Uygulama WhatsApp Sms Bekleme Süre Engelini Kaldırma - Kesin Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar,

WhatsApp'ta oturum açarken (yani giriş yaparken) birden fazla kod istendiğinde yeni bir kodun gelmesi birkaç saat hatta birkaç günü buluyor.
Mecbur belirtilen süreyi beklemek zorunda kalıyoruz. Normalde saati ileri alıp süreyi indirebiliyoruz ama bu işlem ne yazık ki işe yaramıyor.
Bunun için ilginç bir çözüm yolu buldum!. :)


Bu anlatım Android cihazlar için olup iPhone modelleri için denemedim (sorunu yaşayanlar deneyebilir)

!! Önemli Uyarı !!

WhatsApp yedeğiniz bulut sunucuda (Android için Google Drive'da, İOS için iCloud'da) yedeğiniz varsa yapın, yedeğiniz yoksa KESİNLİKLE yapmayın, yoksa tüm yedeğiniz silinir!! Yedeği olmayanlar mecbur belirtilen süreyi beklemek zorundalar.
Yapacağımız işlemde WhatsApp uygulama Verilerini sileceğimiz için Yerel (telefon) yedeğini de silmiş olacak, bu yüzden Google'a / iCloud'da WP yedeğiniz olduğundan emin olun.

Yedeğinizin olduğundan KESİN eminseniz adımlara geçelim; (Adımlar Android içindir)

1.Telefonun Ayarlar kısmından Tarih ve Saat ayarını Otomatikten Manuel yapın.
2.Telefonun Ayarlar kısmından Uygulamalar'dan WhatsApp'ı seçip Depolama kısmına tıklayın ve Önbelleği temizle ile Veriyi sil deyin.
3.Telefonu yeniden başlatın.
4.WhatsApp'a numaranızı yazın kod birkaç saniye içinde gelecektir ve işlem bu kadar!


Bu arada,

WhatsApp sohbet yedeği Android'ten İOS'a ve İOS'tan da Andorid'e normalde aktarılmıyor.
Kullandığım bir yöntem ile bu konuda da Discord üzerinden yardımcı oluyorum.
Mağdur olanlar alttaki verdiğim linkten bana ulaşabilirler.
Discord:


Mağdur olanlar bir Teşekkürü çok görmeyin.
🍀
Sevgiler.
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: one_useR_0007 ve bveo1990
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt