Instagram Gönderileri Hikayede Paylaşamama sorunu ve Çözümü

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi

Bildiğiniz üzere Instagram da epey bir süredir Mevcut olan, Herhangi bir Gönderiyi direkt olarak Hikayede paylaşma özelliği mevcut. Fakat, bende dahil olmak üzere bazı Instagram kullanıcıları bu özelliği kullanamıyor. Yani, "Hikayene gönderi ekle" Butonu çıkmıyor.

Instagram yeni gelen özelliği kullanamıyorum, instagram baylaşımımı hikayemde yayınlayamıyorum, paylaşım yaptığım fotoğrafı hikayemde paylaşamıyorum size gelen yeni özellikten faydalanamadığınız için bu sebep olayların ne olduğunu, sonrasında bu problem ortadan kalkacağını konu alacağız. Yapılan işlemler sırasında sıkıntılarınız çözümlenecektir.

Instagram uygulaması güncel olsa bile bu sorun çözülmüyor. Ama aslında çok basit bir çözümü mevcut.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Instagram kullanıcı adınızı değiştirmeniz gerek;

Instagram > Profil > Profili düzenle bölümünden kullanıcı adınızı değiştirdiğiniz de "Hikayene gönderi ekle" Butonunun sizde de çıktığını göreceksiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve gonyalı

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt