Sunucu Değişikliği Sonucu Karşınızdayız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ana sayfa yapılacak zaten şuanda böyle ama..

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
guzel...

yukarda anasayfa,forum ayri ayri yazio
ama ikisede ayni yere cikio
e tabi simdilikmis
neyse
kolay gelsin..

Haberci

Haberci

Üye
Sitenin eski halinden de güzel hizmet vermesi için Negative arkadaşımız çalışmalarını sürdürüyor.Sitemizde eksiklerini hissettiğiniz (mantıklı ve işlevsel ) önerilerinizi yazarsanız Negative arkadaşımız istekleriniz doğrultusunda düzeltilen ve ilave edilen konuları buradan cevaplıyor.Eksik kalan ve sorun çıkaran yerleri de ilave ederseniz onları da halletmeye çalışırız.Teşekkürler...

slayer

Üye
üye bilgilerinde... secenekler kısmında üyenin eski adlarını vb. görebiliyoruz bu hoşuma gittti..
bide aynı yerde "üyeyi cezalandır" var o ne oluyor_?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Tabi anlatayım..

O eskiden kullanıcıyı engelle konksiyonu olarak vardı.. Yani o üyenin yazdığı mesajları göremiyordum bu düzende ise üyeyi cezalandır olarak isimlendirilmiş..

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Portalımız Kuruldu
  • Eski yapıya benzer menüler, seçenekler ve bloklar programlandı .
  • Dili kısa zamanda türkçe yapılacaktır.
Kısa zamanda tam olarak yerine oturacaktır..

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
hepinizin ellerine sağlık

ufak bir rica:

- soldaki smileylerin tam olarak gorunmesı saglanabılr mı eskisi gibi?kaydırma cubugu olmadan
- bir de koyu renk yazmak ıstersek koyu renk kodunu tıkladıgımız yere degılde yazdıgımız yazının en sonuna eklıyor + koyu renk koduna tıklayınca butun yazıyı secıyor ve duzeltmezsenız daha once yazdıklarınız gıdıyor.

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Yazıyı seçtikten sonra "B" butonuna tıklarsanız, sadece o seçtiğiniz yazıyı koyu yapar yazı başına tagı açar ve sonuna tagı kapatır.

Renkli olmasını istiyorsanızda yine aynı şekilde yazıyı seçip "A" butonuna basıp bir renk seçin sadece seçtiğinizi etkiler.

*Bu özellik internet explorer 5+ tarayıcılarda çalışıyor sanırım, mozillada sonuna eklememe durumu olabilir.
  • Soldaki smileylerin tam görünmesi sağlandı tamam.

midnight

midnight

Üye
Ana sayfada gösterilen son mesajların sayısı azaltılmış herhalde,alta eski haberler bölümü eklenmiş,aslında son mesajların sayısı artsa daha iyi olmaz mı? Yeni konulara ana sayfadan girmek daha kolay oluyor..

-Bu arada emeği geçen herkesin eline sağlık,site çok iyi oldu...

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(midnight &#064; Nov 21 2005, 01&#58;54 AM) [post=211979]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Ana sayfada gösterilen son mesajların sayısı azaltılmış herhalde,alta eski haberler bölümü eklenmiş,aslında son mesajların sayısı artsa daha iyi olmaz mı? Yeni konulara ana sayfadan girmek daha kolay oluyor..

-Bu arada emeği geçen herkesin eline sağlık,site çok iyi oldu...
[/b][/quote]
Şu an portalda yapılacak iyileştirmeler, türkçeleştirme ve belirttiğiniz gibi düzenlemeler var listemizde.. Son başlıkların sayısını arttıracagiz.

hidayet

hidayet

Üye
site yenilenmiş yeni girdim herkese hayırlı olsun

Haberci

Haberci

Üye
Her geçen gün sizlerle birlikte elele hepberaber kardeşçe sevgi, saygı ve bir MaXiCeP Aile ortamı içerisinde daha iyiye daha güzele doğru...Saygılar...

S1FR3K1R1C1

Üye
cok güzel olmuş elinize sağlık

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
ana sayfaya girdiğimizde kendimizle iligi bi bilgi bölümü bulunuyordu; mail adresi, konu sayısı falan filan.
güzel oluyordu o, daha kişisel görünüyordu sayfa

eklerseniz ya da isteyenin o bölümü açmasını sağlarsanız güzel olur.
teşekkürler

Aeon

Üye
Ben de şimdi girdim siteye çok güzel olmuş elinize sağlik yalnız dermantesin dediğine katılıyorum böyle bir şeyi eklerseniz çok güzel olur teşekkürler

symbianboy

Üye
hayırlı olsun güzel olmuş ama hızlı cevapla açılmıyor??

Zero

Zero

Üye
Eminmisiniz, bunları "hızlı cevapla" fonksiyonu ile yazıyorum

Haberci

Haberci

Üye
Ben de bi deneyeyim dedim hızlı cevapla seçeneği ile yazıyorum bakalım ne olacak...

Adı üzerinde hızlı cevapladı Sorun yok yani

symbianboy

Üye
bende sorun galiba seçenek aç&#305;lm&#305;yor??

tamam &#351;imdi düzeldi

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bende "hızlı cevap" fonksiyonu ile yazıyorum şimdi.

Çerezleri sil tekrar dene bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt