SX1 in pc ye kurulumu..Buyrun içeri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wrelock

Üye
    Konu Sahibi
SX1 in pc ye kurulumu..Buyrun içeri
SX1' in pc ye kurulumu.....

Telefonla birlikte verilen kurulum cd sini pc ye yerleştirin...Otomatik olarak çalışacaktır..Sonra çıkan ekrandan türkçeyi seçip ana menüye geçiliyor..Menüde PC niz için yazılım var ona tıklayarak bilgisayarla telefon arasında veri alış verişi yapabilirsin..Programı PC ye kurduktan sonra, telefonu PC ye tanıtman gerkiyor ki bu da elindeki data kablosuyla gerçekleştiriliyor..Önce kabloyu mroutera takıyorsun.Tabi bir ucuda telefonda takılı.Sag alt tarafta yeni donanım bulunda Sİemens SX1 diyecektir...Karşına otomatik olarak bir ekran gelecektir bu da yükleme sihirbazı ordan donanımı otomatik olarak bul ve kur tuşuna basarak pc ye tanıtmış oluyoruz..Daha sonra masa üstündeki Siemens SX1 iconuna çift tıklayarak Dosyaları, oyunları, mp3leri istedigin gibi sürükle bırak yöntemiyle tele atabilirrsin...Önerim mmc kartın içine atın... Saygılar.... 8)

Zero

Zero

Üye
Eğer kurulum CD'niz yoksa Siemens web sitesine uğramanız gerek.
SX1 Destek Sayfası için

Siemens Data Suite

darknesss

Üye
tesekkurler cok yararli olacagina eminim.ellerinize saglik.

darknesss

Üye
pardon, kuruyorum ama hata veriyo. benim pc'nin sistemi windows 98 sistemin xp olmasimi gerekli?

wrelock

Üye
    Konu Sahibi
ne tür bir hata veriyoo..? Hem 98 de sorunlu olabilir..

darknesss

Üye
yukarda arkadasin anlattigi gibi cd'yi aciyorum turkce'yi seciyorum ordan pc'niz icin yazilima giriyorum programi yukle link var acilan sayfa uzerinde tikliyorum indir diyorum ama indirmiyo hata vermiyo ama linkten dosya cekmiyo.

darknesss

Üye
sistemin XP olmasi lazimmis.windows 98'de kurulmuyo

pisikopat_5

Üye
merak etım bırsey var.
mesela 7610 un kablosu ıle mcc karta baktınmı ssitem klosoru gozukmuyor yanı gızlenmıs

bu sx1 ıcınde gecerlımı

treexy

Üye
aga saolasın arkadaş başımın etini yiyodu:)

pisikopat_5

Üye
sole bır sorum oalcak benım
7610 da pc ye bagladın zamn kablosu ıle bırlıkte

ssitem dosyları gızlenıyordu bundada aynı durum varmı ??

tesekkkurler

Dj_RuffleS

Üye
D500 icin ne yapmam gerekiyor..?

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
Teşekkürler

taner818

Üye
arkadaşlar ben proğramı kurdum ama hata üstüne hata veriyor pc işletim sistemim vista ondan olabilirmi aceba...bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşımınızı bekliyorum data suit arayan arkadaşlara sunulur buyrun

dogandoganay

dogandoganay

Üye
çok teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt