra baslarsin..
1.sayfayfaya ekledim orjinal Apk

arkadasim Sygic v16.0.10 belli problemler cözüldü yanliz 15.5.2,den yukarisinda sabit radarlar haber verme özelligi var seyyar radarlari
eklesende haber verme özelligi yok 3D özelligine gelincede benim ekledigim maps indirme programiylada indire bilirsin hangi ülkler
icin indirdiysen 2d yazan yazilimi alip icine atarsin var desede üzerine yazdirirsin problem olmaz benim eklediklerimde olmasi gerekir sen
navi üzerindende indirsen kendin eklersin.Radarida kendin yüklediginde indirir maps klasörünün icine ayri klasör olusturur nt mapslarini
kullanmak istersen icinde maps klasörünün icinde yoksa ta icin olusturdugu radar klasörünü alip icine atarsin..

Teşekkür ederim cevap için

Üst Alt