Sürekli otomatik Olarak Profil Resmim Değişiyor Sorunu[Çözüm]

Sponsorlu Bağlantılar

nevin efe

Üye
Şimdilik bi sorun yok sanırım yetkililer el attı:).Gerçi bazı yorumlar yok.
Ama benim bi sorum daha olacak yardımcı olurmusunuz?Albümlerimi kimse göremiyor:SSadece arkadaşlar seçili olduğu halde sorun nedirki?:nono:

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
    Konu Sahibi
Şimdilik bi sorun yok sanırım yetkililer el attı:).Gerçi bazı yorumlar yok.
Ama benim bi sorum daha olacak yardımcı olurmusunuz?Albümlerimi kimse göremiyor:SSadece arkadaşlar seçili olduğu halde sorun nedirki?:nono:

Gizlilik Ayarlarında Kapalıdır :)

Çözüm:
Hesap>>Gizlilik Ayarları>>Ayarları Özelleştir>>Mevcut fotoğraflar için albüm gizliliğini düzenle.>>Oradan Albümlerin Gizlilik Ayarlarını "Sadece Ben,Sadece Arkadaşlarım,Arkadaşlarımın Arkadaşları" Gibi Seçenekleri İstediğiniz Şekilde Ayarlayabilirsiniz :)

nevin efe

Üye
Gizlilik Ayarlarında Kapalıdır :)

Çözüm:
Hesap>>Gizlilik Ayarları>>Ayarları Özelleştir>>Mevcut fotoğraflar için albüm gizliliğini düzenle.>>Oradan Albümlerin Gizlilik Ayarlarını "Sadece Ben,Sadece Arkadaşlarım,Arkadaşlarımın Arkadaşları" Gibi Seçenekleri İstediğiniz Şekilde Ayarlayabilirsiniz :)

Evet ordan baktım sadece arkadaşlarım işaretli bütün albümlerde:hmmm.Başka bişey daha yapmak lazım demekki ama ne :pro:

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
    Konu Sahibi
Vie

Vie

Üye
Off..Benim ki haLa düzeLmedi hesabı dondurdum tekrar actım yıne aynı.

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
    Konu Sahibi
Vie

Vie

Üye
Bi deniyeyim umarım kendine qeLir.

CrySource

CrySource

Üye
Saol Yayrlı Bilqi Emeqe Sayqı :)

imparator053

Üye
Arkadaşım dediklerinin hepsini yaptım tüm uygulamaları turn off yaptım fakat yine kafasına göre takılıyo facebook :S

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
    Konu Sahibi
celatx

celatx

Üye
benimde böyle bir sorunum olsa keşke ne güzl olur sürekli foto değişiyo :D :ehe

Üst Alt