supersu`lu s3 ümü yükseltmek istiyorum yardım

Sponsorlu Bağlantılar

r_kerim

Üye
    Konu Sahibi
supersu`lu s3 ümü yükseltmek istiyorum yardım
Arkadaslar askerdeyken Mardin den kacak süpersu yüklü s3 aldim telefon aylardır IMEI sıkıntısı çıkarmadı.askerlik bitti sürüm 4.1.2 yükseltmek istiyorum kendim yapabilir miyim ama daha önce hiç yapmadım root atmayı. Yoksa telefoncuya paramı bayılayım bi yardımcı olursanız sevinirim

ykpknl

ykpknl

Üye
supersu yüklüyse zaten rootludur telefon sen orjinal 4.1.2 romu bulup flaşlıcan sonra güncellemeyi kontrol edip yüklicen eğer root istiyosan tekrar rootlıcan

r_kerim

Üye
    Konu Sahibi
Ykpknl bn sürümü yükseltmek istiyorum nasıl olursa ama acemi olduğum için hangisi daha az riskli olur bnm için teli kilitlemeyelim diye

ykpknl

ykpknl

Üye
yaw sen güncellemeyi bi kontral et telefon üzerinden eğer bi uyarı mesajı gelirse telefon rootlu olduğu içindir sen internetten s3 ün orjinal rootsuz romunu bulup odinle falşlıcaksın sonra tekrar güncellemeyi kontrol ettiğinde güncelleme olacaktır bu sfer

r_kerim

Üye
    Konu Sahibi
the shadow dediğin yere girdim ancak rootun linki güncel değildi bnce başka yerden indirdim yükledim kurdum açıldı ama şebeke sorununu çözemedim.denediğim bütün karnel ve modemler failed hatası veriyo yardım edin

The Shadow

The Shadow

Üye
the shadow dediğin yere girdim ancak rootun linki güncel değildi bnce başka yerden indirdim yükledim kurdum açıldı ama şebeke sorununu çözemedim.denediğim bütün karnel ve modemler failed hatası veriyo yardım edin
Su an imei yerinde mi ?

r_kerim

Üye
    Konu Sahibi
hayır null yazısı çıkıyo :(

r_kerim

Üye
    Konu Sahibi
ya yazıda format atın önceden temizlensin yazıyodu ondan oldu galiba :(

ykpknl

ykpknl

Üye
belki sonradan imei atılmıştı telefona ondan ölee oldu heraldebide burdakileri dene belki çözüm olabilir

r_kerim

Üye
    Konu Sahibi
yok buda olmuyo bütün sitelerden denedim olmuyo.Senin dediğin gibi sonradan imei atıldı bnm telefona büyük ihtimall

ykpknl

ykpknl

Üye
Yanii buyuk ihtimal olee bse oldu tekrardan imei atma yontemlerine bak belki o zmn sorunu cozeblirsn

r_kerim

Üye
    Konu Sahibi
dün geceden beri uyumadım uğraşıyorum ama bi türlü yapamadım galiba cepten para çıkacak telefoncuya gidecz :) ilgilendiğin için sağol :)

• Beğen
Tepkiler: ykpknl

Üst Alt