Sunucu Değişikliği Sonucu Karşınızdayız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
<div class='quotetop'>(ozzzy &#064; Nov 19 2005, 07&#58;09 PM) [post=211112]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
hımm güzel olmuş yakışır maxicepe ama forum üyelerini tel modelleri gitmeseydi keşke
[/b][/quote]

Sanırım onlar gün geçtikçe düzenlenecektir.

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Ellerinize sağlık Site çok Sistemli ve güzel olmuş ama Slayer&#39;in Dediği yerde bende karşılaştım hatta bi ara kodlar falan çıktı Dedim Site Yine Eski hamam Eski tasmı oldu? Diye Düşündüm.

Hepinize YÜCE ALLAH c.c Kolaylık versin

bu arada cevapları email ile bildirme Fonksiyonu tam benlik

Clausius Clapeyron

Üye
Cümleten hayırlı uğurlu olsun.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Mesela bu yazılımın bir artısını belirteyim size..

Üst üste mesaj atamıyorsunuz ne kadar yazarsanız yazın onu üstteki mesaja ekliyor ve gereksiz mesaj atılmasını bi bakıma engellemeiş oluyor..

Shadowman07

Shadowman07

Üye
hayırlı uğurlu olsun bian hiç bitmeyecek sandım..

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(slayer &#064; Nov 19 2005, 01&#58;50 PM) [post=211059]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
kısa sürdü..
<span style="font-family:Fixedsys">ama bu yeni yazı menüsü biraz tuğaf geldi</span>
+
basıt düzenlame çok güzel olmuş (ama hata verip duruyor )
+
skin seceneği var... Skin seçebilecekmiyiz_?????
elinize sağlık..
hayırlı olsun...
[/b][/quote]
Yazı menüsü sanki ufak bi word programı gibi çok hoş olmuş zamanla alışırız.
Şu an için eski skinler uyum sağlamıyor zaman içinde bir skin ayarlayabiliriz.
Basit düzenleme hatasına da çözüm bulunacak. Charset sorunu var.

<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Nov 19 2005, 06&#58;14 PM) [post=211108]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
2.0.4&#39;ü buraya yönlendirirseniz yada silerseniz iyi olacak. Çünkü 1 saat&#39;tir girmeye çalışıyorum ama eski board&#39;a giriyor, site offline halde görüküyor.

+

Yeni üye kaydı yapılırken istenilen güvenlik kodu da görükmüyor.
[/b][/quote]
Onu hallettik tamam .

Clausius Clapeyron

Üye
site çok güzel oldu 2.1.2 bekliyordum 2.1.3 karşımıza çıktı. herkese teşekkürler, çalışmaya devam ...

a21a

a21a

Emekli Yönetici
Hayırlı, uğurlu olsun.. birkaç gün sürer sanıyordum.. bir deneyeyim dedim.. veee maxicep karşımda...

sitenin bir üyesi olarak, adminlere, bu konuda emek veren herkese sonsuz teşekkürler..

aliekmel

Üye
hepimize hayırlı olsun

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
  • Siteye yeni üye kaydındaki sorun düzeltildi.
  • Topiclerde "Telefon Modeli" kısmı görünmesi halledildi.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Arkadaşlar eksik gördüğünüz kısımlarıda burada belirtirseniz düzenleme şansımız olur..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
CharSed hatasından başka bir sorun görükmüyor ama font seçenek sayısını biraz küçükltseniz iyi olur.

Clausius Clapeyron

Üye
Birde smileyler çok sağa kaçmış durumda tam gözükmüyorlar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
  • Sitenin üst menü linkleri, topic görünümleri ile ilgili eski tip görünüm ayarları yapıldı..

Charset olayına çözüm bulmaya çalışıyoruz ama Türkçenin kullandıgı charsete desteği yok gibi hızlı edit sisteminin.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
bazı forumlarda basit düzenleme seçeneği sorunsuz çalışıyor ve onlarda Türkçe. Acaba bu hatanın düzeltilmesi için bir kod falan mı var ? biraz araştıralım.

Clausius Clapeyron

Üye
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Nov 20 2005, 01&#58;41 AM) [post=211303]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bazı forumlarda basit düzenleme seçeneği sorunsuz çalışıyor ve onlarda Türkçe. Acaba bu hatanın düzeltilmesi için bir kod falan mı var ? biraz araştıralım.
[/b][/quote]
evet bende gördüm ama onların site versiyonları 2.1.2 bizimki ise 2.1.3

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Arasında hiç bir fark yok 2.1.3 - 2.1.2&#39;nin eksikliklerini tamamlamak için çıkartıldı, iki sürüm arasında 1 ay gibi bir süre var.

Ayrıca Basit düzenleme hatası sanırım sources > action public klasörü içindeki xmlout.php dosyasının bozuk olduğundan yada dosyanın yüklenmediğinden kaynaklanıyor olabilir, FTP üzerinden tekrar yüklemeyi deneyin oda olmazsa başka bir 2.1.3 dosyası indirerek aynı *.php dosyasını değiştirin, düzelir belki.

Clausius Clapeyron

Üye
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Nov 20 2005, 02&#58;31 AM) [post=211317]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Arasında hiç bir fark yok 2.1.3 - 2.1.2&#39;nin eksikliklerini tamamlamak için çıkartıldı, iki sürüm arasında 1 ay gibi bir süre var.

Ayrıca Basit düzenleme hatası sanırım sources > action public klasörü içindeki xmlout.php dosyasının bozuk olduğundan yada dosyanın yüklenmediğinden kaynaklanıyor.
[/b][/quote]
Anladım.

Negative ağlama smileyi çalışmıyor bende, üzerine basıyorum hiçbir şey olmuyor Onada bir el atarsan iyi olacak

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
  • Mesajı "Hızlı Düzenle" fonksiyonunda düzeltme sonucu çıkan hata düzeltildi...

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
hayirli olsun arkadaslar
degisiklikten sonra ilk girisim
anasayfayi gormeden direk foruma gelmek garip oldu
anasayfa kalsaydi keske
ama olsun
emeklerinize saglik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt