Sygic v16.3.14 Apk tomtom(ta)2016.06+Here(nt)2016.03 Maps

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

Sygic tomtom (ta)2016.06 Maps
Sygic klasörünü tlf hafizasina yada sd karta atiniz
Sygic apk,yi yükleyiniz yada Sygic Apk yükleyiniz
Sygic klasörü olusturur vede atmak istediginiz yeri
secmenizi istiyecektir.
Android 4.4.2 ve üzeri tlf,larda ext. sd karta kullanmak istiyen arkadaslar
Sygic klasörünü ext.SD karta atiniz Sygic apk. yükleyiniz istediginiz ülkelerin mapslarini
indiriniz Sygic navi actildiginda Sygic klasörünü
Android/data/com.sygic/files / Sygic klasörü olusturur
ext.SD karta kalan Sygic klasörünü silebilirsiniz
yada yeni ayarlardan giriniz ext.sd karta tasitiniz
Cezayir, Andorra, Angola, Arjantin, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan,
Bahreyn, Belçika, Benin, Botsvana, Brezilya, Brunei, Bulgaristan,
Burkina Faso, Kamerun, Kanada, Kanarya Adaları, Kolombiya, Hırvatistan,
Çek Cumhuriyeti, Kıbrıs, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Danimarka,
Mısır, Estonya, Finlandiya, Fransa, Gabon, Almanya, Gana, Cebelitarık,
Yunanistan, Hong Kong, Macaristan, Şili, Endonezya, İran, Irak,
İrlanda, İtalya, Kenya, Kuveyt, Letonya, Lesotho, Liechtenstein,
Litvanya, Lüksemburg, Makau, Malavi, Malezya, Mali, Malta, Moritanya,
Mauritus, Mayotte, Meksika, Monako, Fas, Mozambik, Namibya, Hollanda,
Yeni Zelanda, Nijer, Nijerya, Norveç, Umman, Pakistan, Filipinler,
Polonya, Portekiz, Katar, Kongo Cumhuriyeti, Reunion, Romanya, Rusya,
San Marino, Suudi Arabistan, Senegal, Sırbistan, Singapur, Slovakya,
Slovenya, Güney Afrika, İspanya, Svaziland, İsveç, İsviçre, Tayvan,
Tanzanya, Tayland, Togo, Tunus, , Uganda, Ukrayna, Birleşik Arap
Emirlikleri, Birleşik Krallık, Uruguay, ABD, Vatikan, Zambiya,
Zimbabve, Venezuela, İsrail, Hindistan, Vietnam,
Türkiye

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: kempa, 'Şeref', Bab-ı Umut ve 2 diğerleri

behzat

behzat

Üye
Teşekürler

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Bu uygulamanın güncellenme hızına yetişmek zor galiba. daha iki gün önce sürüm güncelledim. iki günde iki sürüm daha güncellendi. birde sesli arama gelseydi hani fena olmazdı. :spr

:tşk:

• Beğen

BUGATTI

Üye
Hocam teşekkürler paylaşım için yalnız küçük bir eleştirim var, sizin navi paylaşımlarınız gayet faydalı ve güncel yalnız anlatımınız yetersiz, hiç bilmeyen birisi şu konuyu okuduğunda Sygic nedir Sygic NT nedir, nasıl yüklenir bunları anlamak için defalarca okumak yada başka yerlerden açıklama aramak zorunda kalıyor.
Yanlış anlamayın her güzelin bir kusuru var elbet, paylaşımlar yararlı fakat anlatımı biraz detaylandırır yada geliştirirseniz seviniriz ...

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Hocam teşekkürler paylaşım için yalnız küçük bir eleştirim var, sizin navi paylaşımlarınız gayet faydalı ve güncel yalnız anlatımınız yetersiz, hiç bilmeyen birisi şu konuyu okuduğunda Sygic nedir Sygic NT nedir, nasıl yüklenir bunları anlamak için defalarca okumak yada başka yerlerden açıklama aramak zorunda kalıyor.
Yanlış anlamayın her güzelin bir kusuru var elbet, paylaşımlar yararlı fakat anlatımı biraz detaylandırır yada geliştirirseniz seviniriz ...
arkadaşım idare et artık ne yapayım bendede anlatım kabiliyeti bu kadar ne yapalım.Elimizden geldiğinece geliştirmeye çalışırız.
Sygic nt ise yazmakta Here (nt) navteq maps olarak

mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
arkadaşım uzun süredir sygic navigasyonu takip etmiyordum. şimdi tekrar güncel halini yükleyeyim dedim ama sygic klasörünü telefona attım apk yı da kurdum ama haritayı indiremedim, %20-25 seviyelerine gelince indirmeden atıyor. eskiden uygulama içinden haritayı indirebiliyorduk şimdi bununla ilgili sorun mu var? illaki dışarıdan mı haritayı indirip klasöre atmamız lazım???? ve ayrıca en iyi harita hangisi sen hangisini öneriyorsun ???

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım uzun süredir sygic navigasyonu takip etmiyordum. şimdi tekrar güncel halini yükleyeyim dedim ama sygic klasörünü telefona attım apk yı da kurdum ama haritayı indiremedim, %20-25 seviyelerine gelince indirmeden atıyor. eskiden uygulama içinden haritayı indirebiliyorduk şimdi bununla ilgili sorun mu var? illaki dışarıdan mı haritayı indirip klasöre atmamız lazım???? ve ayrıca en iyi harita hangisi sen hangisini öneriyorsun ???
arkadasim problem yok normalde senin internette problem ola bilir yinede istersen orjinal yani crk,li olmayan Apk ekliyeyim
onunla indiririsin yada maps indirme programiyla indirirsin
Sygic 16314_Orginal.apk

mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
arkadasim problem yok normalde senin internette problem ola bilir yinede istersen orjinal yani crk,li olmayan Apk ekliyeyim
onunla indiririsin yada maps indirme programiyla indirirsin
Sygic 16314_Orginal.apk
tşkler. bununla haritayı indirip sonra diğer apk yı mı kurmam lazım?

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
tşkler. bununla haritayı indirip sonra diğer apk yı mı kurmam lazım?
arkadasim bunu kurup mapslari indirirsin content info var Sygic/Maps klasöründe onu degistirmen gereke bilir
mapslati indirmen bittikden sonra daha sonrada bilirsinki kaldirip crk,li Apk yüklemen gerekir.

• Beğen
Tepkiler: mhmtkrtp
corus54

corus54

Üye
elıne saglık

• Beğen

BUGATTI

Üye
arkadaşım idare et artık ne yapayım bendede anlatım kabiliyeti bu kadar ne yapalım.Elimizden geldiğinece geliştirmeye çalışırız.
Sygic nt ise yazmakta Here (nt) navteq maps olarak

Teşekkür ederiz, birde bu Sygic lerde Trafik özelliği varmı acaba ? Yandex de vardı o da son zamanlarda saçmaladı. Trafik özelliğini en etkili kullanabileceğimiz hangi uygulamayı tavsiye edersiniz ?

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederiz, birde bu Sygic lerde Trafik özelliği varmı acaba ? Yandex de vardı o da son zamanlarda saçmaladı. Trafik özelliğini en etkili kullanabileceğimiz hangi uygulamayı tavsiye edersiniz ?
arkadaşım benim eklediklerim crk,lı oldugu için genelde trafik özelliğinden yararlanamazsın internet olmadan kullanıldığı için. yeni eklediğim
Navigon Amazon var internet özelliğini kullanırsan bunda bu özellik var ama Türkiyede ne kadar iş görür bilmiyorum Türkiyeye gelip denemek nasip
olmadı daha ancak sizler deneyip eklerseniz bilgimiz olur.

Üst Alt