Subaru Zorlanabilir..

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Subaru pilotu Peter Solberg, bu hafta sonu yapılacak olan Almanya Rallisi'nde rakipleri karşısında zorlanacaklarını kabul etti.Subaru, son yarışlara yeni araç WRC2008 ile çıkmasına rağmen henüz etkileyici bir performans gösteremedi.

Subaru'nun yaz tatilinde yaptığı çalışmaların ardından son yarış Finlandiya'da takımın pilotu Atkinson 3. oldu ancak liderin 3 dakikadan fazla gerisinde kaldı.

Takım yeni araç ile ilk kez asfaltta yarışacak ve Solber kendilerini zor zamanların beklediğini düşünüyor.

Solberg "Çekişi getirmek için araçta bir çok değişiklik yaptık ve aracı daha hızlı yapmaya çalıştık. Bunun çalışıp çalışmadığını ve yeterinde hızlı olup olmadığımızı göreceğiz."

"Yapılacak daha da fazlası var kesinlikle ve bazı alanlarda yapılacaklar var. Takım amortisörleri kontrol altına aldı ve bu sorun olduğunu gösteriyor ancak bunun üzerinde çalıştığımızı söylemeliyim.

Tüm ralli için araçta istikrara ihtiyacımız var." dedi.

Solberg ayrıca Almanya rallisi için tahmin yapmaktan kaçındı.

Solberg "Öncelikle ralliye başlayalım ve devam edelim. Eğer sorun olmazsa çok iyi iş çıkarabiliriz ancak en iyisi bekleyip görelim. Hava koşulları iyi görünmüyor, yağmur yağacak ve biz tamamen kuru hava testi yaptık." dedi.
 

Benzer Konular

El~PisToLeRo
Cevap
2
Görüntüleme
445
lolaman
Onur Saka
Cevap
0
Görüntüleme
458
Onur Saka
Doğuş Pertez
Cevap
1
Görüntüleme
484
Mehmet
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt